سیاستمداران حقوق مدنی افسانه ها و مشاهیر پیوست اعضای خانواده روز شنبه به سوگواری جورج فلوید در راه هر دو محرک و نشاط بخشی و برای یک مدت طولانی, تند و تلخ لحظه سکوت.

خصوصی یادبود فلوید که مرگ پس از دوخته شدن به زمین توسط پلیس مینیاپولیس مشتعل جهانی فریاد خشم و اندوه برگزار شد در محراب در مرکز شهر, مینیاپولیس, پردیس شمال مرکزی دانشگاه.

در روحیه اببس و جریان برگرد. Al Sharpton eulogized فلوید در حالی که در همان زمان خواستار تغییر اجتماعی برای آفریقایی-آمریکایی ها و دیگران که احساس ظلم و ستم در این کشور است.

اما Sharpton بسته خود مداحان در آرام و نمادین راه هدایت کسانی که در حضور و غیاب برای ایستادن در سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه زمان نمایندگی چگونه یک افسر با استفاده از زانو خود را به پین فلوید توسط گردن در هفته گذشته به او التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” تا سقوط حرکت.

پس از نهایی دوم گذشت Sharpton گفت: “که چه مدت او تخمگذار وجود دارد.”

عطف توجه خود را به افسران برگزار شد که فلوید پایین او افزود: “آنها به اندازه کافی زمان.”

صحبت کردن در محراب با فلوید طلا در تابوت قبل از او Sharpton گفت: “برو خانه. دریافت به خود استراحت جورج. شما جهان را تغییر جورج.”

خارج از خلق و خوی چرخش از آرام پیش بینی قبل از این سرویس شروع به یکی از همبستگی آن را به عنوان به پایان رسید. صدها نفر شعار “می گویند نام او جورج فلوید!” و “نه عدالت بدون صلح” برای چند دقیقه پس از 92 دقیقه خدمات بود. آنها مشت خود را با هم در همبستگی و سپس جمعیت به تدریج پراکنده.

دریافت زانو خود را خاموش گردن ما”

Sharpton گفت: آن را هم به “نشستن در اینجا و عمل مانند ما تا به حال یک مراسم تشییع جنازه در برنامه. جورج فلوید نباید در میان مرحوم. او نمی میرند مشترک شرایط بهداشتی. او از یک مشترک آمریکا عدالت کیفری نقص.

“او آنجا بوده است نه اصلاحی رفتار است که تدریس این کشور است که اگر شما مرتکب یک جرم مهم نیست که آیا شما پوشیدن شلوار جین آبی یا آبی شما باید به پرداخت برای شما مرتکب جرم و جنایت.”

Sharpton اشاره به این پلیس مانور مورد استفاده قرار گیرد به پین فلوید به پیاده رو گفت: “دریافت زانو خود را خاموش گردن ما.” صحبت کردن تا حد زیادی پوشانده عمدتا آفریقایی-آمریکایی جمعیت او ادامه داد: “ما لازم نیست هیچ نفع و فقط از ما و ما می توانید انجام دهید و هر آنچه که ما می تواند باشد.”

اول از فلوید بستگان به صحبت می کنند Philonise فلوید به یاد می آورد در حال رشد با برادرش نداشتن اما شاد بودن بازی های ویدئویی, بازی های فوتبال و آشپزی و رقص با مادر خود. کسانی که می دانستند که او بهترین او را به نام پری.

“در همه جا شما بروید ببینید مردم چگونه آنها چسبیده به او” برادر گفت. “آنها می خواستند به اطراف او. … جورج او مانند یک کل. او پیاده می رود خارج و هر کس می خواست به او خوش آمد می گوید, می خواستم به آن لذت ببرید با او. بچه ها انجام می دهند مواد مخدر و افراد سیگاری شما نمی تواند بگوید چون زمانی که شما صحبت می کرد با جورج شما احساس مثل شما بود رئیس جمهور.”

شمال مرکزی دانشگاه رئیس جمهور اسکات Hagan کشید با صدای بلند تشویق زمانی که او اعلام کرد که مسیحی مدرسه شروع می شود یک بورس تحصیلی در Floyd به نام اختصاص داده شده به بخش, الهام بخش, جوان, سیاه, رهبران. Hagan به چالش کشیده دیگر کالج ها برای انجام همان به محرک تشویق.

در حضور بودند رژیم صهیونیستی است. تیم Walz ایالات متحده سناتور. ctq از مینه سوتا در کنگره ایالات متحده Ilhan Omar, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری و رئیس پلیس Medaria Arradondo که اخراج چهار افسران درگیر در Floyd بازداشت همراه با رهبران حقوق مدني مارتین لوتر کینگ سوم و کشیش جسی جکسون.

