رژیم صهیونیستی. تیم Walz این بعد از ظهر است انتظار می رود برای بلند تر و محدودیت های طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19 و اجازه می دهد برای محدود داخل سالن غذاخوری و سالن سرگرمی در سینما و دیگر سالن های باشگاه تناسب اندام استفاده و سرگرمی, هوای آزاد, تا 250 نفر است.

سه منبع مطلع در فرمانداری برنامه های تایید کرد این آخرین قدم برای استار تریبیون از جمله بازگشایی استخر شنا. رستوران ها و سالن های در حال حاضر خواهد شد مجاز به فعالیت در 50 درصد ظرفیت منابع گفت و مراکز تناسب اندام خواهد شد مجاز به کار در 25% ظرفیت بیش از 250 نفر است.

فرماندار برنامه ریزی شده است برای اعلام این برنامه در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه. آنها را اثر ژوئن 10.

انتظار می رود تصمیم می آید را به عنوان COVID-19 اعداد را نشان داد نشانه هایی از ebbing در مینه سوتا — اگر روز جمعه گزارش از 33 کشته و 712 به تازگی تایید موارد از بیماری های عفونی افزایش از پیش از آن در هفته. نرخ موارد به دو برابر در مینه سوتا در حال حاضر کاهش به بیش از 20 روز بستری شدن در بیمارستان به پایین ترین سطح از ماه مه 12.

مقامات بهداشت انجام ترس از موج دوم از موارد هر چند زیر انبوه تجمعات و تظاهرات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید در حالی که او در بازداشت پلیس.

برخی از محدودیت ها را در محل باقی می ماند به عنوان بخشی از فرماندار “شماره گیری بازگشت” استراتژی از fine-tuning دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. تئاتر و بولینگ alleys اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, اما نیاز به درپوش مشتریان در 25 درصد از معمول ظرفیت و یا بیش از 250 نفر است. استخرهای شنا را مجاز به باز کردن در 50 درصد ظرفیت است.

مهم کسب و کار است که هرگز نیاز به تحت Walz را قبل از اقامت در خانه که به پایان رسید, مارس 18 بعد از 51 روز باید در حال حاضر توسعه اجتماعی فاصله برنامه و همچنین برای اطمینان از آنها به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس را برای کارگران منابع گفت.

کسب و کارهای دیگر بوده است مورد نیاز برای توسعه چنین برنامه زمانی که آنها مجاز به بازگشایی زودتر این بهار هر چند آنها نمی نیاز به فایل آنها را با مقامات وزارت امور خارجه ،

آخرین مرحله می آید فقط پس از Walz تا به حال محدود مجاز, هوای آزاد, رستوران و بار, خدمات. کلیساها در هفته گذشته نیز اجازه داده شد برای از سرگیری خدمات در 25% ظرفیت و بیش از 250 نفر است.

 

کارکنان نویسندگان Briana Bierschbach و Torey ون Oot کمک به این داستان.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de