خانواده COVID-19 قربانیان صورت جهنم در سردخانه با توجه به GHMC پرداخت اختلاف

حیدرآباد: اجساد حداقل شش نفر که درگذشت COVID-19 در بیمارستان گاندی دراز تنهایی در حالی که بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت حیدرآباد (GHMC) haggled با کارگران مشغول به سوزاندن و یا دفن آنها. کارگران به حال پرداخت نشده حقوق خود را برای خدمات خود را قبلا و اصرار داشت که مدنی سرفه کردن در حال حاضر. در تمام طول روز در روز پنج شنبه خانواده های عزادار صبر در لابی بیمارستان به بدن منتقل می شود.

در پایان روز مقامات ارشد GHMC مداخله و پس از مرگ سفر شش نفر آغاز شده است.

درام آغاز شده و در اوایل صبح روز پنجشنبه پس از خانواده مرده CVID-19 بيمار شروع به ساخت سوالات به زمانی که بدن خواهد بود منتشر شده از سردخانه.

Srinivas ردی که برادر سالخورده 46, درگذشت COVID-19 در 2.30 صبح روز شنبه گفت که او رفت و به سردخانه در 8 یک.m برای تضمین آزادی از بدن. “من منتظر تمام روز برای GHMC مقامات حمل و نقل بدن از سردخانه. بعد به من گفته شد که GHMC کارگران که در برخورد با بدن مرده رفته بود در یک اعتصاب به عنوان آنها تا به حال پرداخت شده است حقوق خود را” Srinivas ردی گفت: Deccan Chronicle.

Srinivas ردی از گرفتن تماس های مکرر از برادر مرده خود را همسر Anusha بود که انتظار برای بدن منتقل می شود. “هیچ کس در بیمارستان و یا در سردخانه به من یک پاسخ مناسب. برخی از آنها گستاخانه به من گفت به ترک. من تا به حال شده است در بیمارستان به مدت سه روز تا کنون پس برادر من پذیرفته شد و من در خانه در حال حاضر یک مهار منطقه. این بدترین چیزی که من انتظار می رود پس از من برادر مرگ است,” او گفت:.

منابع گفت: چهار اجساد مردگان در انتظار حمل و نقل برای آخرین مراسم در روز پنج شنبه علاوه بر دو مطلب بود که دروغ گفتن وجود دارد, از شنبه. دیگر خانواده ها بیش از حد انتظار در تمام طول روز.

GHMC استخدام حدود 15 کارگران از جمله رانندگان حمل و نقل COVID-19 مرده بدن برای آخرین مناسک. آنها کار در شیفت و حدود پنج وسایل نقلیه را در اختیار خود در طول روز است. آنها در پرداخت حقوق اعم از تومان 50,000 تومان 70,000 و بیشتر بسته به تعداد مرگ و میر در هر روز. آنها داده شده است یکی از اتاق ها در بیمارستان و در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود round-the-clock.

هنگامی که تماس GHMC دستیار پزشکی سلامت افسر (AMOH) Dr Ravinder Goud که مسئول مرده از بدن دفع گفته این روزنامه که “برخی مسائل” مربوط به حقوق و پیشرفت پول به دنبال برخی از کارگران است. “آن را طبقه بندی شده اند توسط شب,” او گفت: بدون رفتن به جزئیات.

دیگر مقام ارشد گفت که اگر پول برای حقوق خود را در حال حاضر تحریم ها چک نمی تواند منتشر شود به دلیل برخی “مسائل فنی است.” حقوق پرداخت شد این شب و آنها مطمئن شده اند وجود دارد خواهد بود بدون تاخیر از این پس. آنها پیوسته اند کار,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de