Illustration for article titled California Mayor Resigns After Saying No Good Person of Color Has Been Killed by Police

عکس: شاتر

ثابت گردباد از awfulness شده است که تا سال 2020 تا به حال یک تکه خوبی از ما احساس این گلابی. من مانند بسیاری از شما هستم به سادگی خسته. اگر آن را به جریان ثابت از دیدن اجسام سیاه بودن بار آن را مردم سفید بیرون آمدن از دهان خود را به می گویند, فقط, اشتباهترین گه.

تبلیغات

نگاهی به عنوان مثال Temecula شهردار جیمز استوارت که با توجه به KTLAنوشت: در یک ایمیل که در او نیست “این باور وجود دارد تا به حال شده است یک فرد خوب از رنگ و کشته شدن توسط یک افسر پلیس است.”

*طول می کشد طولانی و سنگین آه*

اشکالی ندارد.

استوارت که نارساخوان با استفاده از گفتار به متن نرم افزار برای نوشتن ایمیل خود را. او می گوید آن malfunctioned و او متوجه نیست کلمه “خوب” اضافه شده بود به حکم او. او در ابتدا عذرخواهی برای خطا و در خواست بخشش باشد.

تبلیغات

“متاسفانه من نمی وقت برای ویرایش آنچه ثبت شد. من کاملا نمی گویند که. آنچه که من گفته است و من اعتقاد ندارم که تا کنون وجود یک فرد از رنگ به قتل توسط پلیس در زمینه به Temecula یا کنار رودخانه شهرستان است. من نه می گویند: “خوب است.’ من هیچ نظری ندارم که چگونه است که تا ظهور.” استوارت گفت: در مصاحبه با ریورساید پرس-شرکت در روز پنج شنبه. او گفت که او در پاسخ به نگرانی در مورد Temecula نیروی پلیس و حساسیت خود را آموزش.

توسط پنجشنبه شب استوارت اعلام کرده بود در Facebook که او خواهد بود استعفا به عنوان شهردار.

بنابراین در صورت مصرف این مقدار به عنوان یک فن آوری, خطا, اجازه دهید به بررسی استوارت در نظر گرفته شده پاسخ. Temecula شهر است که جمعیت حدود 115,000 با مردم بودن 5 درصد از این تعداد است. در شهرستان ریورسایدجایی که در کالیفرنیا واقع شده است این تعداد افزایش به 7 درصد کمتر از 2.5 میلیون نفر است. مطبوعات-شرکت در بر داشت که یک دادگستری و پایگاه داده ها نشان داد که مردم سیاه و سفید ساخته شده و تا 18 درصد از افرادی که درگذشت در دست اجرای قانون در شهرستان ریورساید از 2010-2018. اگر ما به گسترش آن به “مردم رنگ” به عنوان شهردار گفت: دو ماه پیش یک مرد مکزیکی کشته شد توسط پلیس در شهرستان ریورساید.

تبلیغات

واضح است که (سابق) شهردار نمی کند آهنگ نگه دارید از آنچه که در خود حیاط خلوت

مهم نیست که چگونه شما آن را قطع استوارت در اشتباه است. این حادثه تنها بیشتر برجسته نقش مقامات منتخب در بازی اجازه می دهد مشکل از خشونت پلیس همچنان ادامه دارد. اگر آنها نمی, “باور” یک مشکل وجود دارد پس چگونه میتوان از آنها انتظار داشت آن را حل کند ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله