دهلی نو: هند اجرا “سخت گیرانه” مستند بود که متخلخل و به پایان رسید تا با “بدترین های هر دو جهان” به عنوان آن منجر به decimating اقتصاد و مسطح تولید ناخالص داخلی منحنی به جای این که از coronavirus عفونت صنعتگر راجیو Bajaj گفت: در روز پنج شنبه.

در طول یک ویدیو تعامل با کنگره رهبر راهول گاندی Bajaj همچنین گفت که باز شدن اقتصاد خواهد بود یک کار بسیار دشوار و اظهار داشت که هیچ یک دیگر از نخست وزیر باید پاکسازی ذهن مردم از ترس طریق یک “بسیار روشن و تراز وسط قرار دارد روایت”.

“راه هند has been locked down سخت گیرانه است. ما سعی در پیاده سازی یک مستند بود که متخلخل. بنابراین من فکر می کنم ما به پایان رسید تا با بدترین های هر دو جهان است” 53 ساله تاجر گفت.

و اشاره کرد که “ما در حال دیدن صاف و هماهنگ ریتمیک حرکت به سوی باز کردن قفل” مدیر عامل Bajaj خودرو گفت: “شما قطعا نابود اقتصاد است. شما پهن اشتباه منحنی. آن است که عفونت منحنی که شما پهن آن است که تولید ناخالص داخلی منحنی. این چیزی است که ما به پایان رسید تا با بدترین های هر دو جهان است.”

BJP عنوان Bajaj اظهارات سخنگوی حزب در امور اقتصادی گوپال کریشنا Agarwal گفت که گاندی با استفاده از تاجر به عنوان یک “تندرست دیوار” برای ایده های خود را در طول مکالمه است که در آن رهبر مخالفان را “بیشتر” از صحبت کردن است.

“همه حق دارند نظر اما راجیو Bajaj است نه یک متخصص در COVID-19 و نحوه مقابله با آن” او گفت:.

در نظر گرفتن یک حفاری در این صنعتگر, BJP را Amit Bahare گفت: Bajaj “ستایش” در سوئد استراتژی نه تحمیل یک مستند برای مقابله با این بیماری همه گیر و حتی به عنوان رئیس کشور اپیدمیولوژی اذعان کرده است که این رویکرد یک اشتباه بود و باعث نرخ بالای مرگ و میر.

در طول مجازی تعامل Bajaj نیز فکر کرده اید که چرا هند در نگاه به غرب و نه شرق به پیش نویس آن همه گیر پاسخ. “متاسفانه هند نه تنها نگاه غرب آن رفت و به غرب وحشی. من فکر می کنم ما در آنجا ماند و بیشتر به سمت غیر قابل نفوذ طرف” Bajaj گفت:, و اضافه کرد که به عنوان یک کشور آسیایی و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و انگلستان و آمریکا بودند نه واقعا حق معیار برای هند در هر حس.

این ادعا که متخلخل مستند تضمین ویروس هنوز وجود دارد, او گفت:,”این است که انتظار برای ضربه زدن به شما هنگامی که شما آن را باز کنید. بنابراین شما نمی حل این مشکل است.”

پخش نگرانی از صنعت Bajaj گفت: هند در حال حاضر نیاز به ایجاد تقاضا برای آن یک محرک مورد نیاز است برای ارائه پول نقد به مردم است.

“ما باید برای دریافت تقاضا دوباره رفتن و ما نیاز به برخی از آسانسور خلق و خوی. من نمی فهمم چرا هیچ قوی ابتکار, حتی اگر آن را برای یک دوره شش ماه تا یک سال به شدت در خلق و خوی مردم و تحریک تقاضا” او گفت:.

Bajaj شده است صوتی در مورد دولت مرکزی سیاست های وی از سوی مامورین که رویکرد خود بوده است “تکه تکه های دلخواه و نامنظم”. او همچنین با انتقاد از دولت اعلام تومان 20-لاخ کرور محرک اقتصادی گفت: آن را به سمت چپ سرخپوستان unimpressed و آن را از دست رفته ‘wow عامل نسبت به دیگران است.

جهانی رتبه آژانس مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در اوایل این هفته کاهش داد هند به پایین ترین درجه سرمایه گذاری در سطح نگه داشته و آن را در یک منفی تماشای, تا حد زیادی به این دلیل که کشور با آن روبروست از یک دوره طولانی مدت از رشد و نسبت به آن بالقوه و افزایش سطح بدهی.

هند در حال حاضر در میان طولانی رکود اقتصادی قبل از ویروس رسید. آن را تولید ناخالص داخلی رشد 4.2 درصد در 2019-20 کمترین سرعت در 11 سال و آژانس های رتبه بندی پیش بینی انقباض در آن تولید ناخالص داخلی در این سال مالی ،

آگاروال گفت: اقتصاد محدود بود به رنج می برند حتی اگر هیچ مستند با توجه به همه گیر به شدت.

“دولت تا به حال یک گزینه —برای رفتن برای مقیاس بزرگ مرگ و میر…و یا رفتن برای یک کاهش از اقتصاد است. آن رفت و برای حفاظت از مردم است. که اولویت” بی جی پی رهبر اضافه شده است.

و اشاره کرد که او هشدار داد و منصرف از صحبت با گاندی به صنعتگر وجود دارد گفت: همچنین کسانی که نمی خواهید به صحبت می کنند زیرا آنها نمی تواند مقابله با این واکنش است که می آید راه خود را.

او همچنین گفت: در بسیاری از کشورها دو سوم از کمک های داده شده توسط دولت به سازمان ها و افرادی که منافع مستقیم و ذکر نمونه هایی از ژاپن و ایالات متحده که در آن به دلار 1.000 داده شده به هر فرد به عنوان حمایت از نه به عنوان محرک.

در حالی که در هند تنها 10 درصد, او گفت:, و اضافه کرد که رهبر مخالفان خواهد بود بهتر قرار داده شده به نظر چرا دولت انتخاب نشده به طور مستقیم در دست مردم است.

در طول 30 دقیقه مکالمه با گاندی که برگزار شد یک سری از فعل و انفعالات با اقتصاددانان و کارشناسان و صنعتگران و دیگران پس از اعمال این مستند در مارس 25, Bajaj توصیف تجربه خود را از این دوره به عنوان “تلخ و شیرین”.

در بخشی گاندی گفت:”این کاملا حقیقی. من فکر نمی کنم هر کسی تصور می کرد که جهان خواهد بود قفل شده است و در این راه. من فکر نمی کنم حتی در طول جنگ جهانی, جهان قفل شده بود. حتی پس از آن همه چیز باز شد. آن را منحصر به فرد و ویرانگر نوع پدیده.”

کنگره رهبر نیز اشاره کرد که هند مستند بود به طوری که “این بیماری در حال افزایش است پس از ما باز هستند”.

خواسته گاندی در مورد “فضای ترس” در کشور Bajaj گفت که در شرایط حال متحمل و حساس هند نیاز به ترمیم یک زن و شوهر از چیزهایی است.

“هیچ کس سرمایه گذاری خواهد کرد مگر اینکه او این کار را با شور و شوق و اعتماد به نفس…اگر 100 نفر می ترسند به صحبت می کنند تا اولین نقطه ای است که شاید 90 از آنها به هر حال باید چیزی برای پنهان کردن. ببینید ما نیز باید بپذیریم که در چند سال گذشته نسبت به من می گویند UPA2 و NDA1 بسیاری از اسکلت آمده اند از کمد همچنین,” او گفت:.

“بنابراین تجار و بازرگانان نیز ‘doodh ka dhula’ (بغض) و نمونه های بسیاری از ما دیده ایم که. نظر من این است که بسیاری از مردم صحبت نمی کنم بر خلاف اگر من ممکن است می گویند تا کسی مثل پدر من به سادگی چرا که شاید آنها نمی توانیم به صحبت می کنند” Bajaj گفت: در اشاره آشکار به پدرش Rahul Bajaj نظرات در ماه دسامبر گذشته که دولت خفقان انتقاد.

گاندی همچنین گفت که دولت نیاز به نشان دادن دلسوزی و گوش دادن به آن مردم است.

“مردم در حال حاضر از درد فریاد و واضح ترین دستی کارگران روزانه شرط کشاورزان کوچک و متوسط کسب و کار. اما کسب و کارهای بزرگ نیز جیغ درد, چرا که آنها نمی بینم آینده” کنگره رهبر گفت.

Bajaj همچنین با اشاره به نمونه هایی از افراد از جمله قدیمی بودن در معرض “تحقیر” در این کشور برای نقض مستند قوانین.

“در جایی که دین در راه ما در حال درمان خود ما مردم است. شما در مورد صحبت میکنند ، من صحبت کردن در مورد نمونه هایی که من دیده ام با چشم خود من در اینجا. من را دیده اند شهروندان ارشد که تنبیه برای سادگی پله به گرفتن برخی از هوای تازه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله