در میان گرمای ماه ژوئن بعد از ظهر کلیسا آمد به خیابان که در آن جورج فلوید درگذشت.

او در مراسم یادبود, پخش زنده از پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه در مرکز شهر, مینیاپولیس, خصوصی بود. اما 3 مایل دور در سایت بر روی خیابان های شیکاگو که در آن فلوید تضعیف و از آگاهی صدها نفر گوش, دعا و سنگ همراه است. آنها متمایل شدن سر خود را کف به همراه یک انجیل آهنگ فریاد زد: “آمین!” مطرح شده و مشت خود را به عنوان آنها به نام فلوید نام.

به عنوان دود از کباب پیچید آنها پرداخت خود را احترام برای یک مرد بیشتر نمی دانم اما که تبدیل به یک نماد سرکوب و گریه نیاز به تغییر. فقط به عنوان مهم آنها به عنوان بخشی از یک جنبش است.

“فرصت ما متولد شدند از فعالیت شبیه به این گفت:” دزموند قهوه ای که سفر از روچستر با همسرش چهار فرزند و مادر در قانون است. این یک لحظه فرزندان خود نیاز به شاهد است.

“آنها باید مسئولیت شخصی به بخشی از مبارزه برای پیشبرد اهداف عدالت” او گفت که او خود را برگزار 14-ماه-پیر پسر.

به عنوان یک مرد سیاه و سفید او گفت: او بهره مند است از فداکاری های کسانی که قبل از او. او گفت: نسل جدید همچنان به فشار برای تغییر است که به عدالت و برابری براون گفت.

“من تدریس به تلاش برای آموزش و پرورش است اما آن ممکن است مهم نیست چرا که زندگی خود را به سادگی نمی باید همان ارزش,” او گفت:. “بله من امیدوار هستم برای تغییر.”

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس, خانواده قهوه ای, با ماسک های صورت در ایستاده بود در میان جمعیت که پیچیده در اطراف گوشه که در آن خاطرات به جورج فلوید همچنان به رشد.

نزدیک گلن راس پرداخت دوم خود را با مراجعه به یادبود.

“من می خواستم برای نشان دادن احترام به خانواده” او گفت:. “من می خواهم برای نشان دادن حمایت برای تغییر.”

این مایه تاسف است که هنوز یکی دیگر از مرد سیاه مرده است دست پلیس راس گفت. اما او گفت فلوید مرگ ممکن است کاتالیزور برای عدالت و اصلاحات است.

“به اطراف نگاه,” او گفت:. “بیشتر مردم درگیر وجود دارد — بیشتر مردم سفید. ممکن است این لحظه.”

ایستاده در میان جمعیت در طول این سرویس تایلر واگنر سفید پسر از Lakeville که با استفاده از یک نشانگر سیاه و سفید برای نوشتن “Black Lives Matter” روی تی شرت سفید. مانند میلیون ها نفر از افرادی که اعتراض در سراسر کشور و سراسر جهان, او گفت که او مجبور به موضع “برای چه می گذرد اشتباه در سیستم عدالت کیفری.”

صدای بالندگی بیش سخنرانان: “می گویند نام خود را!”

“جورج فلوید!” جمعیت پاسخ داد.

بسیاری از گوش مشتاقانه و با احترام به یادبود پخش می شود. یک مادر پیچیده اسلحه خود را در اطراف او ، یک زن و شوهر ایستاده بود و دست در دست. دیگران سرگردان در اطراف بنای یادبود اضافه کردن دسته گل های بیشتر پوستر در اندازه پیام.

و پس از آن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه — مقدار زمان مینیاپولیس افسر نادیده گرفته فلوید را درخواست که او نمی تواند تنفس — جمعیت ایستاده بود هنوز هم عمدتا سکوت برخی از بالا بردن دست خود را در هوا.

زمان علامت پایین و پایین خیابان Shanniel Ashford, مینیاپولیس در اطراف جمعیت نگاه کرد.

“این است که انسانیت” او گفت:. “این تجربه نشاط بخشی به دلیل آن را تشویق به دیدن برخی از نوع از امید و وحدت امکان پذیر است.”

بله او گفت: او می خواهد چهار افسر مسئول فلوید مرگ پاسخگو باشند. “اما این فقط یک مینیاپولیس, مشکل,” او گفت:. این است که در مورد به دنبال پاسخگویی و عدالت در سراسر کشور اضافه شده است.

به عنوان یادبود پخش به پایان رسید, خیابان جشن آغاز شد. به عنوان نوازندگان به مرحله در زمان جمعیت یادآور شد به احترام می باشد.

برگرد. John C. L. Howard وارد یک سه تکه کت و شلوار برای پیوستن به ازدحام. “من فقط از خدمات” او گفت:. “پس از آن بود حرکت الهام بخش و شفا. من به اینجا می آیند به ادامه درمان است.”

اما حتی بیشتر از آن, او گفت: او می خواست برای کمک به آغاز یک حرکت جدید.

“همه مردم با هم,” او گفت:. “این است که در مورد بشریت است.”

این یک لحظه بسیاری از گرامی بودن به خصوص پس از خشونت های هفته گذشته هنگامی که تظاهرات چرخید به آتش سوزی و غارت که زده این شهرستان قبل از گارد ملی فرستاده شد برای آرام خیابان ها و اجازه می دهد مسالمت آمیز معترضان به تسلط.

Darnay بنر از مینیاپولیس, همسر و سه فرزندش گفت: آنها نیاز به آرامش و پنج خیابان جشن.

“این برای ما مهم است را به کودکان و نوجوانان ما در اینجا برای مبارزه با تصاویری از افراد مخرب بودن” او گفت:.

دنبال کردن در خیابان او را دیدم چیزی کاملا متفاوت است.

“این,” او گفت: “قدرت عشق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله