زمانی که مینیاپولیس پلیس در استفاده از زور علیه کسی مانند نوع خویشتن داری است که منجر به جورج فلوید مرگ آن را اغلب در برابر مردان سیاه و رخ داده در این شهر متنوع ترین محله.

اداره پلیس خود را علنا اطلاعات منتشر شده نشان می دهد حدود 60 درصد از استفاده-از-نیروی حوادث پس از سال 2008 در برابر مردم سیاه و سفید.

آن را نیز نشان می دهد که پس از یک دهه از سقوط سهم پلیس حوادث مربوط به نوعی از نیروی افزایش یافته است و در سه سال گذشته است.

فلوید درگذشت مارس 25 سابق مینیاپولیس افسر درک چوین دوخته او را با زانو خود را به Floyd گردن. این روشن نیست که اگر این حادثه در نظر گرفته بود گردن داری یا بدن سنجاق تاکتیک است که رایج ترین شکل از زور توسط پلیس مینیاپولیس.

حداقل 195 افرادی که فوت کرده اند در برخورد با پلیس در سراسر مینه سوتا از سال 2000 تنها یک نتیجه از برخی از نوع فیزیکی محدود. پنج درگیر مینیاپولیس اداره پلیس.

یک درخواست برای نظر از بخش بازگشت نیست.

استفاده از زور بالا می رود و گردن داری کاهش می یابد

دو سال گذشته و از طریق 2020 تا کنون پلیس در استفاده از زور نرخ در حال افزایش است, در مینیاپولیس معکوس چندین سال کاهش می یابد.

این نرخ بالاتر عمدتا تحت تأثیر مجموع سالانه سراسر شهر بود با پلیس تماس های که نمایش داده شده اند به طور قابل توجهی در حال سقوط در حالی که استفاده از زور حوادث مانده اند استوارتر.

و در حالی که استفاده از گردن محدودیت تبدیل شده است کاهش سهم حوادث افسران هنوز هم استفاده از تاکتیک حدود 430 بار از سال 2012 با 49 حوادث در سال گذشته به تنهایی. در 68 مورد فرد آگاهی را از دست داد. بیش از نیمی از افراد در گردن خویشتن حوادث بودند ،

گردن محدودیت به طور کلی یک برنامه غیر معمول از نیروی پلیس مینیاپولیس که در اغلب موارد استفاده از انواع دیگر از وزن بدن پین.

نژادی و نابرابری باقی می ماند

پلیس داده ها نشان می دهد میزان بالای نیروی disparately استفاده علیه مردم سیاه و سفید که شامل نزدیک به دو سوم از افراد در این موارد.

این است که با وجود مردم سیاه و سفید تنها به نمایندگی از حدود 20 درصد از مینیاپولیس و 47 درصد از اعتقادات در شهرستان جنایات از سال 2008 تا 2018.

در مورد یک شخص مشکوک اغلب اولیه برخورد و منجر به استفاده از زور حادثه است. تنها 8 درصد از مشکوک فرد تماس های دریافتی از طریق 911 – در مقایسه با 41 درصد برای نیروی حوادث به طور کلی و به شدت هدف مردان سیاه و سفید.

A U. s. Department of Justice مطالعه با استفاده از داده های پوشا 2002 تا 2011 در بر داشت که 3.5 درصد از افراد با تجربه nonfatal نیروی در طول سال های اخیر خود را برخورد پلیس بیش از دو برابر نرخ سفید مردم است.

استفاده از زور است به طور یکنواخت توزیع شده

این حوادث نیز به احتمال زیاد به رخ می دهد در این شهر متنوع ترین محله های مرکزی شمال و Midtown مینیاپولیس.

در قبل از همه گیر بار مرکز شهر غرب در حوزه اغلب بيشترين غلظت نیروی پلیس استفاده از گزارش به دلیل در بخشی به عنوان یک رویداد مهم و آخر هفته به مقصد.

خارج از مرکز شهر به سمت شمال محله در چهارم حوزه که در آن Jamar کلارک کشته شد توسط پلیس در سال 2015 و سوم حوزه در سمت جنوب جایی که فلوید درگذشت, را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از تمام پلیس استفاده-از-نیروی حوادث ترکیب شده است.

استفاده-از-نیروی گزارش محله 2008-2020

0

100

250

500

1,000

7,000

MPD حوزه

 

کشنده تیراندازی پلیس

 

nonfatal تیراندازی پلیس

افسر-درگیر تیراندازی و دیگر پلیس برخورد مشابهی را دنبال جغرافیایی و جمعیتی گرایش به استفاده از زور به طور کلی.

جداگانه ای در دسترس عموم پایگاه داده های پلیس نشان می دهد که بسیاری از 81 افسر-درگیر تیراندازی از سال 2008 هر دو کشنده و nonfatal, رخ داده در این مناطق است. از این شات 47 شدند و 13 ،

و یک استار تریبیون تحلیل پرونده مرگ را نشان می دهد حداقل 34 کشته بر کشنده مینیاپولیس پلیس برخورد دو دهه گذشته و 22 از آنها سیاه پوست بودند از جمله تورمن Blevins در چهارمین حوزه در سال 2018 است. پنج شد سفید از جمله جاستین Ruszczyk Damond که در پنجم حوزه در سال 2017.

هر دو سمت شمال و Midtown مناطق باید در میان بالاترین درصد از nonwhite ساکنان در مینیاپولیس. دوم و پنجم حوزه در شرق و جنوب مینیاپولیس هستند whitest.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de