درک چوین در اخراج مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل درجه دوم در مرگ جورج فلوید مشغول به کار در پلیس نظامی در ارتش ایالات متحده در طول دو سال خدمت فعال از جمله روی لئامت دادن در آلمان است.

چوین زمینه نظامی است که در میان جزئیات در یک کش از پرسنل سوابق منتشر شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس اواخر روز سه شنبه.

به شدت redacted فایل های نور در چهار اخراج افسران متنوع کار زندگی می کند. پرونده منتشر شد تنها چند ساعت پس از دادستان کل کیت الیسون را به روز رسانی چوین را به اتهام قتل درجه دوم و به طور رسمی به اتهام سه تن دیگر از افسران که موفق به مداخله با کمک و معاونت در جرم قتل. تمام چهار مردان زندانی باقی می ماند.

چوین, 44 بود که دوربین با زانو خود را در Floyd گردن در رشد St. Paul منطقه است. او با حضور در پارک دبیرستان در کاتیج گرو اما نه فارغ التحصیل. پس از گرفتن GED او با حضور در شهرستان داکوتای ویژگی های کالج اینور تپه جامعه و شهری دانشگاه دولتی. شغل قبلی شامل کار های امنیتی و خدمات مواد غذایی از جمله در مک دونالد.

چوین کار رکورد شامل دو دوره از خدمت در ارتش ایالات متحده. از سپتامبر 1996 تا فوریه سال 1997 او مستقر شد در روچستر با یک کار در پلیس نظامی. او در خدمت دوباره از سپتامبر سال 1999 تا مارس 2000 در پلیس نظامی, در Hohenfels آلمان. او در توصیف شغل خود را از وظایف که از جمله تحقیقات جنایی اجرای ترافیک و فعال گشت.

چوین 19 سال کار حرفه ای با, مینیاپولیس, اداره پلیس, که در آن او درگیر شد و با چندین تیراندازی پلیس شامل هر دو تقدیرنامه و بیش از 15 انجام شکایت. تقریبا همه شکایت بسته شد و بدون نظم و انضباط سوابق نشان می دهد, نشان می دهد که اتهامات نیست پایدار. ماهیت شکایت نیست ساخته شده است. این فایل شامل یک 2008 نامه توبیخ چوین برای دریافت دو نقض مربوط به “اختیار” و یک تیم ماشین دوربین. “این مورد باقی خواهد ماند B تخلف و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مترقی و انضباط برای سه سال” در این نامه اشاره می کند.

در این نامه نمی دهد هر گونه اطلاعات از این حادثه. وجود دارد یک شکایت در این فایل از ماه اوت سال 2007 از یک زن که متهم چوین و یک افسر دیگر از کشیدن او را از ماشین frisking او و قرار دادن او در تیم ملی برای رفتن 10 mph بیش از حد مجاز سرعت. “تحقیقات بیشتر نشان داد (redacted) ندارد صوتی و تیم ملی MVR نوار تبدیل شده بود و در طول دوره متوقف شود.”

این فایل نیز شامل دو نامه از ستایش او را در دست زدن به خشونت تماس در سال 2008 و 2013.

چوین دریافت مدال تقدیر در سال 2008 برای خلع سلاح یک مرد در خارج از El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه در E. دریاچه خیابان در حالی که کار امنیتی خارج از وظیفه خود ،

او همچنین توصیه می شود برای مدال شجاعت در 2006. که به رسمیت شناختن آن مربوط به تیراندازی مرگ Wayne ریس سلاح سرد و گمان می برند که فرار را در کامیون خود را با ماموران در تعقیب. زمانی که ریس متوقف شد و با صعود از کامیون پلیس گفت: او در چرخش خود را از اره کردن تفنگ ساچمهای به سمت شش افسران. همه از کار اخراج شدند.

Tou Thao, 34, شد, ضبط, تماشای به عنوان چوین فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

11-سال کهنه و بومی همونگ سخنران از راگون رپیدز برای اولین بار اعمال شده به این بخش به عنوان یک جامعه مسئول خدمات پس نانامی به بازی در مواد غذایی و خدمات به عنوان یک گارد امنیتی.

او در میان آن گذاشته و سه روز قبل از کریسمس در سال 2009 به اداره پلیس مواجه 13 میلیون دلار کسر بودجه. در یک ختم, نامه یک استاد راهنما به او اطمینان داد عمل نمی شد مربوط به عملکرد شغلی سوابق نشان می دهد. مقامات او را به نام بازگشت به کار تقریبا دقیقا دو سال بعد.

Thao کار تاریخچه شامل شش نامشخص پلیس انجام شکایت. پنج بسته شد و بدون نظم و انضباط اما یکی بود باز در زمان شلیک. Thao پلیس سوابق آموزشی شامل نمی شد در پرسنل records منتشر شد.

Thao و یک افسر دیگر بودند این افراد از یک سال 2017 خشونت پلیس طرح دعوی در دادگاه. Lamar فرگوسن گفته است که در سال 2014 این دو افسر به او گفت که آنها در خدمت یک حکم برای دستگیری او و سپس او را ضرب و شتم شکستن دندان های خود را در حالی که او دست به دستبند. شهر مینیاپولیس پرداخت $25,000 به حل و فصل حقوق مدنی مورد.

دو rookie افسران برای اولین بار در صحنه خارج فنجان مواد غذایی به دستگیری فلوید در روز یادبود. نه به موضوع مطرح شده از هر پلیس انجام شکایت و با توجه به سوابق عمومی است. توماس Lane, 37, St. Paul دقیق است در اتهامات عنوان اشاره اسلحه در Floyd قبل از جوراب توری, جوراب او. بعد از اتهامات عنوان شده گفت: او سوال چوین را داری تاکتیک دو بار در طول روبرو می شوند.

با وجود نگرانی های او عمل نمی کند به زور حذف چوین از فلوید گردن.

با توجه به کار خود, فایل, آنال, دانشگاه مینه سوتا فارغ التحصیل که مشغول به کار با جوانان در خطر به عنوان یک نوجوان بازداشت نگهبان و افسر عفو مشروط در شهرهای دوقلو قبل از استفاده به عنوان پلیس استخدام در سن 35 سالگی.

فرم درخواست همچنین لیست مناجات داوطلب کار مربیگری سومالی جوانان و بچه های مدرسه.

جوانترین از چهار افسر است J الکساندر Kueng 26 ساله که مانند لین, خود را دریافت کرد اجرای قانون مجوز در ماه اوت گذشته. Kueng است از نژاد مخلوط و شناسایی به عنوان آفریقایی-آمریکایی با توجه به کسی که او را که خواسته بود به نام.

Kueng شد, کاپیتان اول تیم فوتبال در پاتریک هنری دبیرستان در مینیاپولیس, که در آن او فارغ التحصیل شد و در سال 2012. او همچنین برای کروز آزول مینه سوتا فوتبال باشگاه, با توجه به, فوتبال, سایت استخدام.

خود فایل را نشان می دهد او با حضور در دانشگاه مینه سوتا در مینیاپولیس و جامعه دانشکده فنی و مونرو و مکالمه است در روسی.

Kueng را سابقه کار شامل یک شغل به عنوان امنیت مانیتور در دانشگاه مینه سوتا و کار در پیشگیری از دست دادن در macy’s. او همچنین مشغول به کار در هدف و او مربی جوانی بیس بال و فوتبال در بروکلین مرکز مرکز جامعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de