عصر

Dear White People (2017-Present) ; When They See Us (2019)

مردم عزیز سفید (2017-Present) ; هنگامی که آنها به ما مراجعه کنید (2019)
عکس: Netflix

عزیز سفید مردم فراموش میشم ببینید ما امروز ؟

با توجه به اطلاعات ارسال شده به ریشه توسط طوطی تجزیه و تحلیل ظاهرا بیشتر مردم مشتاق هستند برای تفسیر در مسابقه و خشونت پلیس به دلیل تقاضا برای Netflix بکشد پروژه های عزیز سفید مردم و زمانی که آنها را ببینید ما رفته است را از طریق سقف. به عنوان ما در حال زندگی در دوران محاصره توسط پلیس به قتل جورج فلوید و Breonna تیلور و تظاهرات از جمله خشونت را برانگیخته است که به وضوح یک اشتیاق برای engross خود در فیلم و تلویزیون و موسیقی است که می پردازد این موضوع است.

تبلیغات

پس از همه, هنر, تمایل به تقلید از زندگی است.

برای مردم عزیز سفیدداده به نظر می رسد بر اساس 2017 مجموعه تلویزیونی اقتباس از 2014 فیلم به همین نام (هر دو از Justin Simien). تقاضا 1.7 برابر متوسط سری در ایالات متحده و در 30 روز گذشته تقاضا بالا رفته است 43.9 درصد است. این سری رسما تمدید آن 4 و فصل نهایی پس طرفداران جدید شانس به عقب در زمان برای فینال.

تبلیغات

همانطور که برای Ava DuVernay محدود سری زمانی که آنها را ببینید ماتقاضا عظیم 9.4 برابر متوسط سری در ایالات متحده هر چند تقاضا برای سری مستقر در پارک مرکزی پنج مورد به 11.1 درصد در 30 روز گذشته, آن را هنوز هم روشن است که آن را در میان بالا در مقایسه با سری های دیگر است.

در هفته گذشته به تنهایی عزیز سفید مردم‘s تقاضا رشد 329 درصد و هنگامی که آنها را ببینید ماتقاضا رشد 147 درصد نسبت به هفته گذشته است. که قابل توجه به عنوان درآورد.

US Demand for Dear White People and When They See Us (May 20-June 2, 2020)

ما تقاضا برای مردم عزیز سفید و زمانی که آنها را ببینید با ما (20 مه-2 ژوئن 2020)
گرافیک: حسن نیت ارائه میدهد از طوطی تجزیه و تحلیل

“در طول یک هفته از درد و اعتراض این سری در حال پیدا کردن یک تجدید حیات تقاضا” اشلی Alleyne-موریس طوطی تجزیه و تحلیل شریک بینش مدیر در بیانیه ای گفت. “این که آیا آن یک نگاه طنز برخورد با تبعیض در اکثر فضاهای سفید (دانشگاه) و یا یک داستان واقعی در مورد سقط جنین از عدالت مواجه پارک مرکزی پنج مخاطبان جدید به نظر می رسد تبدیل به این داستان به عنوان یک شکل از آموزش و درک از تجربه در امریکا است.”

تبلیغات

این نوع از بهره نیست و در همه جای تعجب که مردم سعی می کنید بیشتر و بیشتر به تعامل با زندگی واقعی موضوعاتی که ما را تحت تاثیر قرار. در واقع گزارش شده است که کمک به تازگی وارد روند بالا 10 لیست در Netflix بکشد است که…یک انتخاب است.

تبلیغات

در واقع مردم شده اند به اشتراک گذاری لیست بسیار مطالب مربوطه به مصرف در طول این زمان. به آن را دریافت.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله