ویجیاوادا: اگر وزیر آندرا پرادش وزیر Y S Jagan موهان ردی است راه خود را دولت سیاست های صنعتی خواهد بود و بر سر آن تبدیل. به مروج این به این معنی است که این روند طولانی از راه اندازی یک مرکز در آندرا پرادش آغاز خواهد شد و نه پایان با ارزیابی اثرات زیست محیطی. و نهایی nod بستگی مروج تعهد به یک محیط تمیز و امن است.

ریاست اولین دولت سرمایه گذاری توسعه مدیره (SIPB) جلسه اینجا در جمعه Jagan موهان ردی گفت: در حالی که پروژه های سبز’ را دریافت اتوماتیک گواهی عدم سوء پیشینه کسانی که در حال سقوط در قرمز و نارنجی دسته بندی ها پردازش می شود در یک فرمت جدید. سیاست جدید تمرکز بر دستیابی به دوقلو هدف: با اتمام به موقع و ایمن محیط زیست است.

درخواست کارکنان خود را برای ایجاد بافر مناطق جدید در اطراف پروژه های صنعتی به وزیر گفت: هیچ توسعه مسکونی باید اجازه دارد به هر قیمتی. در حالی که صنایع واقع در دور مکان اجازه می دهد مستعمره مسکونی در اطراف آنها و در نتیجه چندساله تهدیدی برای محیط زیست است.

رئیس جمهوری گفت: د-خطر سرمایه گذاری ساخته شده توسط یک صنعت با اطمینان از بدون هیچ زحمتی رایگان و اتمام به موقع پروژه بزرگترین انگیزه برای کارآفرینان. “او (سانتی متر) است که ما نباید شستن دست ما پس از ارائه گواهی عدم سوء پیشینه و یا موافقت خود را برای انگیزه دادن. ما باید دستگیره آنها را تا آنها شروع تولید و پس از آن هم اگر نیاز بود گفت:” Mekapati Goutham ردی وزیر صنایع و زیرساخت ها است.

وزیر خود را یک کارآفرین قبل از مصرف غوطه به سیاست توضیح داده شده به مقامات چگونه IRR محاسبات خواهد بدساخته اگر شروع تولید را به تعویق انداخت و حتی یک ماه. “بزرگترین انگیزه می شود اگر ما می تواند اطمینان حاصل شود که پروژه به اتمام است یک یا دو ماه در پیش است,” او گفت:.

Jagan موهان ردی اصرار داشت که دولت باید تنها وعده آن انگیزه است که در آن می توانید انجام برسانند. سیاست باید صادقانه و شفاف گفت و اشاره به تلوگو Desam پارتی رژیم عدم پرداخت مشوقهای 4000 تومان کرور روپیه به صنعتگران است. ما باید پاک حدود 450 تومان کرور روپیه به MSMEs خواهد شد و به تدریج پاک کردن تمام حق. دولت را با ارائه زمین و آب و برق علاوه بر این به خوبی آموزش دیده محلی ماهر و نیمه ماهر نیروی کار و همیشه فعال برای حل و فصل مشکلات خود را اگر هر او اضافه شده است.

وزرای Goutham Reddy, K Kanna ببو P Subash چاندرا بوز P Ramachandra ردی ب Qglaser G Jayaram دبیر کل Nilam Sawhney و ویژه اقتصادی صنایع CS Karikal Valevan در این نشست حضور داشتند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de