دهلی نو: یک زن و شوهر از بیمارستان های خصوصی در دهلی نو در حال امتناع از ورود به COVID-19 بيمار و خواستار lakhs روپیه برای اختصاص تخت به کسانی که در نیاز مبرم ارشد وزیر, Arvind Kejriwal, گفت و هشدار داد از قوی عمل در برابر چنین “black-بازاریابی تخت”.

تصریح می کند که هیچ کمبود تخت بیمارستان در سرمایه های ملی به درمان COVID-19 بيمار گفت: دولت دهلی نو خواهد اعزام متخصصان پزشکی در هر بیمارستان خصوصی برای نگه داشتن یک برگه در دسترس تخت.

او گفت: این دولت آمده است تا از چند بیمارستان امتناع از ورود به COVID-19 بيمار و غرقه شدن در “سیاه و سفید-بازاریابی تخت”. “ما را قوی عمل در برابر چنین بيمارستان و آنها نمی توانند رد بیماران. برخی از زمان مورد نیاز خواهد بود برای شکستن مافیا که در حال غرقه شدن در آن است. این چند بیمارستان های ارتباطات سیاسی اما آنها نباید تحت توهم که خود را سیاسی کارشناسی ارشد می توانید آنها را ذخیره کنید,” او گفت: در رسانه های مجازی در جلسه.

او اما اضافه کرد که بسیاری از بیمارستانهای خصوصی در دهلی خوب بود و تنها یک زن و شوهر از آنها را غرقه شدن در چنین قصور. دولت صحبت به صاحبان بیمارستان های خصوصی برای تعیین مشکلات خود را در ذخیره 20 درصد از تخت خود را برای COVID-19 بیماران, او گفت:.

وزیر همچنین گفت که آزمایش COVID-19 شده است متوقف در دهلی نو به عنوان گزارش شده توسط یک بخش از رسانه ها. او گفت که در حال حاضر 36 دولتی و خصوصی آزمایشگاه در انجام آزمون coronavirus. اقدام گرفته شد در برابر شش labs برای بی نظمی های او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله