دهلی نو: این دانشگاه جواهر لعل نهرو جمعه در اعتراض به معلمان آن “نه به سالی تصویر دانشگاه با نقض COVID-19 دستورالعمل” دو روز پس از برخی از آنها برگزار شد اعتراض در محوطه مقابل کا و ابراز همبستگی با بازداشت دانش آموزان است.

این JNU Teachers’ Association (JNUTA) اما گفت که آنها نه دست انداختن هر قاعده و به دنبال اجتماعی-فاصله هنجارهای.

آنها همچنین حمایت نهادهای دانشجویی در سراسر هند است که در صحنه مجازی و نمادین در اعتراض به دستگیری جامع Millia اسلامی و JNU دانش آموزان در ارتباط با شرق دهلی خشونت و بیش زودتر تظاهرات در برابر کا.

ثبت Pramod کومار جمعه گفت: مدیریت دانشگاه متوجه شدم که چند اعضای هیات علمی برگزار شد اعتراض در محوطه برابر شهروندی متمم قانون (کا) در ژوئن 3.

“در حالی که حق اعتراض است که به خوبی شناخته شده و مورد احترام نقض COVID-19 دستورالعمل…مجموعه یک اشتباه عنوان مثال, به ویژه هنگامی که آن را در صحنه روشنفکران از یک دانشگاه معتبر مانند JNU.

“اعتراض اعضای هیات علمی هستند درخواست به سالی تصویر دانشگاه با نقض COVID-19 دستورالعمل هنگامی که این کشور سخت در تلاش است برای جلوگیری از شیوع کروناویروس” او گفت:.

فدراسیون مرکزی دانشگاه اساتيد انجمن (FEDCUTA) تا به حال ابراز همبستگی با اعتراض JNUTA وزیر Surajit Majumdar گفت. این JNUTA عضو FEDCUTA.

برخی از اعضای هیئت علمی تا به حال جمع آوری شده در این دانشگاه در اعتراض به, اما آنها به دنبال اجتماعی-فاصله هنجارها و نه دست انداختن هر گونه قوانین Majumdar گفت.

او گفت: برخی از معلمان اعتراض از خانه هایشان نگه داشتن پلاکارد در حالی که چند جمع شده بودند.

“این مسخره است می گویند مردم نباید اعتراض به دلیل COVID-19 زمانی که ناعادلانه بازداشت شده در میان همه گیر. تصویر از دانشگاه خواهد بود لکهدار اگر دانشگاه جامعه خاموش است با توجه به بی عدالتی دیده می شود همه در اطراف” Majumdar گفت PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله