Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 5: Missy Elliott The Rain (Supa Dupa Fly)

تصویر: Missy Elliott “باران (سوپا Dupa پرواز)”

اجازه دهید پیش بروید و چند حقایق را از راه مورد Missy Elliot آهنگ “باران (سوپا Dupa پرواز).” برای یک آهنگ بی انتها—به اعتقاد من اگر این آهنگ منتشر شد و امروز برخی از 23 سال پس از آنs نسخه اصلی آن را هنوز هم خواهد بود یک ضربه. آن را بسیار متفاوت و منحصر به فرد به طوری که آن را مخالف دوران است. و چون دختر خانم توسط یک استعداد ویژه ای در این ویدئو همچنین بی انتها است. کوتاه برخی از گزینه های مد توسط مردمی مانند Diddy که گوش دادن به به زمانی که لباس تر بود با پارچه مزین کردن-y از اتصالات این ویدئو اگر کاهش یافته و امروز در نظر فروتن من نیز هنوز یک ضربه. آن است که در واقع یاد.

تبلیغات

Missy Elliot “باران (سوپا Dupa پرواز)” (1997)

این تصویری کاهش یافته و در تولد 18 در سال 1997 (3 ژوئن) که هم نمادین است چرا که بعد Wu Tang کاهش یافته و خود را دانشجوی سال دوم آلبوم Wu Tang Forever. نکته این است که تولد من بود و موسیقی حماسی که در آن سال. من به یاد داشته باشید از دیدن آن (و نه به طور خاص در روز تولد من) و floored در چگونه دیوانه, مربوط به اینده و خارج وجود دارد در این ویدئو بود. و چگونه آن را همسان این آهنگ بود که دختر خانم…غرق در افکار در همه چیز.

تبلیغات

من دوست داشتم در جلسات برنامه ریزی برای این فیلم فقط بنابراین من می تواند بشنود دختر خانم می گویند “من می خواهم به پوشیدن لباس های واقعا بزرگ متورم کیسه زباله. با تشکر از شما.” من مطمئن هستم که مردمی به اطراف نگاه کرد مثل: “چی ؟” اما زمانی که فیلم تمام شد همه آنها از بالا-fived خود را مانند آن ایده خود بود. گه من می بینم بچه ها با پوشیدن نسخه از این امروز در هالووین. دختر خانم توسط یک آیکون زندگی می کنند. داستان واقعی من سعی کنید به منفجر کردن یک کیسه زباله با یک جارو برقی شلنگ در یک نقطه—به عنوان شما می توانید تصور کنید که آن کار نمی کند.

اما همه چیز را در مورد این فیلم شگفت انگیز است. طرح های رنگی است. رقص. تصادفیبودن. روشنایی. این همه چیز است. نه به ذکر است, دوباره, ترانه John Blaze. من حدس می زنم من آن ذکر شده. مهم نیست که من می توانم باران ایستاده است. و من احساس می کنم باد. 5, 6, 7…8, 9, 10. مثل شما می دانم که آنها تا به حال سرگرم کننده ساخت این فیلم. جهنم من آرزو می کنم من می توانست در مفصل است. زمانی که من فکر می کنم از فیلم های سرگرم کننده و فیلم ها که مجموعه ای از هنرمندان جدا از بقیه این است که قطعا یکی. این کت و شلوار براق و تصویری است که احساس نمی کند مسخره است. و چون دختر خانم هنرمند هنر ساخت و 23 سال بعد از آن هنوز هم یک کار با شکوه.

و این که دوستان من نمادین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net