Illustration for article titled Patrick Mahomes, Zeke Elliot Among NFL Stars Demanding the League Condemn Racism, Admit to Silencing Colin Kaepernick

تصویر: @God_Son80 (توییتر)

در همان روز که Drew Brees از آن ساخته شده خود را مستقل وظیفه به مرده الاغ اشتباهبرخی از بزرگترین نامها در NFL تصمیم گرفتند برای مقابله با آن روایت است.

تبلیغات

به عنوان بقیه جهان بود و دلچسب با اعتراض به مرگ جورج فلوید Brees spewed برخی از مسخره لفاظی در مورد khezri ملی سرود تظاهرات. به طور خاص است که او را “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما.” من باید از دست رفته ام این یادداشت به عنوان زمانی که Kap تا به حال بی احترامی به پرچم اما با توجه به آب و هوای فعلی ما این unseasoned را نمی توانست هر منفرجه. به ویژه هنگامی که شما عامل که Kaepernick بود و کاملا به معنای واقعی کلمه اعتراض همان خشونت پلیس که به سرقت برده جورج فلوید زندگی.

کف زدن آن را برای روستا ادم سفیه و احمق همه.

در پاسخ بیش از 15 بازیکن که شامل امثال Odell بکهام جونیور Zeke الیوت و پاتریک Mahomes کاهش یافته است یک تصویری در محکومیت نژادپرستی و خواستار آن است که NFL اعتراف شد که در آن مرده, باسن اشتباه برای خاموش کردن بازیکنان است که تا به اعتراض در طول سرود ملی.

تبلیغات

“ما نمی خواهد سکوت” آنها می گویند در این ویدئو. “ما ادعا ما حق اعتراض مسالمت آمیز. نباید این را به اعتراف.”

آنها همچنین موضوع اتمام حجت از نوع: “به نمایندگی از لیگ ملی فوتبال, این چیزی است که ما بازیکنان می خواهم به گوش شما دولت:” ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. ما لیگ ملی فوتبال اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.'”

این چیزهای قدرتمند است که باید در برطرف کردن هر گونه مفهوم که بازیکنان NFL استفاده نمی کند سیستم عامل خود را به آدرس اجتماعی مسائل—حتی اگر سفید بازیکنان جالب نمی یاد همان مسئولیت است.

تبلیغات

همچنین توجه داشته باشید TMZ گزارش که مغز متفکر پشت این فیلم بود و هیچ یک دیگر از سوپراستار گیرنده Michael Thomas; همان مایکل توماس که فقط اتفاق می افتد به Brees’ هم تیمی.

“یکی از برادران من ساخته شده یک بیانیه عمومی دیروز که من مخالفت با” توماس توییتی در پاسخ به Brees’ حماقت. “او عذرخواهی کرد و من آن را قبول کند چرا که آنچه ما به عنوان مسیحیان است. در حال حاضر به جنبش! #GeorgeFloyd”

تبلیغات

برای کسانی که بدانم توماس خود را کاهش تصویری چند ساعت پس از پذیرش عموم Brees’ عذرخواهی احتمالا برای ارسال یک پیام به کارفرمایی و همچنین بقیه لیگ که مزخرف باید متوقف شود.

تبلیغات

NFL هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در مورد این ویدیو اما نمی نگه داشتن نفس خود را در حال انتظار برای آنها را به تکرار است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. حتی اگر جهان تلاش می کند ما را متقاعد کند در غیر این صورت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de