Illustration for article titled George Floyd Remembered at Powerful Memorial Service in Minneapolis

عکس: Kerem Yucel (خبرگزاری گتی ایماژ)

یکی از قدرتمند ترین لحظات در طول مراسم یادبود پنج شنبه برای جورج فلوید رخ داده است در پایان این مراسم به شرکت کنندگان ایستاده بود و در سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه مقدار از زمان است که سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین kneeled در Floyd گردن.

تبلیغات

به عنوان عزاداران متمایل شدن سر خود را و dabbed اشک از چشمان خود را به تلفن های موبایل از یک نوازنده ارگ در زمینه پخش این تند و تلخ ادای احترام کریستال چقدر devastatingly طولانی فلوید برگزار شد پایین.

“که چه مدت او تخمگذار وجود دارد گفت:” برگرد. Al Sharpton که تحویل مداحان در طول 90 دقیقه ای خدمات.

تبلیغات

خصوصی یادبود برگزار شد, در شمال مرکزی دانشگاه, برجسته, بسیاری از مشخصات بالا مهمان از جمله کشیش جسی جکسون, Minn. تشکر. Ilhan عمر جرم است. تشکر. Ayanna Pressley, Marsai مارتین Ludacris تیفانی Haddish, Kevin Hart, Ludacris, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری و اعضای وایکینگها مینه سوتا. شبح COVID-19 آویزان بیش از این مقالات به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان در ماسک و با توجه به استار تریبیونبود به درجه حرارت خود را چک قبل از ورود.

اعضای فلوید خانواده صحبت کرد و به خاطر اثر او بر مردم.

“در همه جا شما بروید ببینید مردم چگونه آنها چسبیده به او” فلوید برادر Philonise گفت. “آنها می خواستند به اطراف او….جورج او مانند یک کل. او پیاده می رود خارج و هر کس می خواست به او خوش آمد می گوید, می خواستم به آن لذت ببرید با او. بچه ها انجام می دهند مواد مخدر و افراد سیگاری شما نمی تواند بگوید چون زمانی که شما صحبت می کرد با جورج شما احساس مثل شما بود رئیس جمهور.”

Philonise reminisced در مورد خانواده داشتن خیلی رشد کردن اما فقط لذت بردن از لحظات آنها را صرف بازی های ویدئویی, بازی های ورزشی و پخت و پز با مادر خود. جوانترین فلوید برادر رادنی گفت: جورج به او آموخت “چگونه می توان یک مرد به خاطر او بود در جهان در حال حاضر قبل از ما.”

Rev. Sharpton تحویل پرشور مداحان برای Floyd. “جورج فلوید داستان شده داستان سیاه مردمی است. چون همیشه از 401 سال پیش به همین دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب به شما نگه داشته زانو خود را بر گردن ما. آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و بگو: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما!'”

تبلیغات

خواننده انجیل حزقیا واکر نیز انجام شده آهنگ “هر ستایش” به سوی پایان این مراسم است.

شمال مرکزی دانشگاه رئیس جمهور اسکات Hagan اعلام کرد که یک بورس تحصیلی ایجاد خواهد شد در Floyd به نام به حمایت از جوانان سیاه و رهبران.

تبلیغات

صدها نفر جمع شده بودند خارج از شمال مرکزی دانشگاه در مراسم تجلیل فلوید. به عنوان شرکت کنندگان خارج شد خدمت به مردم در خارج شروع به شعار فلوید نام و “اگر ما نمی تواند بدون عدالت آنها نمی تواند هیچ صلح است.”

این اولین بار بود که از چندین بنای یادبود در نظر گرفتن جایی برای افتخار فلوید بیش از شش روز و با توجه به آسوشیتد پرس. بدن خود را تحویل داده خواهد شد به زادگاه Raeford, N. C., که در آن یک خانواده خصوصی خدمات برگزار خواهد شد در روز شنبه. روز دوشنبه یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد در هوستون که در آن فلوید بزرگ شده و صرف بیشتر از زندگی خود را پس از 500 فرد یادبود برگزار می شود در روز سه شنبه. یادبود نیز امروز برگزار شد در شهر نیویورک که در آن شهردار, بیل د Blasio اقدام به ارائه یک سخنرانی بود اما غرق با شعارهای به استعفا.

تبلیغات

در مه 25, فلوید درگذشت پس از چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از 8 ساعت. جمعه گذشته چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. روز شنبه, کسانی که اتهامات افزایش یافته و به درجه دوم جنایت قتل و اتهامات عنوان شده علیه Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس خط سه تن دیگر از افسران درگیر در Floyd مرگ است.

تبلیغات

تظاهرات فوران در تمام 50 ایالت و سراسر جهان برای بیش از یک هفته پس از فلوید مرگ و اعتراضات در حال انجام در شهرستانها در سراسر کشور به عنوان فعالان فراخوان پلیس اصلاحات پس از مرگ فلوید و Breonna تیلور EMT در Louisville, Ky., که کشته شد توسط پلیس در خانه خود در طول یک botched “بدون دست کشیدن از” حکم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de