کوچی: پس از مرگ گزارش تکان دهنده مرگ یک فیل در یک رودخانه در کرالا تایید کرده است که حامله گاو در واقع تا به حال عمده زخم در حفره دهان به احتمال زیاد نتیجه یک انفجار ترقه در دهان خود.

اولیه گمانه زنی در جنگل گفت که او تا به حال بوده است, تغذیه و یا خودش را خوردند یک آناناس پر شده با ترقه عمل معمولا به تصویب رسید توسط کشاورزان است.

با توجه به زخم او باردار گاو فیل نمی تواند غذا خوردن برای بیش از دو هفته و سقوط از خستگی در Velliyar رودخانه در شرنور منطقه. علت واقعی مرگ او غرق شد, با توجه به, پس از مرگ گزارش.

کرالا دولت امروز اعلام کرد که آنها را ساخته اند یک دستگیری یک مرد در مورد و به دنبال دیگران است. آنها گفته اند که هنوز در حال بررسی این که آیا مرگ ناشی از کشاورزان و شکارچیان. با اعلام این خبر جزئیات بیشتری از دستگیری.

مرگ فیل تخمین زده می شود به 15 سال تبدیل شده است بحث توجه به حزبی اظهارات سابق اتحادیه های وزیر در مورد درمان حیوانات در شرنور منطقه. بسیاری از منتقدان منسوب است که مردم در اکثریت مسلمان شرنور کمتر حساس به حیوانات.

پس از مرگ گزارش و به نقل از خبرگزاری PTI گفت: “عمده و ناتوان زخم ها و صدمات در حفره دهان ناشی از موضعی سپسيس و (sic) به احتمال زیاد رخ داده است و پس از انفجار مواد منفجره در دهان.

“این منجر به مشقت و درد و پریشانی در منطقه و مانع از حیوانات از مصرف مواد غذایی و آب برای نزدیک به دو هفته است. ضعف و ناتوانی شدید و ضعف به نوبه خود منجر به فروپاشی نهایی در آب است که منجر به غرق شدن گفت:” گزارش مقدماتی مورخ 28 مه یک روز پس از فیل درگذشت.

هیچ گلوله دام و یا فلزی و یا جسم خارجی داشت در هر بخشی از لاشه این گزارش گفت:.

این postmortem روش انجام شده در Thiruvizhamkunnu جنگل

ایستگاه تحت Mannarkad جنگل بخش نیز تایید کرد که

گاو فیل باردار بود. “در داخل حفره لگن بزرگ رحم با نزدیک به دو ماه جنین” آن اشاره کرد.

این گزارش گفت: وجود گسترده نکروزه باقی مانده از چند غیر قابل تشخیص بافت های نرم افزاری به طور کامل آلوده به کرمهای داخل دهان است. نیز وجود دارد متمایز شکستگی و خوردگی از بخش عمده ای از استخوان فک بالا و میانی بخش هایی از فک پایین (استخوان فک) در هر دو طرف.

خارجی, غیر از تورم ظاهر فک پایین و زخم های پوستی وجود نداشت و عمده دیگر زخم و یا آسیب از اهمیت در هر بخش دیگری از بدن آن را گفت.

میوه های پر شده با ترقه و یا ‘طعمه بمب’ هستند معمولا توسط کشاورزان در هند به خصوص در ایالت های جنوبی به ترساندن و دور گراز وحشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله