داوطلبان از شهری توسعه گروه منبع نقاشی نقاشی های دیواری بر روی تخته سه لا در هفته گذشته در Kmart در خیابان دریاچه در مینیاپولیس. برنامه ریزی نقاشی دیواری می تواند به زودی قفس یا جعبه گذاردن Kmart تا ساختمان است پاره.

ساختمان در حال حاضر در حال تمیز کردن مارک بی پایان به یکی از سود آور ترین Kmarts در کشور است. انحلال فروش متوقف شد و به زودی پس از آن آغاز شده و با تخفیف اعم از 25% به 75% off کالا به عنوان آن زخم را به برنامه ریزی شده در ژوئن 30 بسته شدن.

به جای غارت و خشونت است که به دنبال مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس شتاب بسته شدن.

به عنوان Kmart به پایان می رسد و اجرای آن در سراسر کشور, دریاچه محل خیابان شد یکی هنوز عامل در مینه سوتا پس از نزدیک به 50 وجود داشت در دولت در 1990s. Kmart سرسختانه ماند قرار داده و با وجود چندین تلاش مینیاپولیس مقامات به جابجایی آن است. اوایل هفته گذشته به عنوان شهرستان, کارکنان, بررسی آسیب های, Kmart کارکنان جاروب کردن شیشه های شکسته و آوار در entryway و mopped تا استخر از آب در فروشگاه طبقه.

“Kmart ارائه شده مورد نیاز کم هزینه کالا و خدمات در داخل راه رفتن فاصله برای بسیاری از ساکنان و کسانی که در امتداد دالان حمل و نقل گفت:” استیو فقیر, مدیر, توسعه, خدمات, مینیاپولیس, جامعه برنامه ریزی و توسعه اقتصادی (CPED) ، “این ساختمان به نظر می رسد که هیچ آسیب ساختاری اما از آنجا که سیستم بارانی رفت ما باید برای خلاص شدن از آب برای جلوگیری از کپک. ما با توجه به موقت با استفاده از فضا.”

ربکا Parrell, CPED را ناظر پروژه گفت: هیچ جدول زمانی برای این ساختمان به نشانید پس از هفته گذشته تخریب شده است. “در ماه مارس شورای شهر گفت: نسخه ی نمایشی آغاز خواهد شد در پایان سال 2020 بود که قبل از این اتفاق افتاده است. در حال حاضر آن را در یک دوره ارزیابی است.”

تاد فینی از مدفود متوقف شده توسط در سه شنبه برای کمک به رنگ نقاشی های دیواری بر روی دیوار. او در محله جمعیت لاتینی, سیاه پوستان و مهاجران است.

“این هر دو لذت و درد برای محله,” او گفت:. “بسیاری از مردم آن را درک نمی کنند اما این اصلی بود نسب در محله. وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک پا.”

Parrell گفت: عدم اتومبیل در Kmart پارکینگ بود و فریب. “مردم احساس به عنوان اگر آن را هرگز مشغول به دلیل نبود بسیاری از اتومبیل در بسیاری اما علت این است که بسیاری از مردم راه می رفت و یا در زمان حمل و نقل عمومی.”

رنه Cottier که چک در هفته گذشته برای دیدن اگر Kmart هنوز باز بود زندگی دو بلوک دورتر و خرید وجود دارد برای 25 سال است.

“این باور نکردنی از دست دادن به محله” او گفت:. “اول ما از دست Supervalu و سپس Kmart شد تنها جایی است که شما می توانید خرید لباس و کفش, مواد غذایی و هدیه در یک نقطه. با Kmart, توله و هدف بسته در منطقه من باید برای پیدا کردن کسی به من را به حومه.”

نیاز به Kmart در تقابل با ثابت تماس برای یک بالابر یا شکایت شد که در آن موانع که قطع خیابان Nicollet در دو در یک مقطع بحرانی.

در اوایل دهه 1970 این شهرستان تا به حال برنامه های بزرگ برای Nicollet-دریاچه منطقه است که بازسازی آن به یک مینی Southdale با آپارتمان و دفاتر و سینما و رستوران ها. زمین پاک شد توسط 1974 اما تامین مالی خشک شده بود.

با پشت خود را در برابر دیوار برای جلوگیری از مالیات دهندگان از جای پای نزدیک به 2 میلیون دلار لایحه برای اوراق قرضه آینده دلیل این شهرستان با عجله قبول پیشنهاد از Kmart که شامل Nicollet بسته شدن.

که تصمیم گیری شده است هسته های بی شماری در تلاش برای حرکت به فروشگاه و بازگشایی شاهراه پس از Kmart افتتاح شد درهای خود را در ماه مارس 1978 — همه منحرف توسط Kmart و یا متعاقب آن ،

ساکنان دوبله آن استارک شمالی بیرونی “دیوار برلین” یا “Nicollet دیوار” و درخواست دوم ورودی وجود دارد. Kmart مقامات رد درخواست, اما پرداخت $3,500 به کمیسیون یک نقاشی دیواری بر روی دیوار با یک طراحی انتخاب شده توسط یک کمیته پنج محله گروه ها و نقاشی های شش هنرمندان محلی. بخش هایی از نقاشی دیواری باقی می ماند بر دیوار است.

کمتر از 35 Kmarts باقی می ماند در ایالات متحده آمریکا به عنوان آن نور آبی dims. سنت پل بین المللی می افتد و روچستر فروشگاه بسته سال گذشته است. اما در اوج خود, S. S. Kresge زنجیره ای اداره می شود بیش از 2100 فروشگاه.

توسط 1990s رقبای خارج شده و هدف شروع به مهر و موم سرنوشت آن است. در سال 2002 این شرکت اعلام ورشکستگی کرده است. بسیاری از آن دیدم ادغام با سیرز در سال 2004 به عنوان پيشتاز مرگ آن است.

مینیاپولیس شروع جدی در تلاش برای فضایی که در سال 2017 آن را پرداخت 8 میلیون دلار برای 7 هکتار زیر, فروشگاه سایت, شدن, Kmart صاحبخانه برای صرف $10,000 در ماه است.

در اوایل سال جاری در این شهرستان خریداری Kmart اجاره برای $9.1 میلیون ابطال قرارداد که تمدید 2053.

چه شروع یک شهرستان حاضر به چشم پوشی از خواسته های یک محله برای تزریق پول نقد در حال حاضر برای پایان دادن به یک خرده فروش از جان گذشته برای پول نقد.

این شهرستان است که هنوز هم ارزیابی گزینه های خود را برای redeveloping سایت.

“این از دست دادن خدمات به جامعه اما با تعامل جامعه و در یک خیابان جدید ما با توجه به آن مورد نیاز کالاها و خدمات محله در توسعه های جدید,” گفت: مدیر پروژه Parrell.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله