نرخ بیکاری به 13.3% آمریکا می افزاید: 2.5 میلیون شغل

واشنگتن — نرخ بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه از 14.7% و 2.5 میلیون شغل اضافه شد — شگفت انگیزی مثبت خواندن در میان رکود اقتصادی است که فلج اقتصاد در پی ویروسی همه گیر.

این ممکن است کار دست آوردن نشان می دهد که کسب و کار باید به سرعت یادآوری شده است و کارگران به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود را.

شواهد دیگر نیز نشان داده است که بازار کار بحران باعث coronavirus متوقف شده است. تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای بیکاری کاهش یافته است برای نه هفته متوالی. و تعداد افراد دریافت کننده این کمک ها است و اساسا وارد کردن.

کلی کار کاهش را گسترده تر اقتصادی و نابرابری است که به طور نامتناسبی آزار اقلیت ها و پایین تر-آموزش کارگران. هر چند نرخ بیکاری برای آمریکایی ها بود 12.4 درصد ممکن است آن را 17.6 درصد اسپانیایی ها و 16.8 درصد آفریقایی-آمریکایی است.

حتی با تعجب به دست آوردن در, ممکن است, ممکن است ماه برای تمام کسانی که از دست رفته کار در مارس و آوریل برای پیدا کردن شغل. برخی از اقتصاددانان پیش بینی نرخ باقی می ماند در دو رقم از طریق انتخابات نوامبر و به سال آینده.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

امریکا کارگران به احتمال زیاد رنج می برد یکی دیگر از ضربه ویرانگر در ماه مه با میلیون ها نفر بیشتر مشاغل از دست رفته به ویروسی همه گیر و یک نرخ بیکاری در نزدیکی و یا حتی بالاتر از 20 ٪ برای اولین بار از زمان رکود بزرگ.

اقتصاددانان پیش بینی است که دولت به گزارش روز شنبه که کارفرمایان ریختن 8.5 میلیون شغل در ماه گذشته در بالای 21.4 میلیون دلار از دست رفته در ماه های مارس و آوریل است. یک شکل بزرگ که افزایش این تعداد تلفات از coronavirus شدت نزدیک به سه ماه پیش تقریبا به 30 میلیون — بیش از سه برابر تعداد مشاغل از دست رفته در طول 2008-2009 رکود اقتصادی ،

اقتصاد غرق شده و به آنچه به نظر می رسد مانند یک رکود عمیق و بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی نرخ بیکاری بالای 10% — به اوج خود در طول رکود بزرگ — از طریق انتخابات نوامبر و به سال آینده.

گزارش پنج شنبه در برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری تقویت تصویر تاریک و دلگیر بازار کار: تعداد زیادی از مردم به دنبال بیکاری کمک به هفته گذشته دو برابر رکورد قبلی است که غالب قبل از شیوع ویروسی رخ داده است.

هنوز که گزارش را ارائه چند برق امید. به عنوان رستوران, سینما, تئاتر, ورزشگاه, سالن مو و دیگر موسسات خرده فروشی به تدریج بازگشایی, کار, کاهش, کاهش و کارفرمایان با یادآوری برخی از آنها گذاشته و کارگران است. تعداد کل مردم دریافت کمک بیکاری اندکی افزایش یافت و دولت گفت: اما در آنجا ماند و در زیر قله از 25 میلیون رسیده دو هفته قبل. و تعدادی از گذاشته شدن کارگران درخواست برای کمک در حالی که در طول تاریخ بالا کاهش یافته است برای نه هفته متوالی.

شوک اقتصادی مانند همه گیر خود کرده است گسترده تر اقتصادی و نابرابری است که به طور نامتناسبی آزار اقلیت ها و پایین تر-آموزش کارگران. بیش از 55 درصد از آفریقایی-آمریکایی ها می گویند که یا کسی در خانواده خود را از دست داده است درآمد از اواسط ماه مارس در مقایسه با 43 درصد از سفید پوستان با توجه به یک هفته نظرسنجی که توسط اداره آمار. برای اسپانیایی ها این رقم 60 درصد است. این بیماری همه گیر است به خصوص حذف شغل حداقل به طور موقت در رستوران ها و هتل ها و زنجیره های خرده فروشی و دیگر دستمزد پایین تر صنایع.

تظاهرات خیابانی بیش از جورج فلوید را کشتن که منجر به برخی از خرابکاری و غارت در ده ها تن از شهرستانها را تحت تاثیر قرار نمی در روز جمعه, مشاغل, چهره های که وارد شده بودند در اواسط ماه مه. اما تعطیلی کسب و کار مرتبط با ناآرامی ها می تواند باعث زیان کار است که می تواند منعکس شده در ژوئن شغل گزارش صادر می شود در ماه آینده.

چند کسب و کار به گزارش نشانه هایی از پیشرفت حتی در سخت ضربه صنایع. خطوط هوایی آمریکا, برای مثال, در این هفته گفت که از آن پرواز را از 55 درصد از آن ایالات متحده مسیرهای در ماه جولای فقط 20 درصد است.

و Cheesecake Factory گفت: یک چهارم از آن نزدیک به 300 رستوران بازگشایی هر چند با ظرفیت محدود. فروش در کسانی که در رستوران هستند و در حدود 75 درصد از سطح رسیده و یک سال پیش این شرکت اعلام کرد. هر دو شرکت قیمت سهم افزایش یافت.

کسانی که محدود دستاوردهای ممکن است منجر به بیشتر rehiring به عنوان شرکت به آرامی راه اندازی مجدد توقیف کسب و کار. اما اقتصاددانان می گویند با سرعت از استخدام خواهد شد و سپس به احتمال زیاد تاخیر به عنوان یک رکود اقتصادی شدید و بیکاری بالا نگه داشتن هزینه های مصرف کننده راننده اصلی از اقتصاد است.

اریکا Groshen یک کار اقتصاددان در دانشگاه کرنل و کمیسر سابق از نیروی کار بخش اداره آمار نیروی کار گفت استخدام می تواند تا سطح شیب دار نسبتا به سرعت در ماه های آینده و کاهش نرخ بیکاری به پایین دو رقم تا پایان سال.

“سپس من تمایل است که از آن خواهد شد یک, کند, تقلا,” او گفت:.

برآمده مشاغل تصویر گسترده است عدم اطمینان در مورد چه مدت بیکار باقی خواهد ماند ، بسیاری از اخراج در ماه های اخیر به یک نتیجه مستقیم ناگهانی خاموش شدن ناگهانی از کسب و کار در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

هر چند بسیاری از بیکاران باید گفت که آنها انتظار خود را اخراج موقتی بسیاری از کسب و کارهای بزرگ نمی rehire همه آنها گذاشته است. و برخی از کارفرمایان ممکن است بازگشایی در همه اگر رکود اقتصادی در drags. تا زمانی که اکثر آمریکایی ها اعتماد به نفس آنها می توانید فروشگاه, سفر خوردن و به طور کامل بازگشت به خود و دیگر عادات خرج کردن بدون ترس از ابتلا به این ویروس در اقتصاد خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند تنبل.

حتی اگر فقط یک سوم از ایالات متحده زیان کار تبدیل به دائمی که ترک حدود 10 میلیون نفر از کار. که هنوز هم بیش از همه مشاغل از دست رفته در رکود اقتصادی ، یک سوراخ است که اندازه سال را به پر کردن. آکسفورد اقتصاد تخمین می زند که اقتصاد را دوباره 17 میلیون شغل تا پایان سال یک افزایش بزرگ با تاریخی استانداردهای. اما این امر را به سختی بیش از نیمی از ضرر و زیان است.

Gwyneth Duesbery, 22 بازگشت این هفته به کار خود را به عنوان یک میزبان در یک رستوران استیک که در آن او زندگی می کند در Grand Rapids, Michigan به عنوان رستوران آماده به بازگشایی شده است. Duesbery گفت: او سپاسگزار برای این فرصت داده شده که او دریافت نکرده مزایای بیکاری از رستوران بسته شد در ماه های مارس و اجرا شده است از طریق صرفه جویی.

او را صرف در این هفته کمک به تمیز کردن رستوران و تنظیم جداول 6 فوت از هم جدا. رستوران قادر خواهد بود به صندلی تنها در حدود یک چهارم از ظرفیت معمول آن.

رستوران Bowdie را ریز ریز خانه رزرو برای حدود 20 نفر برای افتتاح آن شب شنبه و گفت: آن کشیده شده است مقدار زیادی از علاقه دیرین مشتریان. هنوز Duesbery نگرانی در مورد سلامت او.

“من نگران هستم که آن را افشا مرا به پتانسیل بیماری و در معرض دیگران بدون توجه به اقدامات احتیاطی است که ما را,” او گفت:. “این نوع از بازی uncharted waters.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de