که در آن ما را از اینجا بروید?: اپرا به میزبان دو شب گفتگو ویژه در نژادپرستی نظاممند

Category: کیمیا | No comments


Oprah speaks onstage during ‘Oprah’s 2020 Vision: Your Life in Focus Tour’ presented by WW (Weight Watchers Reimagined) on February 29, 2020, in Inglewood, California.

اپرا روی صحنه صحبت می کند در طول ‘اپرا 2020 Vision: زندگی خود را در تمرکز تور’ ارائه شده توسط WW (مراقب وزن Reimagined) در فوریه 29, 2020, در اینگلوود کالیفرنیا.
عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

هنگامی که آن را احساس می کند مانند ما به دام افتاده در یک حلقه بی پایان از پلیس با قتل و دعوا به از بین بردن سیستم است که استمرار آن ما اغلب نمی تواند کمک کند اما بپرسید: “از کجا ما از اینجا بروم؟”

تبلیغات

که بسیار گفتگو خواهد شد این موضوع از خود نور افکن: از کجا ما از اینجا بروم ؟ , دو شب ویژه توسط اپرا وینفری.

در اینجا اطلاعات مربوط در مورد ویژه از طریق آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه:

ویژگی های خاص اپرا وینفری به عنوان او صحبت می کند به طور مستقیم با طیف وسیعی از رهبران فکری فعالان و هنرمندان در مورد نژادپرستی سیستماتیک و فعلی دولت آمریکا است. کشف, Inc. #1 پرداخت تلویزیون نمونه کارها در ایالات متحده رسیدن به 1 در 3 تلویزیون آمریکا خانوار به طور متوسط در شب و برای اولین بار در تاریخ آن را پخش می برنامه در سراسر همه از آن 19 ایالات متحده برندها از جمله شبکه های بالا خود را کشف HGTV, ID, مواد غذایی, شبکه TLC.

در عمق مکالمات ارائه بینش و ملموس قصد دارد برای پاسخ به این سوال “چه چیزی مهم در حال حاضر؟” “آنچه مهم بعدی ؟” و “ما به کجا می رویم از اینجا؟.” ویژه مهمانان شامل سیاستمدار استیسی آبرامز, روزنامه نگار Charles M. ضربه; آتلانتا شهردار Keisha لنس کف; جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه فیلمساز Ava DuVernay (“هنگامی که آنها به ما مراجعه کنید” “13”, “ملکه شکر”), استاد و نویسنده جنیفر Eberhardt (نویسنده “مغرضانه”); روزنامه نگار و برنده جایزه پولیتزر بنیانگذار “1619 پروژه” قدیمی هانا-Jones; مورخ و نویسنده Ibram Kendi (“چگونه می توان یک ضد نژادپرستانه”), برنده جایزه بازیگر David Oyelowo (“سلما”), رنگ تغییر بنیانگذار رشاد Robinson; و انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوست (NAACP) عضو هیئت مدیره ملی Rev. Dr. William J. باربر دوم.

تبلیغات

“من شده است به مکالمات خصوصی با دوستان و رهبران فکری در مورد آنچه در آینده و در جایی که ما از اینجا به” اپرا در بیانیه ای گفت. “من فکر کردم این امر می تواند هر دو از منافع و خدمات را به ایده های خود را, نگرانی ها و نظرات به ملی کانون توجه است.”

“به عنوان یک شبکه اختصاص داده شده به حمایت و نشاط بخشی, سیاه زندگی خود را متعهد به ارائه جامعه ما با گفت و گو مهم و منابع مفید در این زمان به چالش کشیدن که ما سوگواری قتل جورج فلوید و از خود بپرسیم چگونه می توانیم گرد هم می آیند برای ایجاد تغییر معنی دار,” تینا پری, جمهور, خود, در بیانیه ای گفت. “من افتخار می کنم که ما کشف خانواده اتحاد پیوست ما به تقویت این پیام همبستگی.”

پس ما در موضوع نژادپرستی نظاممند و DuVernay و Oyelowo دخالت در ویژه من می شود بی مبالات در نقش من در سرگرمی ضرب و شتم اگر من ذکر یک حادثه رخ داده است که این هفته در توییتر. در روز پنج شنبه Oyelowo بازگو قبلی روبرو می شوند در والاتر از سلما که در آن بازیگران و خدمه ملبس به پیراهن که عنوان خوانده شده, “من نمی توانم نفس بکشم” پس از این رویداد همزمان با NYPD قتل اریک گارنر. به عنوان ما می دانیم که بار دیگر تبدیل به یک همه بیش از حد آشنا عبارت به عنوان ما در حال حاضر محوری در انقلاب به مبارزه برای افتخار جورج فلویدبه قتل تحت شرایط مشابه است. .

با توجه به Oyelowo این واقعیت است که سلما خدمه بودند و با پوشیدن پیراهن باعث کمی هم بزنید با اعضای آکادمی که به نام این فیلم را استودیو و تولید کننده آن متهم آنها را از “تکان دهنده گه” و تهدید به رای دادن برای این فیلم در اقدامی تلافی جویانه.

تبلیغات

این تهدید جامه واقعیت به عنوان سلما ممکن است بدست نامزدی برای بهترین عکس که در سال اما این واقعیت تنها بیشتر برجسته دیگر snubs در دسته بندی های چنین به عنوان بهترین کارگردان (برای DuVernay) بهترین بازیگر نقش اول مرد (برای اویلو) و یا هر یک از دیگر دسته بندی های بالا. آن را کاملا سر-خراشنده است که یک فیلم می تواند نامزد پیشرو رده در کل مراسم, اما دریافت هیچ شناخت در بازیگری و یا ویژگی های دسته بندی. چگونه کار می کند؟! آن را به وضوح reeked یک جایزه تسلی—که آنها حتی تا پایان برد.

تبلیغات

“Ava & David ما شما را بشنود. غیر قابل قبول است. ما متعهد به پیشرفت” آکادمی توییتی از خود حساب رسمی در پاسخ.

تبلیغات

“ما به کجا می رویم از اینجا” واقع است.

OWN Spotlight: Where Do We Go From Here?

خود را نور افکن: از کجا ما از اینجا بروم ؟
گرافیک: حسن نیت ارائه میدهد از خود

تبلیغات

خود را نور افکن: از کجا ما از اینجا بروم ؟ خواهد شد در خود (به عنوان به خوبی به عنوان آن, YouTube, Facebook و Instagram سیستم عامل) و در سراسر کشف 18 ایالات متحده دیگر شبکه ها در ژوئن 9 و 10 در 9 p. m. ET/PT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>