مینه سوتا دادستان شهرستان در روز پنج شنبه رای به پیشنهاد دادن دادستانی کل قدرت را در تمام موارد پلیس-درگیر قتل در یک حرکت است که نیاز signoff از قانونگذاران دولت در طول این ماه جلسه ویژه.

مینه سوتا شهرستان وکلای انجمن (MCAA) نیز تماس در مجلس برای بودجه اضافی برای دادستانی کل و ایجاد یک واحد مستقل در مینه سوتا اداره جنایی دلهره (BCA) به بررسی پلیس به کشتار غیرنظامیان است.

“کل ما گسترش ارتباط قلبی ما همدردی به جورج فلوید خانواده و جمعی جامعه است که سوگوار از دست دادن او و طرفداران صادقانه گفت و گو و واقعی و فوری تغییر در نام او” هارون گفت: اردن Stevens County وکیل و MCAA جمهور.

گروه شهرستان وکلای رسیده و نتیجه آن پس از یک جلسه اضطراری سازمان پنج شنبه که شامل دادستان کل کیت الیسون که در حال حاضر پیشرو در این دولت پرونده چهار سابق مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در جورج فلوید را مارس 25 مرگ است. قانونگذاران نیاز به تصویب قانون در طول این ماه جلسه ویژه به دادستانی کل مداوم قدرت.

“اگر این مسیر مجلس و فرماندار انتخاب می کنید به من خواهد شد و قبول مسئولیت” الیسون گفت. “اما آن را باید با منابع کافی برای انجام این کار به طور کامل و به انجام عدالت در راه Minnesotans حق دارند انتظار می رود.”

الیسون یکی از 18 دموکراتیک به طور کلی وکیل که روز پنجشنبه امضا نامه درخواست کنگره برای اعطای دفاتر خود را “پاک کردن اقتدار قانونی تحت قانون فدرال برای بررسی و حل و فصل الگوها و شیوه های … خلاف قانون اساسی پلیس توسط پلیس محلی بخش” در ایالات مربوطه می باشند.

الیسون شد حالت اول دادستان کل به تعقیب مینه سوتا مأموران اجرای قانون که گفته می شود کشته شدن غیرنظامیان است. رژیم صهیونیستی. تیم Walz خواسته الیسون را بیش از این مورد روز شنبه از شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman, که برای اولین بار به اتهام اخراج افسر درک چوین با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس پس از یک ویدئو نشان داد او را دو زانو بر فلوید گردن برای بیش از 8 دقیقه به او التماس هوا و در نهایت بی.

دو روز پس از Ellison به طور رسمی بیش از زمان مورد چوین را به اتهام بودند افزایش یافته و به درجه دوم غیر عمدی قتل و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه — Tou Thao, J الکساندر Kueng و توماس لین — دستگیر شدند و به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل عمد و غيرعمد.

برای الیسون به صورت قانون دولت ملزم است که Walz از او بخواهید برای انجام این کار و که فریمن رضایت. تحت قانون پیشنهادی الیسون را می خواهم که قدرت تنها برای محاکمه به اتهام قتل پلیس. این دفتر همچنین می تواند درخواست کمک از یک شهرستان در دفتر دادستان است که واقع شده که در آن مرگ رخ داده است.

که تغییر به علاوه اضافی مستقل BCA واحد — در میان یک جارو بسته از پلیس اصلاحات پیشنهادی که DFL قانونگذاران پرده برداری کرد در این هفته پیش از یک جلسه ویژه انتظار می رود این ماه است. بسیاری از درخواست آینه توصیه های مطرح شده توسط یک نیروی کار مونتاژ توسط الیسون و امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون با هدف مهار مرگبار پلیس برخورد.

این هفته Walz و DFL رهبران آنها گفت: پیش بینی این موضوع به یک “محور” از جلسه ویژه و برخی از نمایندگان مجلس را تهدید به نگه دارید تا با عبور از یک پیوند لایحه در صورتی که پیشنهاد رفتن بی سابقه.

فریمن و Ramsey County وکیل جان چوی — که تحت پیگرد قانونی قرار سابق سنت آنتونی افسر پلیس Jeronimo Yanez در مرگ Philando کاستیا در طول یک سال 2016 توقف ترافیک قبل از Yanez بود تبرئه شد — هر دو به نفع اجازه دادستان کل را با سرب در تعقیب پلیس-درگیر قتل.

“من فکر می کنم این نشان دهنده چیزی است که واقعا مهم است این است که به رسمیت شناختن است که ما را به گوش دادن و عمل بر تماس ها برای تغییر” چوی گفت.

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de