Regina King, مذاکرات در مورد بحث با توجه به نژاد پرستی: ‘این یک مکالمه مداوم’


Illustration for article titled Regina King Talks About Discussions With Her Son Regarding Racism: It’s an Ongoing Conversation

عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

بازیگر Regina King صحبت با جیمی کیمل از طریق چت تصویری برای اواخر شب نشان می دهد بحث در روز چهارشنبه که در آن آنها مورد بحث و بررسی آخرین تحولات مربوط به تظاهرات جهانی ناشی از بی معنی قتل جورج فلوید هفته گذشته و چگونه نژادپرستی نظاممند نیاز به لغو شود.

تبلیغات

پادشاه آورده چگونه او را مطرح پسر خود را در حال حاضر 24 به درک تفاوت او به عنوان یک فرد سیاه و سفید در آمریکا و آگاه باشید که سیستم همیشه نمی دهد او را به موفقیت.

“من فکر می کنم در سیاه ترین خانه های آن را نه فقط در یک مکالمه آن را یک مکالمه در حال انجام,” او گفت:. او افزود: “هنگامی که [سیاه و سفید کودکان] پیاده روی در خارج از راحتی از خانه خود را, گفتگو شیفت در هر زمان” به این معنی که اگر چه آنها ممکن است گفته شود آنها زیبا و ویژه با خانواده های آنها مجبور به زندگی در یک جهان متعهد به گفتن آنها مخالف است.

تبلیغات

“شما را به یک محل به خصوص زمانی که کودکان خود را در سن که در آن آنها در حال نگاه به عنوان بزرگسالان و خشم است که آنها آن را فقط ترکیبات هر زمان چیزی شبیه به این اتفاق می افتد…لحظه ای دیگر که گفتن آنها را که آنها شایسته نیست آنها با ارزش زندگی خود را نمی ارزشمند است.”

وقتی پرسید که چگونه برای پاسخ به سوالات سیاه و سفید, کودکان ممکن است در مورد آنچه در جریان است در جهان شاه-که معتقد است تظاهرات هستند “لازم” به تصویب تغییر–توصیه گوش دادن به نگرانی های خود را, اما همچنین مطمئن شوید که شما در حال هدایت آنها در مسیر درست.

“شما باید برای پیدا کردن یک راه برای حمایت از احساسات خود را و مطمئن شوید که شما اجازه آنها را می دانیم که شما آنها را می شنوید که شما را آینه همان تمایلات اما شما نمی خواهید آنها را به انجام هر کاری که برای قرار دادن آنها را در یک وضعیت که در آن آنها ممکن است دوباره به خانه آنها ممکن است با شما صحبت کنم دوباره” او ادامه داد.

تبلیغات

همانطور که برای چه او کار خود را به آموزش خود را از طریق این زمان در تاریخ آمریکا جایزه اسکار, بازیگر برنده گفت او کاری به “پیدا کردن که نامزد هستند و کسی که می توانید تغییر سیاست.”

“تنها راه ما می توانیم تغییرات به این مشکلات سیستمیک است که به تغییرات سیستماتیک” او اعلام کرد. “و برای تغییر قوانین ما باید به تغییر قانونگذاران.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de