همچنین حاضران در این بازیگر کوین هارت و خواننده های رپ Master P و Ludacris به همراه چند تن از اعضای مینه سوتا وایکینگ ها و NBA standout استفان جکسون یکی از فلوید نزدیک ترین دوستان است.

‘احساس همبستگی’

تنگ پایان Kyle رودلف و در حال اجرا بازگشت الکساندر Mattison سازماندهی این تیم محتمل است که پیوسته Gophers مربی تیم فوتبال P. J. Fleck.

“من احساس آن را مهم” رودلف گفت: از حضور خود. “این است که جامعه ما است. این خانه ما است. من ایستادن برای آنچه درست است و من در برابر چه چیزی اشتباه است.”

به گزارش ایسنا ، تینا اسمیت نیز در آن حضور داشتند گفت که در حالی که این سرویس در محراب بود و در زمان احساس تشییع جنازه روشن بود که آن را بسیار بیشتر از آن است.

“وجود دارد یک حس مشترک از جامعه در [محراب] و در خیابان مورد استفاده از این لحظه به نهایت متعهد به اقدام برای رسیدگی به این سیستمیک بی عدالتی” اسمیت گفت. “شما می توانید احساس می کنید که همبستگی.”

مت Allen, 29, از سنت پل به توافق رسیدند. “این یادبود یک راه برای خداحافظی و افتخار زندگی, اما آن را نیز می ایستد به عنوان یک علامت نقطه به نقطه می گویند: “هرگز دوباره'” گفت: آلن بود که در خارج از این سرویس با یک گروه از داوطلبان ارائه کمک های اولیه و ضد عفونی کننده دست. “این مهم بود که من به اینجا و شرکت در که صدای جمعی.”

Maudeline سنت ژان و فرزندان او لوقا 13 و زکریا, 15, آمد از Burnsville برای نشان دادن حمایت برای Floyd خانواده و مبارزه است. “چیزهایی که می توانید تغییر دهید. امید وجود دارد که تغییر می آمد گفت:” سنت ژان, که سیاه و سفید است. هر چند او شگفتی “آن را آهسته یا سریع؟”

اگر پسر بودند و نگران از آینده به دلیل خشونت های اطراف بسیاری از تظاهرات سنت ژان آنها اطمینان. “شما لازم نیست به ترس یا نگران است. این است که در مورد نشان دادن حمایت.”

در پایان از خدمات Zachary ایستاده بود و برگزاری, ثبت نام خود را نگاه داشته است!

خارج از جمع تحت مخروطیان در الیوت پارک زن سبک و جلف-گوشه ای از Trask عبادت مرکز بی خانمان مردان نشسته اند در چادر برخی تحت پوشش برزنت در حالی که جمعیت کثیری از دوربین های ملی و بین المللی و رسانه ها ایستاده بود و بر روی سه پایه.

در سراسر این پارک در نزدیکی یک گودی استخر خالی از آب داوطلبان تا حد زیادی از صنعت خدمات تنظیم جداول توزیع غذای رایگان قبل از این سرویس است. سازمان های محلی و آشپز Christopher Martin بدبختانه همبرگر در پروپان و چوب کوره با یکی دیگر از داوطلب.

“من فقط می خواستم به طبخ برای برخی از مردم” مارتین گفت. “من لازم نیست مقدار زیادی از پول, اما فکر کردم شاید مردم کمک خواهد.”

کمک های مالی زیادی از جمله آنهایی که از Nicollet, کسی که شام میخورد و USI فیبر او گفت: به او اجازه شروع به کباب کافی برگر, هات داگ و همبرگر گیاهی برای تغذیه حدود 2500 نفر در طول این سرویس امروز.

“مردم سفید آمدن به اینجا احساس غم — چه اتفاقی می افتد زمانی که همه کسانی که مردم سفید بازگشت به شغل خود را در حومه گفت:” جنیفر Schnarr Burnsville که سفید بود و در خارج از محل یادبود. “مردم نیاز به خارج وجود دارد در هر روز است.”

مینیاپولیس خدمات است که برای اولین بار از این سه هفته به تتم فلوید. یکی دیگر از یادبود برای برنامه ریزی روز شنبه در Raeford, N. C., که در آن 46 ساله فلوید متولد شد. روز سه شنبه در یک مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون که در آن او زندگی می کردند بسیاری از عمر خود را تا زمانی که در حال حرکت به سمت شهرهای دوقلو حدود پنج سال پیش. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت که خدمات.

استار تریبیون کارکنان نویسندگان جان Reinan مارا Klecker, راشل اولسون و پم Louwagie کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله