با نفوذ جمهوریخواه مجلس خواستار شنبه که مینه سوتا وزارت بهداشت از انتشار اطلاعات بیشتر در گسترش این رمان coronavirus در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی و تهدید به صدور حکم اگر آژانس را نه مطابق با اطلاعات درخواست.

سناتور. کارین Housley R-St. mary’s نقطه, رئیس مجلس سنا مراقبت از خانواده و پیری کمیته گفت: دولت بهداشت و درمان آژانس را رد کرده یا نادیده گرفته درخواست های متعدد برای اطلاعات است که بسیار حیاتی برای کسانی که زندگی می کنند در ارشد امکانات مراقبت از خود و خانواده خود را. این شامل اطلاعات در مورد تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور و همچنین اطلاعات مربوط به ترشحات از بیمارستان بیماران مبتلا به این ویروس به تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“در حالی که من کار از وزارت مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم و کارکنان خود را در طول این دوره به چالش کشیدن من را دیده اند نشان می دهد که دولت views بحران در مراقبت دراز مدت به عنوان یک اولویت” Housley در بیانیه ای گفت. “من بارها و بارها خواسته هر دو بخش خصوصی و عمومی برای اطلاعات خاص و اطلاعات اما کسانی که درخواست ملاقات با بیشتر پاسخ مبهم و وعده آینده ایمیل از اطلاعات مفید است.”

یک سخنگوی وزارت بهداشت روز پنجشنبه گفت که این سازمان مشغول به کار بود به جلو و با هم اطلاعات درخواست شده توسط Housley در گاهشمار او درخواست شده است.

احضاریه تهدید در حال رشد در میان نا امیدی در میان قانونگذاران و مراقبت های بهداشتی و ناظران ارشد و مراقبت از طرفداران بیش از دولت خودداری از تسهیلات سطح داده ها بر روی شیوع کروناویروس. بدون سایت-داده های خاص بسیاری از خانواده ها گفت: آنها را به حال مشکل ساخت آگاهانه قضاوت در مورد عزیزان خود’ مراقبت.

لخت-حداقل رویکرد به افشای برخی از ارائه دهندگان مجبور است بسیاری از خانواده ها برای تحمل غم انگیز منتظر اطلاعات است. در برخی موارد ساکنان و خانواده های آنها گفت: آنها گفته اند از مقیاس شیوع بیماری تا چند هفته پس از آنها رخ داده است.

مایکل جانسون, 71, افرا گراو گفت که او تا به شده است اقامت در شمال خط الراس بهداشت و درمان و نوتوانی پس مارس, دوره نقاهت بعد از یک تصادف رانندگی شدید. اما او نمی دانست وجود دارد زیادی شیوع COVID-19 در مرکز تا از آن گزارش شده در رسانه ها در اواخر ماه مه. “من تا به حال شناخته شده است, من می خواهم که التماس و التماس کرد به جایی دیگری,” او گفت:.

در برخی از خانه های پرستاری ویران شده توسط ویروس, خانواده گفتند که باید نقل مکان کرد و خود را از بستگان سالمند از امکانات آنها شناخته شده است بنابراین بسیاری از مردم در حال مرگ از بیماری است.

“ما در حال گرفتن بیت ها و قطعه از اطلاعات اما نه تصویر روشنی از چگونه عمیقا ویروس نفوذ این امکانات گفت: Mary Jo جورج کاردانی دولتی مدیر وکالت در AARP مینه سوتا است.

از ماه مارس مرگبار تنفسی ویروس از طریق خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در سراسر ایالت برش یک راه مرگبار. بیش از 3000 ساکنان طولانی مدت مراقبت از جوامع قرارداد ویروس و 896 نفر, دولت, مقامات بهداشتی گزارش. با هم این امکانات حساب برای 80 ٪ از دولت COVID-19 مرگ و میر.

در ماه مارس وزارت بهداشت در ابتدا حاضر به شناسایی هر یک از این امکانات با تایید موارد COVID-19 با استناد به نگرانی های است که انتشار نام خواهد دولت را نقض قوانین حفظ حریم خصوصی توسط بالقوه افشای هویت کسانی که با این ویروس آلوده. در میان فشار عمومی این آژانس شروع به ارسال نام تسهیلات با COVID-19 موارد در خود وب سایت. هنوز افشا شد, حداقل: آژانس است و نه شناسایی تعدادی از موارد و یا مرگ و میر در هر مرکز.

به عنوان یک نتیجه از ساکنان و خانواده خود را مجبور به تکیه بر فرد ارائه دهندگان به انتشار چنین اطلاعات و افشا شده است متناقض است. برخی از امکانات پست به روز رسانی هفتگی در COVID-19 موارد و مرگ و میر در وب سایت خود و یا در نامه به خانواده ها در حالی که دیگران ارائه اطلاعات. ماه گذشته به عنوان مثال سنت ترزا از جدید امید گفت: خانواده هایی که 57 از ساکنان آن کشته شده بود از COVID-19 و نزدیک به 150 تا به حال قرارداد این ویروس. یکی دیگر از بزرگ خانه سالمندان در شمال خط الراس بهداشت و درمان و نوتوانی است افشا می شود بیش از 40 مرگ و میر.

حتی زمانی که افشای موظف, ارائه دهندگان شده اند و تمایلی به افشای COVID-19 داده است. در اوایل ممکن است یک حکومت فدرال در اثر نیاز به خانه های سالمندان به گزارش مرگ و میر به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. از روز شنبه تنها دو سوم از مینه سوتا خانه های سالمندان گزارش شده بود این اطلاعات را به عنوان مورد نیاز و کسانی که ممکن است به اجرای اقدامات است.

“عدم افشاء و رسوا است” گفت: سناتور. جیم Abeler R-Anoka رئیس خدمات انسانی اصلاح امور مالی و کمیته سیاست.

در نامه ای به مالکوم, Housley به دنبال پاسخ به ده سوال مربوط به دامنه شیوع کروناویروس در دراز مدت مراقبت از امکانات. این شامل تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر ناشی از COVID-19 هر مرکز; تفکیک موارد و مرگ و میر توسط مرکز, نوع, از جمله خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی و تعداد COVID-19 بیمارانی که مرخص شده از بیمارستان برای دراز مدت مراقبت از امکانات و مکان های از این امکانات. او همچنین درخواست یک جدول زمانی از آژانس برای COVID-19 تست از تمام دراز مدت مراقبت از ساکنان و کارکنان.

Housley هشدار داد که کمیته تهیه شده بود به مسئله قانونی احضاریه اوایل هفته آینده اگر در بخش بهداشت و درمان را فراهم نیست “پاسخ رضایت بخش” به سوالات شب جمعه. قانونی احضاریه نادر هستند و باید به تصویب دو سوم رای کمیته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله