Illustration for article titled Judge Rules That 3 Men Will Stand Trial for Murder in Ahmaud Arbery Case

عکس: Sean Rayford (گتی ایماژ)

روز پنج شنبه پس از یک محقق ارائه شده دلخراش جزئیات جدید در مورد حوادثی که منجر به مرگ Ahmaud Arbery—از جمله این که یکی از مردان شنیده شد با استفاده از یک نژادی لکه دار پس از Arbery کشته شد—گرجستان یک قاضی حکم داد که سه مرد متهم در Arbery مرگ را محاکمه برای قتل است.

تبلیغات

یک Glynn شهرستان قاضی حاکم است که گرگ McMichael تراویس McMichael و ویلیام برایان تمام خواهد شد تلاش برای قتل, به گزارش واشنگتن پست. ریچارد شماره گیری یک محقق برای گرجستان دفتر تحقیقات که شهادت در طی چند ساعت ارائه یک جدول زمانی دقیق از حوادث منجر به Arbery مرگ در فوریه. 25 و لحظاتی پس از آن.

یکی از قابل توجه وحی شد که برایان از محققان گفت: Travis McMichael به نام Arbery یک “لعنتی کاکاسیاه” پس از Arbery شد شات گذاشته و در حال مرگ در خیابان. جستجو McMichael رسانه های اجتماعی تاریخ نشان داد موارد متعدد از او با استفاده از این لکه دار کردن در هر دو خصوصی Instagram پیام و یک پست که در آن او گفت که او دوست داشت خود را گارد ساحلی کار به دلیل وجود “نیست هر n کلمات در هر نقطه.”

تبلیغات

شماره گیری نیز استدلال کرد که آن را Arbery بود که اقدام در دفاع از خودنه تراویس McMichael که شات Arbery سه بار.

“من باور نمی کنم آن را دفاع از خود توسط آقای McMichael. من اعتقاد دارم که آن را دفاع از خود توسط آقای Arbery. من معتقدم که آقای Arbery بود که دنبال او دوید تا او نمی تواند اجرا کنه. و آن این بود: به نوبه خود پشت خود را به یک مرد با یک تفنگ ساچمهای و یا مبارزه با دست برهنه خود را در برابر یک مرد با یک تفنگ ساچمهای و او تصمیم به مبارزه.” شماره گیری گفت.

Arbery بود برای تنه زدن در Satilla سواحل محله خارج از Ga., زمانی که تراویس و گرگ McMichael اعتقاد داشتند که او مسئول یک رشته نمیتوانیم در محله مسلح خود و تعقیب پس از او. وقتی که برایان شاهد مردان تعقیب Arbery در مقابل خانه اش, برایان رو به وسیله نقلیه خود را و به آنها پیوست. با توجه به شماره گیری را شهادت مردان درگیر در طولانی مدت و استادانه درست شده از تعقیب و گریز Arbery با برایان قابل توجه Arbery با کامیون خود را در یک نقطه. Arbery در نهایت مواجه تراویس McMichael و در نتیجه او را به ضرب گلوله سه بار و مرگ در صحنه است.

جنجال احاطه شده است دست زدن به صورت. سه دادستان recused خود را از مورد اول به علت درگیری از علاقه. تصویری از Arbery مرگ ثبت شده توسط Bryan به بیرون درز بر روی اینترنت در اوایل ماه مه و پس از ملی خشم GBI زمان در مورد بازداشت و تراویس و گرگ McMichael, 74 روز پس از تیراندازی رخ داده است. برایان دستگیر شد و بعد از آن در همان ماه است.

تبلیغات

تراویس و گرگ McMichael چهره به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. ویلیام برایان چهره به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست. اگر محکوم هر سه این صورت زندگی در زندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله