Illustration for article titled Louisville City Council Moves Forward With Breonnas Law; Cops Walk Out on Mayor Because Theyre Big, Whiny Babies

عکس: برت کارلسن (گتی ایماژ)

لویی مترو شورای امنیت عمومی کمیته رای به اتفاق آرا روز شنبه به تصویب Breonna قانون فرمان که دستور تمام افسران را مجبور به پوشیدن دوربین های بدن در حالی که اجرای بدون دست کشیدن حکم.

تبلیغات

شهردار گرگ فیشر به حالت تعلیق در استفاده از این حکم اما فرمان خواهد سیمان راهنمایی برای چگونه آنها در حال اجرا در آینده است. WLKY تلویزیون گزارش می دهد که بدون دست کشیدن حکم محدود خواهد شد و موارد مربوط به قتل و گروگان گیری آدم ربایی تروریسم و یا انسان و یا جنسی قاچاق.

ماموران که barged راه خود را به تیلور خانه در مارس 13 وجود دارد برای اجرای یک داروی حمله از 26 سال EMT home. آنها شات تیلور هشت بار او را به قتل.

تبلیغات

اما ACLU است فشار برای ممنوعیت کامل بدون دست کشیدن حکم. آینده این فرمان در حال حاضر استوار در دست کامل مترو لویی شورای اسلامی که با رای خود در این اندازه گیری.

معترضان در لوییویل همچنان به تجمع در پشت تیلور خانواده برای هفته گذشته خواستار اتهامات آورده شود در برابر افسران پلیس که او را کشته است. LMPD ماموران و گارد ملی نیز در دست بررسی برای یکی دیگر از تیراندازی که منجر به کشته شدن غرب لوئیزویل ساکن دیوید McAtee.

McAtee بنیانگذار یایا را BBQ ضرب گلوله کشته شد در ساعات اولیه ژوئن 1st. پلیس ادعا کرد که یک شات تا به حال از کار اخراج شده از جمعیت آنها در تلاش بودند برای متفرق کردن و بازگشت آنها آتش است. در روز سه شنبه LMPD منتشر سکوت فیلم های نظارت آنها گفت: نشان می دهد که 53 ساله شلیک تفنگ برای اولین بار در افسران.

واشنگتن پست اشاره می کند که این فیلم از دست رفته است جزئیات کلیدی مانند که در آن پلیس ایستاده بودند در زمان عکس از کار اخراج شدند.

تبلیغات

شهردار فیشر اخراج رئیس پلیس استیو کنراد روز دوشنبه پس از آن آشکار شد که افسران تبدیل نشده در بدن خود, دوربین, حتی اگر آن را تا به حال شده موظف (با توجه به تیلور مرگ) که آنها انجام این کار است.

روز چهارشنبه پلیس ابراز خشم نسبت به فیشر در طول شب roll-call است که در آن گروه بزرگی از افسران راه می رفت در شهردار به عنوان او آمد و آنها را به آدرس.

تبلیغات

یک LMPD افسر bragged به ایستگاه خبری محلی WDRB تلویزیون که فیشر بود “هو گاییدن اتاق.”

فیشر گفت او احترام به افسران پلیس,’ پاسخ.

“مردان و زنان از LMPD در حال قرار دادن در ساعت های طولانی” او در بیانیه ای گفت. “آنها رنج می برند توهین و ضرب و جرح از مردم آنها در حال کار برای محافظت از. آنها نگران هستند برای خود و خانواده های این شهرستان است. آنها نا امید و برخی از آنها بیان شده است که سرخوردگی امروز.”

تبلیغات

در ضمن فقط به شما یادآوری کنم این است که تعداد افسران پلیس که دستگیر شده اند در مرگ و میر ناشی از تیلور و McAtee: 0.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله