در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد NBA بازگشت (قبل از کلیپرز برنده خود را 1st عنوان NBA)


Illustration for article titled Heres Everything You Need to Know About the NBAs Return (Before the Clippers Win Their 1st NBA Title)

عکس: هری چگونه (گتی تصویر)

نزدیک به سه ماه پس از شیطان (و رودی Gobert) به سرقت برده ما شادی می آید که اخبار NBA خواهد ساخت آن را پیروز گرداند. من مطمئن هستم که شما باید مقدار زیادی از سوالات در مورد چگونه در جهنم این همه بازی بنابراین من بهترین من برای پاسخ به همه آنها را.

تبلیغات

بنابراین NBA است واقعا ؟

آره. اما با دعا آن را بیشتر در امتداد خطوط از Soulja پسر بزرگترین گشت تمام وقت از Dr. Dre را کالاباساس—منظورم کامپتون. زیرا که گه بود در سطل زباله.

تبلیغات

چگونه در جهنم بود این اتفاق می افتد ؟

آن را شایعه شده است برای یک دقیقه, اما در پنج شنبه, NBA حکام مصوب 22 تیم با فرمت رزومه فصل.

نگه دارید تا. تنها 22 تیم? اما…

Yeeeeeeeeah ، تنها هشت تیم در هر کنفرانس و شش تیم در شش بازی از هفت دانه تمدید خواهد شد دعوت—که بدان معنی است که وینس کارتر حرفه ای است که به طور موثر بیش و رزمندگان طلایی امور خارجه خواهد بود را به چراگاه. بنابراین برای روشن شدن این تیم خواهد شد که شرکت در NBA نسخه از بازی های گرسنگی:

تبلیغات

کنفرانس شرق: میلواکی دیگران تورنتو رپتورز بوستون سلتیکز گرمای میامی و ایندیانا پیسرز Philadelphia 76ers, Brooklyn Nets, اورلاندو سحر و جادو و جادوگران واشنگتن است.

کنفرانس غرب: LeBron و آنها لس آنجلس کلیپرز دنور ناگتس یوتا جاز, Oklahoma City Thunder, Houston Rockets, Dallas Mavericks, Memphis Grizzlies, Portland Trail Blazers, New Orleans Pelicans, Sacramento Kings, سن آنتونیو اسپرز و ققنوس.

تبلیغات

نیکز شده خواهد بود به حزب دعوت شده اما صاحب خود را بسیار به جای پرتاب چارلز اوکلی از باغ میدان مدیسون از ساخت یک تیم صالح.

Aiight بنابراین برگشتی خواهد شد که 22 تیم?

Nah, آنها هنوز هم می خواهید 16 اما تمام 22 تیم بازی خواهد کرد و هشت به طور منظم فصل بازی به منظور تعیین حذفی بذر. بالای هفت تیم در هر کنفرانس به طور خودکار پرچ یک نقطه حذفی اما هشتم بذر می تواند پایین آمده به یک بازی در مسابقات است.

تبلیغات

اگر هشتم بذردار تیم است که بیش از چهار بازی آینده این تیم با نهم-بهترین رکورد در همان کنفرانس پس از آن که کنفرانس را چشم پوشی یک بازی در مسابقات است. اما اگر نهم-آخرینها تیم در چهار بازی و یا کمتر از هشتم بذردار تیم پس از آن بازی در مسابقات برگزار خواهد شد.

مسابقات اساسا بهترین-از-دو سری. برای نهمین دانه برای رسیدن به پلی آف, آنها می خواهم به ضرب و شتم هشتم بذر دو بار. در حالی که اگر هشتمین دانه برنده هر دو بازی آنها را وادار به پرتاب شیرینی و جشن می گیرند یا خود را, ضرب و شتم توسط لیکرز کلیپرز و یا دیگران در دور اول پلی آف. تبریک!

تبلیغات

که در آن…کمی گیج کننده است اما خوب است. آیا این به این معنی برگشتی را با فرمت های مختلف ،

Nah. برگشتی خواهد بود کسب و کار به عنوان معمول: 16 تیم با یک سنتی کنفرانس مبتنی بر ساختار و البته بهترین سری هفت در هر دور. در مطلق آخرین فصل به پایان خواهد رسید و در ماه اکتبر.

تبلیغات

ماه اکتبر؟! اما نمی NBA فصل معمولا شروع که در اطراف ؟

خوب منظور من گه. با آزمایشی جولای 31 سرگیری تاریخ زمانی که جهنم را از شما انتظار می رود در این فصل به بیش از ؟ همه چیز است تحت فشار قرار دادند. NBA پیش نویس قرعه کشی شده است ضربه به اوت 25, NBA پیش نویس را در 15 اکتبر و فصل آینده انتظار می رود که به سر در دسامبر 1. آن را در نظر اولیه هدیه کریسمس.

تبلیغات

مارپیچ. با توجه به ما هنوز در وسط یک جهانی همه گیر که این همه نظر گرفتن محل? و چگونه ایمنی شود ؟

تا آنجا که من دوست داشتم به دیدن این همه پایین رفتن بر روی یک کشتی کروزدر این فصل NBA را از سر در دیزنی عظیم جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا. بازیکنان خواهد شد و گزارش به دیزنی پردیس آغاز ژوئیه 9 و خواهد بود موضوع را به آزمایش روزانه در طول مدت فصل است. اگر هر بازیکن تست مثبت برای coronavirus لیگ خواهد قرنطینه که بازیکن در حالی که بقیه تیم بازی ادامه خواهد داد.

تبلیغات

کارکنان ممنوع از رفتن به بازیکنان اتاق و اجتماعی فاصله پروتکل خواهد بود در محل.

اگر هر کس در حال پخش است در همان عرصه با طرفداران پس چه نقطه در کوس الاغ خود را برای به دست آوردن شماره 1 دانه? هیچ خانه-دادگاه مزیت است.

بنابراین شما واقعا در تلاش به من بگویید که هیچ تفاوتی بین بازی بروکلین نتس مقابل بوستون سلتیکز در دور اول ؟ اما من دریافت نقطه خود را تا حدودی به عنوان نشانی از NBA—به همین دلیل است که آنها به دنبال به راه تقلید که مزیت. متاسفانه بسیاری از پیشنهاد پیشنهادات در حال تکمیل گه سگ.

تبلیغات

از ESPN:

بالاتر بذردار تیم بودن جایزه اول را به اختیار و دوم و سوم و چهارم پس از سنتی توپ پرش به شروع بازی.

بالاتر بذردار تیم مجاز به تعیین یک بازیکن قادر به سوت کشید برای هفت خطا را به جای شش قبل از رسوب است.

بالاتر بذردار تیم دریافت اضافی مربی را به چالش بکشد.

بالاتر بذردار تیم قادر به حمل و نقل واقعی خود را چوب اصلی دادگاه از عرصه خود را به اورلاندو به سعی کنید برای حفظ احساس از خانه خود را تجربه بازی.

خارج از دادگاه از ویژگی های است که در آن حذفی تیم, منظور از بذر 1-16 دریافت اولین انتخاب در چیدن که هتل آنها اقامت در در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی و دیزنی جهان رفت و آمد مکرر. ESPN متعلق به والت دیزنی Co.

تبلیغات

هفت خطا?! مثل من گفت: گه سگ.

اما خوش آمدید, NBA. ما از دست رفته شما از صمیم قلب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de