پتنا: Bihar شده است تا در تلاطم این بیماری همه گیر کوروناویروس که کمی فکر داده شده است به چه تاثیر هزاران نفر از قهر بیکاری و خسته کارگران را در Nitish کومار به امید برنده شدن در دولت بعدی انتخابات که برگزار می شود این سال است.

تقریبا تمام احزاب سیاسی در حال حاضر در تلاش برای خواستگاری کارگران که هنوز در جریان است. اکثریت این کارگران شغل خود را از دست داده و در حال حاضر به دنبال امرار معاش در بیهار. تعداد زیادی از آنها از عقب کلاس و ممکن است این تغییر معادله سیاسی در بسیاری از صندلی.

این RJD به تازگی برگزار شد یک جلسه در پتنا به بحث در مورد سناریو. منابع گفت: حزب کارگران خواسته شده است به برجسته کردن شکست های مرکزی و همچنین دولت در دست زدن به بحران است. بسیاری از کارگران مهمان به خانه بازگشت خود به خود, پیاده روی, دوچرخه سواری و یا گیر کردن تو بازی سوار بر کامیون و قطار.

“چرا دولت ما دیدن درد ما کارگران ؟ به جای های خود را در درد و غم و اندوه آنها (حزب حاکم) مشغول انجام سیاست” RJD رهبر Tejashwi Yadav گفت: در حالی که به اشتراک گذاری یک آهنگ تصویری برجسته کردن مشکلات کارگران میهمان.

RJD کارگران در پتنا گفت: تصویری آهنگ به اشتراک گذاشته شده توسط Tejashwi Yadav در توییتر منتشر خواهد شد در رسانه های اجتماعی.

“بیهار دولت نگه داشته و انتظار برای مرکز راهنمای re scue ما کارگران که در گیر شد در کشورهای دیگر با توجه به مستند. بسیاری از این کارگران آلوده شدند با توجه به نادرست از دولت ما. ما کارگران که بازگشت خواهد داد اتصالات پاسخ به رژیم کنونی در مجمع انتخابات” RJD ملی معاون رئیس جمهور Raghuvansh پراساد سینگ به خبرنگاران گفت:.

در اوایل این هفته Tejashwi Yadav اعلام کرده بود حزب قصد دارد برای مقابله با اتحادیه خانه وزیر Amit Shah مجازی رالی در 7 ژوئن به عنوان “Garib Adhikar Diwas”.

در یک صدای جیر جیر Tejashwi Yadav گفت که “دولت می خواهد برای مخفی کردن حقیقت در پشت این مجازی رالی. ما تلاش کرده اند به ارائه مواد غذایی و کمک به فقرا است. همه ما کارگران و مردم از بیهار را گام به گام از خانه خود را در ژوئن 7 و ضرب و شتم thali (صفحات) و کاسه در اعتراض به بی جی پی تصمیم به برگزاری تظاهرات برای انتخابات به جای فکر کردن در مورد فقرا و نیازمندان”.

دولت و کمیسیون مستقل انتخابات آغاز شده است و آماده برای مونتاژ نظر سنجی که قرار شد تا پایان این سال است. به تازگی رئیس افسر انتخاباتی از بیهار H R Srinivas جلسه با DMs و SPs از همه 38 مناطق و در مورد مسائل مربوط به امنیت ترتیبات VVPAT ماشین آلات و تجدید نظر در انتخابات رول و غیره.

در بیهار 243 مونتاژ حوزه را به انتخابات و چالش های مواجه شده توسط کمیسیون انتخابات این سال خواهد بود برگزاری انتخابات نگه داشتن اجتماعی فاصله داشته باشید.

“از آنجا که ما در شش ماه گذشته در نظر گرفته می شود دوره انتخابات بنابراین ما در حال ساخت تمام مقدمات لازم. ما ویدیو کنفرانس با تمام DMs و نگران مقامات در مراحل مختلف است که ما را به انجام برای تکمیل موفقیت آمیز از انتخابات. ما باید به نگاه به VVPAT و EVM availabilities و خلاصه تجدید نظر از کسانی که رای دهندگان که از سمت چپ مدیر عامل شرکت بیهار H R Srinivas به خبرنگاران گفت: در پتنا.

او همچنین افزود که “شده است وجود دارد یک هجوم زیادی از کارگران مهمان در بیهار و این که ما باید در ذهن داشته باشیم در حالی که آماده سازی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله