که در اینجا در مورد مراقبت از حیوانات ؟ آنها فوق العاده کرکی و هر چه انتخاب خود را بزرگ نمايد. عشق من برای حیوانات خانگی ساخته شده من متوجه است که شاید من باید یک لیست از برخی از مورد علاقه من عاری از ستم مارک های زیبایی و برجسته کردن یک محصول از هر یک فقط به حمایت از این جنبش است. من وگان یا هر چیزی اما من معتقدم که ما باید یک کمی آگاهانه تر از آنچه که ما اعمال بر چهره ما و اگر چه ما مصرف لطمه می زند و دیگر موجودات زنده است. اجازه دهید آن را دریافت کنید!

تبلیغات

Glossier

Illustration for article titled These Are the Cruelty-Free Beauty Brands to Support Right Now

تصویر: Glossier

تبلیغات

آرایش مجموعه | $40 | Glossier

Glossier بسیار مرسوم در حال حاضر و برای علت خوب است. آنها فقط اعلام کرد که آنها خواهد بود اهدای یک میلیون دلار به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. آنها همچنین بسیار ظلم و ستم است. آنها کاملا وگان, هر چند, بنابراین مطمئن شوید که به بررسی مواد تشکیل دهنده قبل از خرید. این برند تا به همه چیز شما همیشه نیاز از محصولات مراقبت از پوست خود بیشتر کلاسیک محصولات زیبایی از جمله بدنام پسر ابرو. اگر آن کمک می کند, من سعی کردم تقریبا همه چیز را از Glossier و تا به حال هرگز یک شکایت است. بسته بندی نیز آسان بر روی چشم. سعی کنید از آرایش مجموعه—همراه با ابر رنگ (سرخ) پسر ابرو و ریمل مژه و ابرو. ایده آل برای مبتدیان.

بیش از حد مواجه

Illustration for article titled These Are the Cruelty-Free Beauty Brands to Support Right Now

تصویر: @toofaced/ایگنکیا Fulcher (Instagram )

ذوب مات رژ لب | $21 | Sephora

بیش از حد مواجه شده است. چه می توانم در مورد بیش از حد با آن مواجه بودند ؟ آنها باید آرایه ای از محصولات هستند اما بیشتر شناخته شده برای خود را eyeshadow پالت و سرب است. به خصوص ذوب مات رژ لب مایع. من احتمالا می تواند به شما یک پست جداگانه چقدر من آن را دوست دارم اما عکاسی از بالا می تواند به شما اثبات عظمت آن. این امر هموار خشک به سرعت و نمی خونریزی بسیار در خارج از لب خود را اگر شما را انتخاب کنید برای پوشیدن بوش (من هرگز فراموش. لب به لب آبدار). و اگر شما می پوشند در حالی که (به عنوان من در تاریخ شب) آن را کرک ندارد و یا تبدیل به ناراحت کننده است. اما! آن نیست بوسه-اثبات است. در واقع من در حال انجام یک شوخی با پسر من آشنایی در مورد چگونه رژ لب را باد بیش از همه صورت خود را پس از ما, خوب, بوسه. کمی از کرم پودر می تواند مشکل را حل کند اگر شما می خواهید آن را به یک مشکل است. بدیهی است که من نمی.

e.l.f. آرایشی و بهداشتی

Illustration for article titled These Are the Cruelty-Free Beauty Brands to Support Right Now

تصویر: e.l.f. آرایشی و بهداشتی

تبلیغات

H20 اثبات خط چشم قلم | $2 | e.l.f. آرایشی و بهداشتی

من یک عشق خاص برای e.l.f. آرایشی و بهداشتی به دلیل آنها وجود دارد زمانی که من ترک من زیبایی سفر به عنوان یک شکست دانشجو. همه چیز حله ارزان و محصولات خود را بسیار آسان به درخواست است که یک جهنم از یک ترکیب. من معمولا خرید, برس آرایش, از آنها, اما خط چشم مایع چیزی به بحث در مورد. آن می رود هموار و بدون پوسته پوسته شدن و خشک نسبتا به سرعت. این مهم است زیرا شما نمی نیاز به نگاه مانند یک لعنت پاندا. مگر اینکه شما می خواهید به من قصد ندارم به قاضی اما مانند سال 2008 12 سال پیش.

Tarte

Illustration for article titled These Are the Cruelty-Free Beauty Brands to Support Right Now

تصویر: Tarte

تبلیغات

شکل نوار ساتر | $27 | Tarte

Tarte یکی دیگر از نام تجاری شناخته شده و خود را ساتر است در نقطه. من باید مسائل را با سایه محدوده به خصوص برای کسانی که با پوست تیره تر تن از معدن اما برای کسانی که می تواند شریک پوشش است که در مورد متوسط و با تنظیم اسپری یا پودر آن را محو نخواهد شد در پایان روز. آن را پوشش می دهد تا بسیاری از هیپرپیگمانتاسیون پس از آن می تواند خوب برای مردمی با مسائل مشابه. بر خلاف Glossier, Tarte نیز وگان بنابراین استفاده از این اطلاعات به نفع خود استفاده کنید.


تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de