حیدرآباد: در مجموع 48 بعد از فارغ التحصیل پزشکان آزمایش مثبت برای Covid-19 تا کنون در Telangana. من یکی از آنها است. این حساب چگونه متخصصان پزشکی که مورد ستایش قرار داد به عنوان خط مقدم COVID-19 رزمندگان قرار داده و به خطر بيمارستان در دولت است. این به نوبه خود باعث افزایش خطر ابتلا به بیماران ما درمان خانواده های ما و فوری ما تماس با ما. همه این را می توان جلوگیری کرد.

من به یاد داشته باشید بعد من باید آلوده شوند. من در تئاتر عملیات کمک در c-بخش برای یک مشکوک COVID-19 بیمار است. او نمونه نمی تواند جمع آوری شده بلافاصله به عنوان او تا به حال توسعه فشار خون بالا و مدیریت زمان. هر چند او مشکوک COVID-19 بیمار 10 بعد از فارغ التحصیل پزشکان قرار گرفتند ، به دلیل آن بود آخر هفته و رمضان Id او نمونه جمع آوری شد تنها پس از سه روز. این فاصله منجر به گسترش عفونت در بیمارستان به بیمار در حال حرکت بود در اطراف.

پزشکان ارشد و پست-فارغ التحصیلان آماده برای عملیات در روز سه شنبه با وجود دانستن او مشکوک COVID-19 دولت است. همه آنها تا به حال تنها یک چیز در ذهن: بيمار مهم است و باید وجود داشته باشد بدون عوارض.

با در نظر گرفتن این تیم از پزشکان به کار شده است. C-بخش رفت هموار و مادر و فرزند در امان بودند.

از آنجایی که ما نمی هر گونه علائم به ما گفته شد برای رسیدن به محل کار.

علائم آمد و دو روز بعد. اول آن بود PG دانشجویی که باقی می ماند در Osmania پزشکی کالج خوابگاه که توسعه یک تب و درد عضلانی. پس از دوستان من و من شروع به نشان دادن علائم. با وجود این که به ما گفته شد برای رسیدن به محل کار. این تنها زمانی بود که کل گروه نشان داد علائم و MBBS کارآموز بود متوجه خوابگاه مقامات که ما موارد جدی گرفته شود.

آزمايشات انجام شده و کسانی که در معرض به زنان باردار برای اولین بار شناسایی شده است. پس از آن کسانی که در تماس با ما مورد آزمایش قرار گرفتند.

من در حال حاضر COVID-19 مثبت با علائم خفیف گلو درد و سرفه. من در حال حاضر در صفحه اصلی قرنطینه.

من chest X-ray نشان داده است نفوذ ویروس و وجود زخم که بدان معنی است که این ویروس وجود دارد در بدن من با وجود علائم خفیف. اگر من بیرون رفتن علائم را تشدید می کنند و این ویروس گسترش یافته است.

من و همکارانم همراه با Telangana Junior Doctors Association در زمان ایستاده است که Petlaburj زنان و زایمان بیمارستان باید منبع جامعه گسترش یافته است. آن را نمی تواند تبدیل به یک کانون. وجود دارد در معرض خطر ایمنی بدن به خطر بیافتد زنان باردار در آینده و نمی توان آنها را در معرض خطر قرار داده.

ما تا به حال به این پایه به عنوان وجود بی میلی در دولت به قرنطینه تمام 10 PG دانش آموزان است. آنها مشتاق بودند که کسانی که آزمایش منفی باید به کار می آیند. اما آنها در معرض تبدیل خواهد شد مثبت به عنوان ویروس در حال حاضر در بیمارستان است.

من در گزارش به کار خواهد شد تنها پس از هفت روز اگر هیچ علائم دیگر توسعه است. در خانه من در یک اتاق که در آن پدر و مادرم نگه داشتن مواد غذایی برای من در درب. من شستن خود من صفحه و اجازه دهید آن را خشک و برای چهار ساعت قبل از توزیع آن به آنها. آنها نمی آیند به اتاق. من نمی رفتن بیرون از اتاق. من تمیز کردن اتاق و شستن لباس های من. آنها بیش از حد در معرض خطر هستند و آنها در حال همکاری به حداکثر. من گفته شده است که اگر وجود دارد هر گونه تب من باید گزارش به بیمارستان گاندی.

بیمارستان نیاز به توجه از دولت در نظر sanitisation غربالگری بیماران و مدیریت مناسب در انزوا. جداسازی بخش از 20 تخت است هر و هر کس در حال راه رفتن در داخل و خارج. بیمارستان ما برای بیماران فقیر و ما باید 450 زنان باردار در خارج از بیمار در بخش های روزمره – که در آن وجود دارد می تواند اجتماعی فاصله برای آنها ؟ اگر ما بیش از حد حمل این ویروس را یک فاجعه خواهد بود.

همانطور که به Kaniza Garari

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله