هالیوود مربع سیاه و سفید: یک حساب در این که آیا همبستگی با موضوع زندگی واقعیت است یا داستان


Black Lives Matter support via social media from networks and production companies such as The CW, CBS, HBO/HBO Max, Paramount, Warner Bros., Netflix, etc.

Black Lives Matter پشتیبانی از طریق رسانه های اجتماعی از شبکه ها و شرکت های تولید مانند CW, CBS, HBO/HBO Max برترین, برادران وارنر, Netflix بکشد و غیره.
گرافیک: Instagram

در جریان مبارزه برای سیاه زندگی ماده (پل) جنبش جعبه سیاه و مربع ها هالیوود بازی deus ex machina.

تبلیغات

از استودیو چسب:

Deus ex Machina زمانی است که یک وضعیت نا امید کننده است به طور ناگهانی حل غیر منتظره به وقوع پیوست. این یک طرح ساختگی دستگاه اغلب مورد استفاده در فیلم و یا رمان. آن است که یک راه آسان برای دریافت کاراکتر از شرایط دشوار و اغلب می تواند نشانه ای از “نوشتن تنبل است.” آن را موقعیتی قطعنامه. این استعاره را می توان مورد استفاده برای کمدی اهداف و اگر فیلمسازان نسبتا خود آگاه در مورد استفاده از آن می تواند گاهی اوقات کار می کنند.

Deus ex Machina ترجمه یونانی به صورت “خدا از یک ماشین است.” آن را اشاره به جرثقیل آورده است که بازیگران بازی خدایان بیش مرحله در یونان و روم ، آنها کاهش یافته و در اغلب نسبت به پایان تعيين پایان و وضوح.

تبلیغات

عبارت کلیدی در اینجا این است که “یک راه آسان برای دریافت کاراکتر از شرایط دشوار است.” طی چند روز گذشته ما همه ما را تماشا جدول زمانی تبدیل به پر از جعبه های سیاه و سفید و مربع که برخی از آنها شامل شخصی شرح که منعکس همبستگی با BLM و مبارزه علیه خشونت پلیس. این به نظر می رسد در پاسخ به انبوه تماس برای پشتیبانی از بسیاری از شرکت ها در ابتدا سکوت و سکوت است که به طور معمول به عنوان همدست بودن. اما آنچه به دنبال آن بود که نه تنها چند تخت پیچیده obtusely نادان اتفاقات ناگوار اما آشکار نمایشگاه از شرکت ها و برندهای پریدن بر روی ارابه موسیقی که reeked از “اینجا لعنت!”

فضیلت سیگنالینگ از طریق رسانه های اجتماعی در زندگی واقعی و استعاره.

پس از همه, چرا سخت و مداوم کار زمانی که شما فقط می توانید rewatch کمک برای زمان بی حد و حصر و یا پست خود همبستگی-سیگنالینگ مربع سیاه و سفید در Instagram به موسیقی متن “عشق کجاست ؟ ” با نخود چشم سیاه و سفید?

تبلیغات

در حالی که شما در حال گرفتن چند ثانیه به ما نشان می دهد نگرانی خود را برای مرگ سیاه (برای زمان حداقل) آنچه شما انجام می دهند برای اثبات شما در مورد مراقبت از سیاه و سفید زندگی می کند—به طور خاص در مورد سیاه معیشت? که این چهره برجسته موسیقی و تلویزیون و فیلم و صنعت ؟ ما نشان می دهد خود را (زوم) اتاق!

تبلیغات

منظورم این اعداد برای خود صحبت می کنند.

تبلیغات

فراتر از تعداد بسیاری از مردم سیاه و سفید در صنعت رسانه و فراتر از زمان به توییتر به بیان راه های مختلف که در آن آنها احساس ناامنی در همان صنایع که مدعی ارزش آنها از طریق میکرو های محیطی پرداخت نابرابری و تبعیض آمیز و شیوه های استخدام و بیشتر. لیست نمونه بیش از پایان اعتبار زمانی که شما در حال انتظار برای تماشای یک پست-اعتبارات صحنه در یک مارول فیلم.

وجود دارد LucasFilm و آن حمایت عمومی برای John Boyega, با وجود نقش آن در شخصیت او فین رقت و عدم حمایت از او در یک روش مشابه در سراسر ثابت نژادی و آزار و اذیت او مواجه شده در حالی که ترویج فیلم خود…

تبلیغات

…و یا زمانی که والت دیزنی Co. علنا به حمایت BLM با وجود گزارش های سابق خود را پارک کارمند Yeweinisht Mesfin بود که بی خانمان با توجه به ضعیف دستمزد و در نهایت کشته شده در ماشین

تبلیغات

…و یا زمانی که یوتیوب علنا به حمایت BLM با وجود شکست خود را به روشن کردن سد سفید supremacists در آن پلت فرم و به درستی ارزش کار خود را سیاه و سازندگان…

تبلیغات

…و یا زمانی که Amber Riley به طور مستقیم دنبال کرد تا در پاسخ به سامانتا افزار / Lea Michele جنجال تایید است که چندین, سیاه, بازیگران و هنرپیشه های زن رسیده به او را با داستان بودن “ترس و وحشت توسط دختران سفید است که منجر می شود”…

تبلیغات

…و یا زمانی که آماندا Seales تایید او ترک واقعی است چرا که او احساس نمی امن و با ارزش به عنوان یک زن سیاه و دفاع از مردم ما و نه او احساس وجود یک تلاش هماهنگ برای black voices نشان داده می شود در بالای زنجیره…

تبلیغات

…و یا زمانی که CW علنا نشان داد و حمایت خود را از پل نادیده گرفتن این واقعیت است که ونسا مورگان صحبت کرد و تجربه خود را در ریوردیل به عنوان تنها سیاه و سفید سری منظم که او نیز اتفاق می افتد به پرداخت حداقل…

تبلیغات

…یا وقتی Shaun Robinson به نام بیلی بوش ارائه خود را به عنوان یک متحد جورج فلوید تظاهرات اشاره کرد که اگر او می خواهم به واقعا بحث در مورد “درد سفید امتیاز باعث آمریکایی های آفریقایی تبار” او باید صحبت کردن با او را که در مورد حساب پس او خود شرکت میزبان در Access Hollywood

تبلیغات

…و یا (احتمالا متراکم ترین از همه آنها است که من تا کنون دیده ام) کل یک موضوع که در آن نویسنده Nilah Magruder به نام دریم تلاش برای ارائه پرداخت پایین تر از اتحادیه حداقل و پس از آن microaggressions او با تجربه به عنوان یک کارمند به عنوان به خوبی به عنوان استثماری پروتکل گرفتن مزد آزمون برای استودیو دیزنی تلویزیونی و انیمیشن, Netflix و شبکه…

تبلیغات

…و بسیاری از بسیاری دیگر.

سنجش یک “رها” با طعم شیفت در جهان, من هیجان زده برای دیدن این انرژی است. مردمی اجازه نیو اسپری! Ratatataaaa! ما در حال حاضر با تمجید از تلاش های فوق Boyega.

تبلیغات

باید اذعان کرد که Boyega دارای امتیازات خاص—چند میلیون دلار قرارداد برای یک, و فوری حمایت عمومی از این صنعت برای دو نفر. برخی نیست خیلی خوش شانس بوده.

تبلیغات

این که آیا آن را نامحسوس موانع مانند ذاتی فشارهای مالی ارائه برای خود و خانواده خود و یا tangibles آنهایی که مانند NDAsاین ناتوانی به عموم تماس خود را کارفرما نمی کند آنها را کمتر شریف. آن را در واقع فقط صحبت می کند به نیاز به از بین بردن سیستم بسیار است که ایجاد می کند این بار.

تبلیغات

هنگامی که یک کنگلومرا بزرگ fucks در پیام همبستگی خود را (و یا در مورد به فیلادلفیا سوال یا NYTخطرناک و بلاغت), سیاه و نویسندگان و فیلمسازان و روزنامه نگاران و دیگر سازندگان که تحت گفت: ارباب شرکت تبدیل به roadkill.

قطعا وجود دارد یک روند فشار به عموم نشان دادن همبستگی (به عنوان به خوبی به عنوان رهبران در صنعت پله تا به ارائه فرصت برای سازندگان) که خوب است چرا که در حال حاضر ما آن را در ضبط. فقط زمان خواهد شد بگویید اگر این صنعت را به تغییرات قابل توجهی که منعکس کننده واقعی تنوع ورود سهام و ضد تبعیض است.

تبلیغات

که مطمئنا خواهید بود کاملا پیچ و تاب و طرح.

اصلاح: 6/4/2020, 10:17 p. m. ET: نسخه قبلی این مقاله اشاره شده HBO به عنوان یکی از شبکه های ذکر شده توسط Nilah Magruder. این شبکه در واقع شبکه کارتون. این اصلاح در حال حاضر منعکس شده در بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de