Minnesotans نیاز به تمدید و یا تعویض استاندارد گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی دولت به طور موقت می تواند جست و خیز سفر به بخش خدمات خودرو (DVS) و تمدید آنلاین اگر آنها در دیدار با نیازهای خاص.

رانندگان برگزاری یک مجوز معتبر و یا یک است که تمام شده برای کمتر از یک سال می تواند تمدید آنلاین ارائه کردند که نه خود را تغییر نام و آدرس و امضاء و یا راننده مجوز شماره.

تغییر تصویب رسید چهارشنبه پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz لایحه را امضا و به قانون مارس 27 که بخشیده الزامات مورد نیاز برای کسانی که تمدید مجوز به تصویب غربالگری بینایی و یک عکس جدید گرفته شده است.

این مهلت اما دائمی نیست. آن را تنها به تمدید تکمیل 30 ژوئن 2021. پس از آن رانندگان مورد نیاز خواهد بود را به یک عکس جدید گرفته شده و چشم انداز خود را به نمایش, DVS گفت.

Minnesotans تقاضا برای املاک ID یا افزایش ID — اشکال فدرال تایید شناسایی خواهد شد که نیاز به شروع در ماه اکتبر سال 2021 به هیئت مدیره پروازهای داخلی و وارد فدرال امکانات — هنوز برای اطمینان یک فرد در مراجعه به DVS ،

رانندگان که مجوز منقضی پس از Walz به نام زمان صلح و اورژانس در ماه مارس به مبارزه با COVID-19 اعطا شده است به صورت خودکار فرمت. مجوز که منقضی بین 12 مارس و جولای 31 معتبر باقی خواهد ماند از طریق Aug. 31 از جمله کارت شناسایی, آموزش مجوز موقت مجوز اپراتور مجوز محدود مجوز مزرعه-مجوز کار و ناتوانی پارکینگ تابلوی DVS گفت.

به تمدید آنلاین رانندگان باید به drive.mn.gov و با کلیک بر روی “درخواست برای گواهینامه رانندگی و یا دولت ID” لینک کنید. متقاضیان خواسته خواهد شد که به ارائه اطلاعات و پرداخت $32 هزینه. مجوز طریق پست ارسال می شود.

برخی از DVS امتحان ایستگاه معاون ثبت و گواهینامه رانندگی عامل دفاتر بازگشایی با صف های طولانی پس از بسته شدن برای بیش از دو ماه طول دولت stay-at-home منظور صادر شده در اواخر ماه مارس است.

DVS لیست دفاتر و معاون ثبت در وب سایت خود را. رانندگان باید تماس بگیرید قبل از مراجعه از موجود ساعت و خدمات متفاوت, محل, گفت مگان لئونارد یک DVS سخنگوی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de