پلیس زانو زدن بی معنی است

“قدرتمند” است که چگونه ایسنا توصیف یک عکس از پلیس زانو در اعتراض بیش از آخر هفته. این عکس نشان داد که پلیس از ادارات در سراسر شهرستان میامی-Dade زانو در اعتراض برگزار شد در شیروانی مرجان, فلوریدا. افسران CBS گزارش kneeled در “همبستگی با معترضان را” امیدوار کننده است که آنها ادامه خواهد داد “گفت و گو” با سازمان. حرکت نمایشی بود در بهترین حالت انجام می شود صرفا به منظور تولید یک تصویر است که می تواند تکثیر و جشن به عنوان حقیقت ساخته شده توسط مسلم مستند نیروی عکس. و جریان اصلی سازمان های خبری مانند رادیو فردا انجام داد که فقط درمان شیروانی عکس که نشان دهنده گسترده تر احساسات است که ظاهرا آشکار در همه جا از شهر نیویورک به محاصره پلیس در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن هتل به فرگوسنمیسوری و سنت پل ایالت مینه سوتا که در آن پلیس kneeled خود به خود پس از معترضان حاضر به پیوستن به آنها را. تصاویری از پلیس زانو پیشنهاد کرد که وجود دارد مقدار زیادی از پلیس خوب سرمایه گذاری در, احساساتی, پروژه وحدت ملی—شاید حتی “شفا” را به عنوان شعارهای معمولا خواسته—حتی به عنوان تصاویر از معترضان در حال سرکوب توسط نیروهای پلیس نشو و نما.

تبلیغات

Illustration for article titled Police Kneeling Is Meaningless

تصویر: گتی

این عکس ها البته خیالات قاب و نابود و لگدمال به تصریح برخی از امریکا بنیادی اسطوره ها در مورد خود آن خیالی اعتقاد به وحدت و سرمایه گذاری در نمایشی فروتنی. نگاهی به گیبلز عکس توضیح داده شده توسط محلی وابسته CBS4 به عنوان یک “قدرتمند لحظه از وحدت” که قبل از یکی دیگر از “حرکت لحظه ای از صدها دعا با هم متحد با قلب سنگین و میل به تغییر.” تصویر پلیس از شهرهای مختلف در شهرستان میامی-Dade زانو بود در تضاد کامل CBS4 ادعا به “خشونت” تظاهرات بعد از آن که در همان روز. هیچ جا نیست یا رادیو فردا یا محلی آن وابسته توجه داشته باشید که تظاهرات پر شده با بسیاری از “حرکت” لحظه از وحدت بود و نه سیاه و سفید به رهبری و دعوت کرده بود پلیس به صحبت می کنند به این رویداد است. محلی و فعالان پیشرو توصیف شیروانی رویداد به عنوان “ضد سیاه”. ساعت بعد در مرکز شهر میامی هزاران نفر جمع شده بودند برای اعتراض به رهبری میامی رویای مدافعان جایی که آنها در نهایت ملاقات توسط پلیس میامی در کامل riot gear.

سپس عکس ها و ویدئوها از پلیس زانو زدن در حال گسترش در سراسر اینترنت انجام treacly کار از کتمان دلیل به صورت مداوم در سراسر کشور تظاهرات: قتل جورج فلوید و نژادپرستی نظاممند تعریف می کند که آمریکایی پلیس. وعده آمرزش می تواند به جای اعطا می شود در سریع تابلو تک حرکت که تحت تعقیب هیچ کس و تبرئه همه. این که چرا چنین تصاویری هستند که اغلب به عنوان “حرکت”—توخالی شرح کاملا بی معنی احساسات. ژست زانو محروم است از متن آن و همچنین پیامدهای احساس توسط کسانی که انجام آن به عنوان یک عمل کردند. به عنوان پلیس زانو زدن در قرار همبستگی آنها تنها به دنبال به راحتی کسانی که در حال حاضر راحت برآمده تا عکس از الوهیت و احترام در حالی که کتمان کامل نیروی مرگبار یک افسر پلیس به زانو. (این احتمال وجود دارد که چرا این عکس ها ثابت کرده اند که محبوب با مشاهیر و سیاستمداران از جمله هیو جکمن, سکته مغزیو شهردار لس آنجلس.)

معکوس این تصاویر توسط یکی از Derek چوین با استفاده از زانو خود را به عنوان یک سلاح با فشار دادن وزن خود را در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه—مدت ها پس از فلوید آگاهی را از دست داد—تا زمانی که او بر روی cracked آسفالت یک خیابان مینیاپولیس. آن است که توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao به دلیل خودداری از مداخله و اقدام در همبستگی با چوین. که در آن فلوید قتل خواسته های اکشن, عکس از پلیس زانو تقاضا هیچ چیز نیست. فاصله بین تصاویر نشان می دهد پارگی بین یک تصویر خاص از امریکا و واقعیت آن است.

این منظره زشت و ناپسند از تصاویر خواهد شد به احتمال زیاد همچنان وجود دارد بیشتر خواهد بود عکس های پلیس زانو بیشتر تصاویر که درخواست تجدید نظر به احساساتی. آنها بدون شک خواهد بود به عنوان “حرکت” به عنوان شواهدی وجود دارد شفا و یا حتی سیاسی خواسته های متوسط آمریکایی است. اما حرکت بی معنی است و آن تقاضا برای تولید مثل باید نادیده گرفته شود. وجود دارد—حتی در یک عکس—معنی یافت می شود در میان کسانی که در اعتراض به unendurable نهاد مدنی و مردمی. آن را شامل هر جزئیات: هر شعار و هر با عجله ساخته شده مقوا هر پارگی تولید شده توسط اسپری فلفل و گاز اشک آور هر کبود ساخته شده توسط یک لاستیک گلوله هر خراش از اینکه به زمین پرتاب هر دندانه در یک مهار مچ دست هر قطره از خون و هر زخم دیده و یا نهان. این جزئیات به عنوان جان برگر معتقد است کهحمل آنها را گسترده تر حقایق در مورد خشونت و آن اشاره نژادی تاریخچه حتی در حالی که داستان از فروتنی کار برای پنهان کردن آنها را. “جهان است و نه غیر قابل تحمل تا زمانی که امکان تغییر آن وجود دارد اما رد شده است” ایران برگر نوشت. تشخیص و عمل درآمده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de