دو ex-مینیاپولیس افسران پلیس متهم در جورج فلوید مرگ بازیگران سرزنش ارشد همکار

وکلای دو سابق rookie مینیاپولیس افسران پلیس روز پنج شنبه با رد اتهامات که مشتریان خود را غارتی قتل جورج فلوید, استفراغ کردن, سرزنش به جای یک افسر ارشد که ادعا نادیده گرفته و خود را جوانتر هستند.

نشانه های اولیه از حقوقی دفاع استراتژی شروع به ظهور در زمانی که افسران سابق J الکساندر Kueng Thomas K. خط و Tou Thao ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه در روز یادبود کشتار فلوید 46 ساله سیاه پوست که در بازداشت پلیس درگذشت.

هر افسر متهم شده است با یک تعداد از کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس. اتهامات ادعا می کنند که آنها دخالت ندارد زمانی که خود را همکار سابق و 19 سال پلیس کهنه درک چوین ، knelt در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در حالی که همه فلوید التماس کرد با آنها و به آنها گفت که او نمی تواند نفس بکشد. هر چهار نفر از کار اخراج شدند و در پی فلوید مرگ است.

چوین, 44, از اوکدیل شد و متهم هفته گذشته و حال برگزار شد در $1 میلیون وثیقه. او چهره قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم طرح اتهامات و برنامه ریزی شده است را برای اولین بار ظاهر دوشنبه.

در پنج شنبه, شهرستان Hennepin منطقه قاضی پل Scoggin تعیین قرار وثیقه برای هر یک از سه تن دیگر در $1 میلیون بدون شرایط و یا $750,000 با شرایط. اما ظاهر اولیه خود را به طور معمول روال تبدیل ستیز.

“آنچه که موکل من قرار است انجام دهد اما به دنبال چه [ارشد] افسر می گوید؟” لین وکیل Earl Gray استدلال در دادگاه. “قدرت این مورد افتخار شما به نظر من بسیار ضعیف است.”

دستیار دادستان کل متی فرانک که تعقیب این مورد با کمک از Hennepin County دفتر دادستان استدلال برای بالا وثیقه مقادیر ذکر است که این اتهامات را “بسیار جدی” بود و مانند کشیده شدید منافع عمومی سابق که افسران یک پرواز خطر است. هر وکیل مدافع رد این ادعا و خواسته بین $50 ، 000 و $250,000 در وثیقه.

وکلای دفاع گفت: Kueng, 26, از Plymouth مشغول به کار بود سوم خود را تغییر همیشه به عنوان یک کار تمام وقت افسر و خط, 37, از, St. Paul شد کار خود را از روز چهارم به عنوان تمام وقت افسر در روز آنها مواجه می شوند فلوید.

تصویری از دستگیری او نشان داد تماشاگران شفاعت با ماموران برای متوقف کردن به عنوان خط مهار فلوید و Kueng برگزار شد بر روی پشت خود را در حالی که فلوید, پلیس, دستبند زدن وضع معده-در خیابان.

یک تماشاچی های تصویری نیز ثبت Thao, 34, از, راگون رپیدز ایستاده به تماشای این نزدیکی هست و مسواک زدن کنار شهود نگرانی.

“چه شد [لین] قرار است به انجام … برو به آقای چوین و او را گرفتن و پرتاب او گفت:” خاکستری استدلال که وجود دارد هیچ مدرکی برای اتهام خود مشتری است.

Kueng وکیل توماس Plunkett نیز اقدام به فاصله مشتری خود را از چوین ،

“در همه زمان آقای Kueng و آقای لین تبدیل توجه خود را به که 19 سال کهنه …” Plunkett گفت. “[Kueng] در تلاش بود — آنها در تلاش بودند برای برقراری ارتباط است که این وضعیت نیاز به تغییر جهت.”

شارژ اسناد و مدارک نشان می دهد که خط دو بار خواسته اگر آنها باید رول فلوید را بر روی او طرف بود و رد شده توسط چوین. Kueng در زمان فلوید نبض و گفت: همکاران او “من می توانم پیدا کردن یک” با توجه به شکایت کیفری.

چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای حدود دو دقیقه پس از Kueng اظهارات اتهامات دولت است.

چوین وکیل اریک نلسون کاهش یافته است به اظهار نظر در این بیانیه از دیگر افسران وکلای مدافع.

