Priyanka Chopra attends the 18th Marrakech International Film Festival on December 5, 2019, in Marrakech.

پریانکا چوپرا در مراسم 18th, جشنواره بین المللی فیلم مراکش در 5 دسامبر 2019 در مراکش.
عکس: فاضل سنا (خبرگزاری گتی ایماژ)

آن را در حال حاضر en vogue اعلام کرد که black lives matter (و اشتباه نکنید: آنها) اما آن را به مراتب کمتر راحت به بحث در مورد چگونه ضد سیاه نژادپرستی آشکار در سراسر جهان است. نقاش استانداردهای زیبایی نه تنها از نزدیک در ارتباط اجتماعی و اقتصادی به موفقیت در اینجا در ایالات متحده, اما به خوبی مستند شده در کشور در سراسر آمریکای جنوبی و آفریقا و آسیا. در هند به طور خاص در سیستم طبقه است که تعیین کننده وضعیت اجتماعی و اقتصادی نیز نزدیک به رنگ پوست به عنوان نشان داده شده توسط 2016 ژنتیکی مطالعه توسط مرکز سلولی و مولکولی, زیست شناسی, حیدرآباد.

تبلیغات

“این Brahmins (طبقه فوقانی جمعیت) در اوتار پرادش هستند که با پوست منصفانه” با توجه به iTech پستکه گزارش شده در این مطالعه نتایج. “و Manjhis (طبقه پایین جمعیت) هستند که با تاریک ترین پوست است.”

بنابراین باید وجود داشته باشد کمی جای تعجب است که پوست روشن کرم—به بازار عرضه شده به عنوان “انصاف کرم”—یک بازار بزرگ در هند است. با وجود پتانسیل های جانبی اثرات به عنوان شدید به عنوان کلیه و کبد و مغز آسیب, فروش هیدروکینون مبتنی بر کرم ها است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به بیش از $31 میلیارد صنعت در سراسر جهان به عنوان سال 2024 میلادی. نه باید آن را به عنوان یک شوک است که مانند امریکا و هند استخدام بزرگترین مشاهیر—به طور معمول Bollywood stars—برای کمک به ترجمه این نه تنها نقاش اما اغلب محصولات خطرناک.

این حقیقت ناراحت کننده است که ویروسی رفت و این هفته به عنوان های مختلف, هندی, افراد مشهور, از جمله crossover star, Priyanka Chopra, صدور بیانیه در حمایت از زندگی مهم است.

تبلیغات

“وجود دارد و کار زیادی باید انجام شود و این نیاز به [شروع] در سطح فردی در مقیاس جهانی” خواندن بخشی از یک پست به چوپرا Instagram. “همه ما مسئولیت داریم که به خودمان آموزش و پایان این نفرت. در پایان این مسابقه جنگ در اینجا در ایالات متحده و در سراسر جهان. هر کجا که شما زندگی می کنند هیچ کس سزاوار مرگ به خصوص در دست دیگر به دلیل رنگ پوست خود را.”

⁣⁣⁣چوپرا ذکر است رنگ پوست را به اثبات مضحک زمانی که کاربر توییتر @aluminiummaiden شامل بازیگر در یک مه 31 موضوع لیست محبوب هندی بازیگران ایم که به نظر می رسد در تبلیغات به انصاف و کرم کنار تبلیغات با بازیگران’ رسانه های اجتماعی پست های decrying نژاد پرستی.

تبلیغات

موضوع رفت و ویروسی که نه تنها چندین پیروان اما چند اخبار رسانه های برداشت تا داستان. اما در مورد Chopra, که معروف در آمریکا, در حالی که بازیگران در ABC Quanticoجنجال نبود ، منn دسامبر 2018, مجله نیویورک را برش زد و پس از آن به سرعت حذف شده و نسبتا باطل حذف قطعه چوپرا زیر ازدواج به همکار بازیگر و نوازنده نیک جوناس که به نام, در میان چیزهای دیگر, بازیگر مشارکت در تداوم نقاش استانداردهای زیبایی در بومی هند. در حالی که اصل مقاله را طولانی نیست برای این جهان رسانه وبلاگ نویس سیما هاری در ادامه این گفتگو خواستار چوپرا “بسیار موفق مجرم از colorism نژادپرستی و تعصب در خود کشور است.”

تبلیغات

در دسامبر 2018 پست با عنوان “عزیز Priyanka Chopra, حمایت colorism و تبعیض است نه ok آن را هرگز و هرگز خواهد بود,” هاری نیز از تبار اهل چوپرا مشارکت در پوست روشن تبلیغات پس از برنده دوشیزه جهان در سال 2000 وی از سوی مامورین که Chopra خودش نیز روشن به طور قابل توجهی پس از برنده شدن در این عنوان است. پس از شروع یک حرفه ای در بالیوود چوپرا به نظر می رسد روشن در تبلیغات تجاری و نقاط برای هر دو حوضچه و گارنیر و پس از او در حال حاضر می خواهم به دست آورد وضعیت ستاره در هند.

“علاوه بر این, آن را مانند این تعصب بود و هنجار است که او مشترک برای خروج از انفعال” هری نوشت. “بسیاری از نظر اخلاقی سالم هندی, بازیگران و هنرپیشه های زن در حال حاضر به نام از این پوست روشن و محصولات کاهش یافته و تایید معامله با این شرکت ها. اما در عاقلانه سن 31, Priyanka تصمیم به جیب میلیون ها نفر از یکی دیگر از نام تجاری مایل به پرداخت دلگرم کننده رنگ پوست بر اساس تبعیض و عمدا از بین بردن اعتماد به نفس از میلیون ها نفر از تیره سرخپوستان…

تبلیغات

“و او حتی نمی جلوگیری از وجود دارد” هری ادامه داد. “وقتی پرسیده شد که در مورد این تاییدیه او در ادامه به دفاع از انتخاب خود را از حمایت های پوست روشن کننده پوست کرم در مصاحبه گفت که او انتخاب تاییدیه بسیار با دقت و تنها انتخاب به تایید برکه “سفید” به دلیل زیبایی آن را ندارد وعده های کاذب از کسی سفید “یک شبه” و کرم نیز به شما می دهد یک صورتی براق’.

باید منصفانه چوپرا تا به حال موضوع خودش را در جذبه آوریل 2017 موضوعکه در آن او پیوست و امثال Meghan Markle Tessa Thompson, Zazie Beetz, Tamika مالوری و چند تن دیگر به خوبی شناخته شده زنان از رنگ در بحث پیچیده سیاست چند فرهنگی زیبایی. سپس چوپرا گفت:

[پوست] است که به عنوان پیچیده به عنوان من. زمانی که من در حال رشد بود من نمی بینم کسی در تلویزیون, چه کسی شبیه من…

هر کس در امریکا می خواهد برای گرفتن قهوهای مایل به زرد و همه در آسیا می خواهد به پوست خود را روشن. من دو منظوره دو کشور. دختران وجود دارد گفت که آنها بیش از حد تاریک یا تاریک و سبک پوست بهتر است. چون من یک تون تیره تر من تا به حال مسائل در حال رشد به عنوان یک نوجوان.

فشار وجود داشته باشد و آن را بر ما به آن فشار نیست و به نظر می رسد مهم برای دختران. من زمانی که من به دست آورد و رنگ پوست ربطی به آن—در واقع, آن ممکن است یک دارایی. من مانند رنگ پوست من بسیار است.

آن را بسیار بدوی است که مردم قضاوت بر اساس رنگ پوست خود را. منظورم این پوست است. همه ما آن را داشته باشد.

تبلیغات

چوپرا موضوع دوباره در یک سپتامبر 2017 ظاهر در وگ هند, جایی که او بستری بودن “بسیار آگاهانه از رنگ از پوست من” به عنوان یک نوجوان و تایید پس از استفاده روشن محصولات خودش را به دلیل “چون [در هند] شما قبل ازttier اگر شما عادلانه تر.” اذعان تنها یکی از چندین حضور به نمایندگی از این محصولات (به ویژه قبل از او در سطح بین المللی شناخته شده است افراد مشهور)آخرین که هری مدعی شده اند در 2014—چوپرا ابراز تاسف کردگفت:

بسیاری از دختران با پوست تیره تر شنیدن چیزهایی مانند ‘فقیر چیزی که او را تاریک است.’ در هند تبلیغ آنها پوست-روشن کرم: “پوست شما را خواهی سبک تر در یک هفته.” من استفاده از آن را [در زمانی که من خیلی جوان بودم]. سپس وقتی که من یک بازیگر در اطراف من در اوایل دهه بیست سالگی من تجاری برای پوست-کرم روشن. من در بازی که با ناامنی است. و هنگامی که من آن را دیدم من بود, “Oh shit. آنچه که من انجام دهید؟” شروع کردم به صحبت کردن در مورد اینکه افتخار راه من نگاه کرد. من در واقع می خواهم من پوست.

تبلیغات

به هری اشاره کرد با استفاده از چند بصری نمونه به عنوان اثبات. چوپرا کمتر بود به طور کامل صادق است.از همه مشاهیر ترویج رنگ تبعیض, Priyanka تنها مجرم تکرار حمایت چندین مارک های” هری نوشت.همانطور که قبلا توضیح داده شد نه یک گناه لغزش اما بزرگ چند سال تایید معاملات با مارک های مختلف پوشا چاپ و بازاریابی آنلاین لکه های بیش از یک دهه.”

هنوز چوپرا است به دور از تنها هند بازیگر به نظر می رسد در این تبلیغات و در نتیجه نه تنها به کمی سمت چشم که آنها پس از صحبت کردن در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, با این حال مفید و به خوبی معنای عمومی خود را پشتیبانی ممکن است. اما کسی نمی تواند چشم پوشی از طنز در عموم decrying نژاد پرستی زمانی که یک شرکت فعال داشت و در یکی از آن متنوع تر و در عین حال با این وجود عمیقا pervبه عنوانمن جنبه; یکی که ذاتا تعیین نزدیکی به سیاهی “بد” و “زشت” و یا به هیچ وجه کمتر از بدون توجه به قومیت. به عنوان @aluminiummaiden اذعان “این است که دیدگاه های خود را نمی توانید تغییر دهید و یا اینکه آنها نباید صحبت می کنند تا برای آنچه آنها می خواهند آن را در مورد گزینشی و نمایشی فعالیت به ویژه هنگامی که آنها در برخی از نقطه در تبلیغ یک نقاش نگرش در کشور خود را دارند.”

تبلیغات

با که در ذهن همانطور که ما روی چیزی حساب کردن با لایه های چندگانه که بر اساس آن یکti-سیاه و سفید نژادپرستی توابع در سراسر جهانآن را نمایشگاه بپرسید که این وبلاگ را انتخاب کنید که به صحبت می کنند را نیز در نظر بگیرید حتی هر بی خبر نقش آنها ممکن است بازی کرده اند در تداوم تعصب—تعصب که می قطره ای از صفحات مجله به برخوردهای با پلیس در خیابان های شهر. چرا که در نظم برای سیاه, زندگی به ماده سیاه پوست به, بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de