هند و استرالیا و جوهر پیمان برای مقابله با چین

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: هند و استرالیا روز پنج شنبه اعلام کرد دو دو جانبه استراتژیک اعلامیه برای همکاری در هند و اقیانوس آرام منطقه و جوهر هفت دیگر معاهدات از جمله یک کلید دفاع متقابل پشتیبانی لجستیک توافق (MLSA) است که دیدن یا دفاعی کشور عامل از جمله کشتی و هواپیما که قادر به استفاده از دیگر پایگاه های تعمیر و دوباره پر کردن منابع از جمله سوخت و قطعات یدکی.

هند در حال حاضر دارای مشابه پیمان با ایالات متحده و فرانسه و سنگاپور. این مثلا جوهر در روز پنج شنبه طراحی شده است به “افزایش همکاری نظامی از طریق تمرینات دفاع” با هر دو کشور حل و فصل به “تعمیق و گسترش دفاع همکاری” به ویژه از طریق “نیروی دریایی به نیروی دریایی همکاری”.

دو اعلامیه و هفت پیمان در دفاع سایبری معدن و دیگر بخش ها اعلام شد و پس از 70 دقیقه ای “گرم و صمیمی و بسیار سازنده” هند-استرالیا رهبران مجازی اجلاس سران در روز پنج شنبه صبح است که در آن نخست وزیر نارندرا و استرالیا اسکات موریسون به طور رسمی تصمیم به بالا بردن روابط دو کشور از زمان همکاری استراتژیک جامع راهبردی (CSP) پوشا تمام حیطه ارتباط است. این دو کشور تا به حال در اصل وارد یک همکاری استراتژیک در سال 2009.

نوشتن با جوهر از مثلا دیده شدن است توسط ناظران به عنوان قابل توجهی در زمینه رشد نظامی چینی ابراز وجود در دریایی هند و اقیانوس آرام در منطقه و همچنین در زمانی که هند در حال حاضر قفل شده است و در یک نظامی face-off با چین در Ladakh بخش.

هند و استرالیا همراه با ایالات متحده و ژاپن در حال حاضر بخشی از چهار کشور “چهار” ترتیب است که با تمرکز بر نگهداری از یک “بر اساس قوانین نظم” در هند و اقیانوس آرام. این نیز به ارمغان آورده هند و استرالیا بسیار نزدیک به یکدیگر استراتژیک.

در پاسخ به یک سوال بعد از خبرنگاران در یک ویژه مجازی جلسه روز پنج شنبه وزارت امور خارجی (MEA)’s, منشی, (شرق) خانم Vijay Thakur سینگ گفت: هیچ بحث در مورد این موضوع از چین در نشست. اما در آنچه که دیده می شود که احتمالا یک محجبه اشاره به پکن PM مودی گفت: استرالیا PM موریسون در طول اجلاس ” این است که ما مسئولیت مقدس برای حمایت و حفاظت از ارزش های جهانی رفاهی مانند دموکراسی حکومت قانون و آزادی و احترام متقابل احترام به نهادهای بین المللی و شفافیت ، امروز که این ارزش ها به چالش کشیده در راه های مختلف ما می توانیم آنها را تقویت و با تقویت روابط متقابل.”

دو دو جانبه اظهارات اعلام کرد که شامل یک CSP و یکی در یک چشم انداز مشترک برای همکاری های دریایی در اقیانوس هند و آرام است که “گسترش ارتباط بین دریایی سازمان” و “حمایت بر اساس قوانین دریایی سفارش است که بر اساس احترام به حاکمیت ملی و حقوق بین الملل” دیده می شود به عنوان مهم در نور از چین strong-arm تاکتیک در منطقه است. ساعت مودی همچنین با استفاده از استعاره از آلات موسیقی می گویند این دو کشور می تواند به “ایجاد یک سمفونی”در هند و اقیانوس آرام.

به غیر از مثلا یکی دیگر از دفاع پیمان همکاری در دفاع از علم و فناوری به امضا رسید با PM مودی دعوت های استرالیا برای شرکت در “را در هند” ابتکار است. پاسخ دادن به یک سوال کلیدی در دفاع پیمان مثلا بالا MEA مقامات گفت که هر زمان که وجود دارد تمرین های نظامی بین هند و استرالیا و جهان “خواهد بود گسترش و حمایت از یکدیگر”.

یکی دیگر از مهم پیمان امضا شد همکاری در زمینه استخراج معادن و پردازش حیاتی و استراتژیک معدنی است که انتظار می رود عبارتند از مواد معدنی مانند لیتیوم و کبالت به عنوان به خوبی.

استرالیا همچنین “منتقل شده است که هند می تواند در نظر گرفتن آن به عنوان یک پایدار و قابل اعتماد و قابل اعتماد تامین کننده با کیفیت بالا و منابع معدنی به هند”. هر دو طرف همچنین “تصریح کرد حمایت خود را از ادامه دو جانبه هسته ای همکاری” با استرالیا که در حال حاضر یک کلید تامین کننده اورانیوم به هند است. استرالیا همچنین ابراز آن “پشتیبانی قوی” برای هند عضویت در مذاکره با تامین کنندگان گروه (NSG).

رهبران این دو کشور همچنین توافق کردند که به “افزایش فرکانس از وزرا نخست تماس با ما” را از طریق متقابل دو جانبه بازديد و جلسات سالانه در حاشیه رویدادهای بین المللی و همچنین تصمیم گرفت که “وزرای خارجه و دفاع را ملاقات خواهد کرد در ‘2+2’ فرمت به بحث در مورد مسائل استراتژیک حداقل هر دو سال”.

برای تقویت روابط تجاری تصمیم بر آن شد تا دوباره آغاز مذاکرات بر سر یک دو جانبه جامع توافقنامه همکاری اقتصادی(CECA) که در آن “دو طرف توافق کردند که راه رو به جلو را می توان یافت”. یک چارچوب پیمان سایبری و اینترنتی را فعال کنید بحرانی تکنولوژی همکاری نیز امضا.

بدون نام بردن از پاکستان هر دو طرف “را به شدت محکوم تروریسم در همه اشکال آن” و “حمایت از یک رویکرد جامع در مبارزه با تروریسم” از جمله “تسهیل تحقیقات و محکومیت اقدامات تروریستی در ایران”.

در یک فندک لحظه در طول این اجلاس که منعکس bonhomie بین رهبران دو کشور استرالیا PM Morrison—در حالی که اشاره به محبوب هندی, اسنک ‘سمبوسه’ گفت که او امیدوار است او می تواند یک روز تهیه “Modimosa” و “Gujarati khichdi” برای PM مودی.

ستایش آقای موریسون در طول اجلاس PM مودی گفت: “هند-استرالیا روابط گسترده و عمیق است. و این عمق می آید از ما منافع مشترک مشترک جغرافیا و اهداف مشترک. در چند سال گذشته ما همکاری و هم افزایی به دست آورده حرکت است. آن را خوش شانس است که یک انتهای کمر ارتباط ما با در دست قوی و رویایی رهبر مثل شما. من باور دارم که این زمان فرصت مناسبی برای تقویت بیشتر روابط بین هند و استرالیا است.”

Coronavirus همه گیر شد نیز مورد بحث در این نشست با PM مودی گفت: “نقش ما جامع همکاری استراتژیک خواهد بود مهم تر در این دوره از جهانی همه گیر. جهان نیاز به یک هماهنگ و مشارکتی رویکرد به بیرون آمدن از اقتصادی و اجتماعی و عوارض ناشی از این بیماری همه گیر. دولت ما تصمیم گرفته است برای مشاهده این بحران به عنوان یک فرصت. در هند یک فرایند جامع اصلاحات آغاز شده است و تقریبا در همه حوزه ها. آن را به زودی مشاهده نتایج در سطح زمین است.”

دوباره تبیین آنچه به نظر می رسید به دهلی نو بدبختی با Covid-پاسخ سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ساعت مودی پیشنهاد “ساخته شده اصلاحات مکانیسم در موسسات”.

استرالیا همچنین تصریح کرد حمایت خود را از هند نامزدی برای عضویت دائم از اصلاح شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) و هند نامزدی برای غیر دائم کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد برای 2021-22 مدت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>