Thao وکیل رابرت Paule نمی شیفت سرزنش بر روی مشتری خود را شریک. Thao وارد شده بود در این صحنه با چوین.

Paule گفت: دادگاه Thao داده بود بیانیه ای به محققان از مینه سوتا اداره جنایی دلهره (BCA) در روز سه شنبه و که او پرواز خطر است چرا که او دارای ریشه های عمیق در جامعه است.

Thao مادام العمر است ساکن منطقه مترو, متاهل و دارای فرزند Paule گفت: در استدلال برای کاهش وثیقه.

چند تن از وکلای مدافع به دنبال انسانیت افسران با Plunkett آغاز سخنان خود با ارائه تسلیت به Floyd خانواده

Kueng توسط یک مرد سیاه و سفید که در جنوب مینیاپولیس با یک مادر تنها که به تصویب چهار در-خطر کودکان از جامعه Plunkett گفت.

“او تبدیل به اجرای قانون از آنجا که او می خواست را که جامعه به مکانی بهتر,” او گفت:.

Kueng همیشه زندگی می کردند در عرض 10 مایل از خانه دوران کودکی خود را, بود, کاپیتان تیم فوتبال در پاتریک هنری دبیرستان, جایی که او فارغ التحصیل مربی جوانان فوتبال و بیس بال و داوطلب برای ساخت یک مدرسه در هائیتی Plunkett گفت.

لین قبلا به عنوان یک نوجوان مشاور در چند “juvenile مکان” در شهرهای دوقلو و پس از دریافت خدمات اجتماعی جایزه از شهردار یعقوب فری و مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo به صورت داوطلبانه با کودکان خاکستری به دادگاه گفت.

لین همچنین ارائه یک بیانیه در مورد فلوید را کشته و به دو sergeants داد “طولانی” بیانیه ای به محققان از BCA و شروع به پریدن کرد به آمبولانس که در صحنه وارد شده و انجام CPR در Floyd, خاکستری اضافه شده است.

فلوید بود مرده در 9:25 p. m. در Hennepin County مرکز پزشکی پس از اولین پاسخ دهندگان و ER کارکنان مشغول به کار در او برای حدود یک ساعت.

فرانک بی حرکت شده توسط خاکستری استدلال است.

“ما می دانیم که اظهارات این متهم شده اما فراتر از آن [او] را جز نگه قربانی کردن [و] شروع CPR خیلی دیر” فرانک گفت.

خط و Kueng تا به حال در پاسخ حدود 8:08 p. m. به یک تماس است که یک مرد با استفاده از یک تقلبی $20 bill در جام جهانی مواد غذایی در گوشه ای از شیکاگو Ave. و E. 38 سنت آنها یافت فلوید نشستن در یک خودرو در نزدیکی دستبند او را و اقدام به قرار دادن او در تیم ملی. چوین و Thao وارد برای کمک به.

در حالی که شارژ اسناد گفت: چوین کشیده فلوید از یک پیراهن خاکستری گفت: فلوید مقاومت دستگیری “اظهار خود” و بعد “پرواز” از تیم ملی از طریق اعمال خود.

خاکستری گفت که پرونده یک حرکت به استدلال می کنند که وجود ندارد شواهد کافی برای محاکمه به مشتری خود را. شفاهی به احتمال زیاد شنیده می شود در یک جلسه در ژوئن 29, دفعه بعد لین Kueng و Thao برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه.

“من نه ادعا [لین] بود دستور زیر” خاکستری گفت: پس از روز پنج شنبه در این جلسات. “من ادعا او فکر کرد که آنچه که او انجام شده بود درست بود چرا که او خواسته افسر آموزشی [چوین], ‘ما باید رول [فلوید] بیش از?’ دو بار.”

پرسید که آیا خط تا به حال مسئولیت به چوین خاموش فلوید گردن خاکستری گفت: “من حدس می زنم داوران تصمیم می گیرید که. به نظر من هیچ. این امر می تواند غیر منطقی برای مشتری من برای رفتن و کشیدن چوین خاموش مرحوم … شما رو با 20 سال [sic] پلیس در جلو و پسر من را به عقب وجود دارد با چهار روز و او می گوید: “ما باید او را رول بیش از? و [چوین] می گوید: “نه ما منتظر آمبولانس’ دو بار … من نمی دانم آنچه که شما قرار است به انجام به عنوان یک پلیس.”

 

 

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله misstated مقدار وثیقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر