Gabrielle Union arrives at “America’s Got Talent” Season 14 Live Show Red Carpet on September 10, 2019, in Hollywood, California.

Gabrielle Union می رسد در “america’s Got Talent” فصل 14 زندگی می کنند نشان می دهد فرش قرمز در سپتامبر 10, 2019, در هالیوود کالیفرنیا.
عکس: گرگ DeGuire (گتی ایماژ)

Gabrielle Union اتحاد شکایت با وزارت نمایشگاه اشتغال و مسکن (DFEH) در برابر تولید کنندگان america’s Got Talentبا استناد به آزار و اذیت و تبعیض و مقابله به مثل.

تبلیغات

اتحادیه نامگذاری شده است به عنوان شاکی با Universal Television LLC, Fremantle Productions, North America, Inc., Simon Cowell و Syco Entertainment Inc. عنوان پاسخ دهندگان در DFEH شکایت در روز پنج شنبه.

“اتحادیه اروپا یک زن آمریکایی آفریقایی تبار بود که یک قاضی در america’s Got Talent (“C”) اما در چه تبدیل شده است به طور گسترده ای به اطلاع عموم ماده متوقف شد از Cowell ایجاد شده نشان می دهد پس از فقط یک فصل” شکایت را معرفی می خواند. “متاسفانه آنچه که رهبری به اتحادیه ختم شد و او امتناع سکوت در برابر سمی فرهنگ در AGT که شامل جوک های نژادپرستانه نژادپرستانه اجرای گرایش جنسی و تبعیض و بیش از حد تمرکز بر قضات زن’ ظاهر از جمله مسابقه های مربوط به نظرات.”

تبلیغات

این سند در ادامه به ذکر نمونه هایی از اتحادیه شکایت علیه اتهام تبعیض آمیز حوادث مانند یک مسابقه نمایشی در “blackface دستان” میزبان Howie Mandel را نژادپرستانه دیدگاه و نظرات در مورد اتحادیه مو بودن “بیش از حد وحشی است.”

اتحادیه وکیل برایان فریدمن ارائه شده این بیانیه به شرح زیر به ریشه:

“هنگامی که Gabrielle Union مطلع NBC از لحاظ نژادی توهین آمیز رفتار در طول مداخله america’s Got Talent, NBC نیست “ایستاده” در “خشم در اعمال نژادپرستی است.” به جای NBC نمی مراقبت به اندازه کافی به هر دو بی درنگ بررسی خانم اتحادیه شکایت و یا حتی بخواهید ساعت به درگیر شدن. بلکه NBC ایستاده بود در برابر او و کارگردانی آن را “خشم” در خانم اتحادیه برای افشاگری اطلاعات در مورد نژاد توهین آمیز رفتار او تجربه کرده در حالی که کار برای NBC در america’s Got Talent. در تضاد به ان بی سی بیانیه اخیر در مسابقه چه بود واقعا یک “خشم” این واقعیت بود که پل Telegdy رئیس NBC سرگرمی در واقع تهدید خانم اتحادیه در تلاش برای سکوت او را از گفتن حقیقت در مورد اقدامات نژادپرستانه قرار گرفت که در نشان می دهد. وجود دارد هیچ جایی برای این نوع نژادی قلدری در محل کار و آن را در حال رفتن به بیش از یک صدای جیر جیر از ان بی سی نشان می دهد که NBC در نظر دارد برای ایجاد یک محیط عاری از نژاد پرستی.”

تبلیغات

فریدمن به خصوص اشاره NBC ارسال یک همبستگی جیر سیاه زیر زندگی ماده تظاهرات در حمایت از جورج فلوید بیان “ما ایستاده ایم با ما سیاه, کارکنان, همکاران, همکاران و سازندگان خشم در اعمال نژاد پرستی. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

تبلیغات

اتحادیه همچنان به عنوان یک قهرمان و حامی از زندگی ماده از طریق او صفحات رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

شما می توانید بررسی کامل شکایت در اینجا.

این داستان در حال توسعه است.

به روز رسانی: 6/4/2020, 6:00 p. m. ET: ریشه رسیده به نمایندگان برای NBCUniversal, Fremantle و Simon Cowell برای اظهار نظر در این زمینه است.

تبلیغات

به روز رسانی: 6/4/2020, 6:15 p. m. ET:

مهلت ارسال آثار به دست آمده از یک بیانیه از NBCUniversal به طور خاص پرداختن به این ادعا که NBC, سرگرمی, رئیس پل Telegdy تهدید و مرعوب اتحادیه در حال انجام در محل کار بررسی اشاره کرد: “این ادعا که هر کسی که درگیر در این فرآیند تهدید خانم اتحادیه مطلقا نادرست است.”

تبلیغات

“و یا در مورد 4 فوریه سال 2020 Telegdy تهدید اتحادیه از طریق عامل و هشدار داد اتحادیه عامل که اتحادیه بهتر بود از بس به دنبال او ادعا می کند نژادپرستی در حالی که فیلمبرداری AGT” صفحه 4 از دقیق DFEH شکایت می خواند. “اتحادیه عامل شوکه شده بود که رئیس ان بی سی سرگرمی بود اقدام به تهدید و ارعاب اتحادیه. اتحادیه عامل نمی تواند به خاطر یکی دیگر از نمونه کار خود را زمانی که یک مدیر ارشد در یک شبکه را تهدید و مرعوب یک کارمند در حین محل کار بررسی است.”

NBCUniversal بیانیه ادامه می دهد: “ما در زمان خانم اتحادیه با نگرانی به طور جدی و درگیر خارج محقق که فراگیر فرهنگ تنوع در نشان می دهد. NBCUniversal باقی می ماند متعهد به ایجاد یک فراگیر و حمایت در محیط کار که در آن مردم در تمام زمینه ها با احترام رفتار شود.”

تبلیغات

در اتحادیه وکیل فریمن در پاسخ به NBCUniversal بیانیه اشاره کرد:

“این بسیار گفتن که NBC اساسا نتواند به آدرس DFEH شکایت که خانم اتحادیه واصل بر اساس تبعیض نژادی. به جای ان بی سی می خواهد به سعی کنید و بازی بازی با کلمات با گفتن این که خود را رئیس Paul Telegdy نیست به طور مستقیم تهدید Gabrielle Union. NBC البته نادیده بند 5 از DFEH شکایت که به طور خاص آمده است: “در حدود 4 فوریه سال 2020 Telegdy تهدید اتحادیه از طریق عامل و هشدار داد اتحادیه عامل که اتحادیه بهتر بود از بس به دنبال او ادعا می کند نژادپرستی در حالی که فیلمبرداری AGT.” برای مخفی کردن در پشت این واقعیت است که Telegdy نیست او تماس بگیرید به طور مستقیم اما عامل خود به جای نمی تبرئه او از خود را غیر قانونی انجام شده است. باید آقای Telegdy مایل به دیدن سوابق تلفن تماس بگیرید و یا ورق از تاریخ را تهدید, ما می توانیم آن را در دسترس برای جهان را ببینید. این است که رک و پوست کنده غمگین اما تعجب آور نیست که به جای پرداختن به خود را از تبعیض نژادی NBC می خواهد به سعی کنید و اجتناب از مسائل سیستمیک است که تمامي وجوه آن شرکت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de