ویجیاوادا: آندرا پرادش وزیر Y S Jagan موهان ردی اتحاد قرمز-پرچم Grasim صنایع پیشنهاد سودا تسهیلات ساخت در نزدیکی Balabhadrapuram در East Godavari منطقه.

وزیر گفت که او تا به حال حمایت گسترده مردم علیه این پروژه در حالی که او در مخالفت و پروژه بود که به ترویج توسط ک. پ. آر صنایع.

“فقط به خاطر Grasim در زمان بیش از ک. پ. آر چه اعتبار خواهد ما اگر ما روشن آن را در حال حاضر” او اشاره کرد.

به یک صنعت لاستیک پیشنهاد بیش از حد رئیس جمهوری گفت: مسائل زیست محیطی باید در نظر گرفته شود.

رئیس جمهوری همچنین معوق پاکسازی ‘خیاط ساخته شده’ مشوق تومان 300 کرور توصیه شده توسط دولت های صنعتی کمیته ارتقاء بیش از و بالاتر از مشوق های گسترده تحت 2015-2020 سیاست.

Jagan موهان ردی با اشاره به این های اخیر ال جی پلیمرها نشت گاز در ویساکاپاتنام و گفت: هیچ کس تا به حال یک سرنخ که چگونه استایرن واکنش نشان می دهند در شرایط خاص و آسیب آن می تواند منجر به. او می خواست مقامات به شناسایی خوشه و اجازه می دهد تا صنایع وجود دارد و بسته به دسته. او می خواست برای تضعیف تنهایی پیشنهادات جایی که این صنعت بدست می آورد زمین در یک محل از انتخاب آن و پس از آن می آید به دولت برای گواهی عدم سوء پیشینه و ایجاد infrastrcuture.

پیشنهاد یک فرآیند جدید که وزیر گفت: هر برنامه ای برای اجازه یک صنعت جدید برای اولین بار باید تایید توسط کنترل آلودگی هیئت مدیره است که باید کراوات با سازمان های بین المللی با داشتن تخصص دامنه. یک بار PCB تخلیه پیشنهاد, رئیس, منشی, سر, سرمایه گذاری کمیته ارتقاء باید مذاکره با مروج و توضیح سیاست صنعتی.

بسته به توانایی سرمایه گذاری و اعتبار مروج این پیشنهاد باید به مراجعه کننده وزیر-رهبری SIPB برای نهایی nod. تمام گواهی عدم سوء پیشینه خواهد بود صادر شده تحت سیستم پنجره واحد و دولت ادامه خواهد داد به دست نگه دارید پروموتر در بلند مدت بر اساس, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de