تیروپاتی: پس از حدود 80 روز از بی سابقه بسته شدن این معبد Venkateswara در تیروملا باز خواهد شد به نمازگزاران در ژوئن 8 با چند اقدامات در برابر گسترش COVID-19 ویروس. اما در دو روز اول تنها TTD کارکنان و تیروملا مردم محلی اجازه خواهد داشت به امتحان کردن این سیستم جدید است. زائران از جاهای دیگر اجازه خواهد داشت فقط از ژوئن 11.

“دارشان خواهد بود بین 6.30 صبح تا 7.30. تنها 6,000 مردم اجازه خواهد داشت برای دارشان روزانه. پانصد جانبازان اجازه خواهد داشت به دارشان هر ساعت” TTD اعتماد رئیس هیئت مدیره Y. V. Subba ردی به رسانه ها گفت.

در تجربی پایه TTD ارائه خواهد شد دارشان به کارکنان و خانواده های آنان که می توانید کتاب شکافها در ژوئن 6 و 7 برای دارشان در ژوئن 8 و 9. کسانی که بالای 65 سال و کودکان کمتر از 10 اجازه داده نخواهد شد. در ژوئن 10, زمان, شیار نشانه صادر خواهد شد به تیروملا محلی.

“از ژوئن 11 به بعد جانبازان از سراسر کشور به جز از مهار مناطق اجازه خواهد داشت برای دارشان. در حالی که از 3000 دارشان بلیط از 300 تومان صادر خواهد شد به جانبازان آنلاین که برای رزرو باز خواهد شد در ژوئن 8, یکی دیگر از مجموعه ای از 3,000 sarva دارشان (رایگان دارشان) بلیط صادر خواهد شد روزانه در چاک دار Sarva دارشان شمارنده در تیروپاتی,” او گفت:.

VIP شکستن دارشان را نیز آغاز در ژوئن 11. “VIP شکستن خواهد بود بین 6.30 صبح ساعت 7: 30 صبح خواهد بود و با توجه به خود پروتکل VIPs. هیچ توصیه نامه خواهد بود سرگرم” Subba ردی گفت.

“با در نظر ایمنی زائران به Alipiri واکر’ مسیر باقی خواهد ماند و باز از 6 صبح تا 4 بعد از ظهر در حالی که Srivari Mettu بسته باقی خواهد ماند تا بیشتر متوجه” رئیس گفت.

Subba ردی گفت: تنها حجاج داشتن دارشان نشانه اجازه خواهد داشت به بازحمت حرکت کردن تا به تیروملا. هر جانباز که وارد Alipiri با دارشان بلیط تحت حرارتی غربالگری خودرو اسکن و دست sanitisation در تلفات دروازه. او گفت: جانبازان مایل به سود تسهیلات مسکن در تیروملا کتاب می توانید اتاق خود را آنلاین. Subba ردی خطاب به رسانه ها همراه با TTD اجرایی Anil Kumar Singhal اضافی EO a. v. دارما ردی و تیروپاتی JEO P. dr widad کومار Annamaiah Bhavan در تیروملا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله