سیاستمداران حقوق مدنی افسانه ها و مشاهیر پیوست اعضای خانواده روز شنبه به سوگواری جورج فلوید در راه هر دو محرک و نشاط بخشی و برای یک مدت طولانی, تند و تلخ لحظه سکوت.

خصوصی یادبود فلوید که مرگ پس از دوخته شدن به زمین توسط پلیس مینیاپولیس مشتعل جهانی فریاد خشم و اندوه برگزار شد در محراب در مرکز شهر, مینیاپولیس, پردیس مرکزی دانشگاه واقع در حدود 3 کیلومتری شمال این تقاطع که در آن غیر مسلح و پلیس مرد دستگیر شد و در روز یادبود.

در روحیه اببس و جریان از احساسات و پیام های Rev. Al Sharpton eulogized فلوید در حالی که در همان زمان خواستار تغییر اجتماعی برای آفریقایی-آمریکایی ها و دیگران که احساس ظلم و ستم در این کشور است.

اما به عنوان خشن و بی ادب خود را به عنوان مداحی بود Sharpton بسته در آرام ترین و نمادین راه هدایت کسانی که در حضور و غیاب برای ایستادن در سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه طول زمان به نمایندگی از چه مدت یک افسر با استفاده از زانو خود را به پین فلوید توسط گردن در هفته گذشته به او التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” تا سقوط حرکت.

پس از نهایی دوم گذشت Sharpton گفت: “که چه مدت او تخمگذار وجود دارد.”

عطف توجه خود را به افسران برگزار شد که فلوید پایین او افزود: “آنها به اندازه کافی زمان.”

صحبت فلوید طلا در تابوت قبل از او آویخته در گل Sharpton گفت: “برو خانه. دریافت به خود استراحت جورج. شما جهان را تغییر جورج.”

Sharpton گفت: آن را هم به “نشستن در اینجا و عمل مانند ما تا به حال یک مراسم تشییع جنازه در برنامه. جورج فلوید نباید در میان مرحوم. او نمی میرند مشترک شرایط بهداشتی. او از یک مشترک آمریکا عدالت کیفری نقص.

“او آنجا بوده است نه اصلاحی رفتار است که تدریس این کشور است که اگر شما مرتکب یک جرم مهم نیست که آیا شما پوشیدن شلوار جین آبی یا آبی شما باید به پرداخت برای شما مرتکب جرم و جنایت.”

Sharpton سپس رو به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد که کتاب مقدس در این هفته در مقابل یک خانه در پایتخت کشور است.

“اول از همه ما می توانیم با استفاده از کتاب مقدس به عنوان یک سرپا نگه داشتن” او گفت: “و برای کسانی که در برنامه هستند که در مورد عدالت این خانواده نمی خواهد به شما اجازه استفاده از جورج به عنوان یک سرپا نگه داشتن.”

Sharpton اشاره به این پلیس مانور مورد استفاده قرار گیرد به پین فلوید به پیاده رو حدود 8 دقیقه و حتی به عنوان او دراز سکوت و بی حرکت.

“دریافت زانو خود را خاموش گردن ما,” او گفت:, نقشه کشی قیاس با فلوید را با دلهره مدرن آفریقایی-آمریکایی مبارزه در ایالات متحده است. “ما لازم نیست هیچ نفع و فقط از ما و ما می توانید انجام دهید و هر آنچه که ما می تواند باشد.”

اول از فلوید بستگان به صحبت می کنند Philonise فلوید به یاد می آورد در حال رشد با برادرش نداشتن اما شاد بودن بازی های ویدئویی, بازی های فوتبال و آشپزی و رقص با مادر خود. کسانی که می دانستند که او بهترین او را به نام پری.

“در همه جا شما بروید ببینید مردم چگونه آنها چسبیده به او” برادر گفت. “آنها می خواستند به اطراف او. … جورج او مانند یک کل. او پیاده می رود خارج و هر کس می خواست به او خوش آمد می گوید, می خواستم به آن لذت ببرید با او. بچه ها انجام می دهند مواد مخدر و افراد سیگاری شما نمی تواند بگوید چون زمانی که شما صحبت می کرد با جورج شما احساس مثل شما بود رئیس جمهور.”

در اوایل این سرویس رئيس دانشگاه اسکات Hagan کشید با صدای بلند تشویق زمانی که او اعلام کرد که مسیحی مدرسه شروع می شود یک بورس تحصیلی در Floyd به نام اختصاص داده شده به بخش, الهام بخش, جوان, سیاه, رهبران. Hagan به چالش کشیده دیگر کالج ها برای انجام همان به محرک تشویق.

همچنین ورود با خانواده مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo در لباس بلوز با چهار ستاره بر روی شانه های او. رئیس اخراج چهار افسر متهم در Floyd مرگ است.

در خارج وجود دارد یک خلق و خوی آرام پیش بینی. هیچ شعار فریاد یا آواز بر خلاف بسیاری از مجامع عمومی فلوید پس از مرگ در مینیاپولیس و جوامع در سراسر کشور. لحظاتی بعد انجیل موسیقی بوم از بلندگو به عزاداران چپ خارج است.

فلوید بدن وارد در اوایل صبح روز پنجشنبه در یک نعش کش از جنوب مینیاپولیس کفن.

شرکت کنندگان کاهش ماسک بود و درجه حرارت خود را گرفته بر ورود یک استارک یادآوری است که این سرویس است که برگزار می شود در میان COVID-19 بیماری همه گیر. کرسی مشخص شد, با نام از شرکت کنندگان با نقاط خالی مطابق با اجتماعی فاصله الزامات اما بسیاری از وجود دارد نشسته شانه به شانه.

در حضور بودند رژیم صهیونیستی است. تیم Walz ایالات متحده سناتور. ctq مینه سوتا در مینیاپولیس شهردار یعقوب فری در میان دیگر ایالت مینه سوتا سیاستمداران همراه با رهبران حقوق مدني مارتین لوتر کینگ سوم و کشیش جسی جکسون.

در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر از مینیاپولیس نیز وجود دارد به عنوان چند تن از اعضای وایکینگ ها. فلوید شمارش سابق NBA standout Stephen Jackson در میان نزدیک ترین دوستان است. او نیز در آنجا بود همراه با بازیگر کوین هارت و خواننده های رپ Master P و Ludacris.

تنگ پایان Kyle رودلف و در حال اجرا بازگشت الکساندر Mattison سازماندهی این تیم محتمل است که پیوسته Gophers مربی تیم فوتبال P. J. Fleck.

“من احساس آن را مهم” رودلف گفت: از حضور خود. “این است که جامعه ما است. این خانه ما است. من ایستادن برای آنچه درست است و من در برابر چه چیزی اشتباه است.”

زمانی که نه پستال یکی دیگر عزاداران در سکوت ایستاده بود کنار تابوت برگزاری فلوید بدن به عنوان یک انجیل گروه سنگ حمایت درامز و کیبورد.

خارج از جمع تحت مخروطیان در الیوت پارک زن سبک و جلف-گوشه ای از Trask عبادت مرکز که در آن یادبود را بی خانمان مردان نشسته اند در چادر برخی تحت پوشش برزنت در حالی که جمعیت کثیری از دوربین های ملی و بین المللی و رسانه ها ایستاده بود و بر روی سه پایه.

در سراسر این پارک در نزدیکی یک گودی استخر خالی از آب داوطلبان تا حد زیادی از صنعت خدمات تنظیم جداول توزیع غذای رایگان. سازمان های محلی و آشپز Christopher Martin بدبختانه همبرگر در پروپان و چوب کوره با یکی دیگر از داوطلب.

“من فقط می خواستم به طبخ برای برخی از مردم” مارتین گفت. “من لازم نیست مقدار زیادی از پول, اما فکر کردم شاید مردم کمک خواهد.”

کمک های مالی زیادی از جمله آنهایی که از Nicollet, کسی که شام میخورد و USI فیبر او گفت: به او اجازه شروع به کباب کافی برگر, هات داگ و همبرگر گیاهی برای تغذیه حدود 2500 نفر در طول این سرویس امروز.

“مردم سفید آمدن به اینجا احساس غم — چه اتفاقی می افتد زمانی که همه کسانی که مردم سفید بازگشت به شغل خود را در حومه گفت:” جنیفر Schnarr Burnsville که سفید بود و در خارج از محل یادبود. “مردم نیاز به خارج وجود دارد در هر روز است.”

این رویداد برای اولین بار از این سه هفته به تتم فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ داده است اضافه شده صدای به decadeslong بحث در سراسر کشور بیش از مردم چگونه از رنگ ها در درمان با اجرای قانون در سراسر کشور است.

یکی دیگر از یادبود برای برنامه ریزی روز شنبه در Raeford, N. C., که در آن 46 ساله فلوید متولد شد. روز سه شنبه در یک مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون که در آن او زندگی می کردند بسیاری از عمر خود را تا زمانی که در حال حرکت به سمت شهرهای دوقلو حدود پنج سال پیش. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت که خدمات.

استار تریبیون کارکنان نویسندگان جان Reinan مارا Klecker, راشل اولسون و پم Louwagie کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله