به زودی پس از یک تانکر کامیون سوار به جمعیت معترضان در بزرگراه بین ایالتی 35W پل در مینیاپولیس, مینه سوتا, خانه رهبر اکثریت Ryan Winkler ارسال هشدار به هزاران نفر از پیروان توییتر.

“معترضان من می دانم که می گویند راننده کامیون سوار به یک جمعیت و عمدا زد به آنها” دره طلایی دموکرات نوشت: یکشنبه. “مؤتلفه پرچم و سفید supremacist نشان.”

این توییت به سرعت گسترش racking تا صدها نفر از سهام. اما این درست نیست. تایید مؤتلفه پرچم یا نماد هرگز ظاهر. مقامات دولتی می گویند آنها بر این باورند که راننده در حال حاضر در جاده ها به عنوان آن بود که بسته شد و تلاش برای ضربه زدن به هر کسی. اتهامات واصل شده اند.

از طریق هرج و مرج از یک اشوبگرانه رشته از روز پس از جورج فلوید مرگ زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس Winkler بود به سختی و تنها مقام دولتی به انتشار ناخواسته غلط و یا اطلاعات تایید نشده در مورد حقایق روی زمین.

St. Paul شهردار ملوین کارتر عذرخواهی شنبه گفت: “هر فرد ما بازداشت شب گذشته” بود که از خارج از کشور پس از داده ها نشان داد اکثر آنها از مینه سوتا است. شهردار گفت که او دریافت نادرست ارقام قبل از این جلسه و اتحاد “گرفته شده و مراحل بیشتر برای حفاظت از توانایی ما برای ارائه مربوطه و اطلاعات دقیق.”

حتی رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که انتقاد وینکلر در حال حاضر-حذف صدای جیر جیر به عنوان “مفید” تا به حال به راه رفتن به عقب برخی از اظهارات او به او به عنوان رهبری دولت را پاسخ.

در صبح روز شنبه به عنوان شهرهای دوقلو reeled از دیگر شب از ناآرامی فرماندار مقصر در خارج از آشوبگران برای بدترین آسیب به مینیاپولیس و سنت پل. حدود 80 درصد از معترضان گفت: از خارج از دولت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقویت این ادعا در یک صدای جیر جیر به 81 میلیون پیروان.

زمانی که فشار بعد از آن منبع خود را رقم فرماندار ذکر شده “گزارش از آنچه که ما در حال گرفتن در خیابان” و “انسان اینتل.” توسط دوشنبه, Walz بود backpedaled گفت: “من بیش از من اسکی کمی” با به اشتراک گذاشتن یک تعداد دقیق. در حالی که برخی از بازداشت درگیر اتهام تظاهر کنندگان از دولت و مقامات تایید نشده برای عموم که مسئول بخش عمده ای از آسیب. تحقیقات در حال انجام است.

شایعات و ادعاهای دروغین در مورد پس از فلوید را مرگ در رسید و طی هفته گذشته سوخت تا حد زیادی توسط رسانه های اجتماعی. رسانه های پژوهشی شرکت Zignal آزمایشگاه ردیابی بیش از 1.7 میلیون اشاره از اطلاعات غلط مربوط به Floyd مرگ در 25 مه و پس از آن تظاهرات. برخی از مقامات دولتی ابراز نگرانی است که برخی از دروغ است که عمدا گسترش یافته است.

اما مقامات دولتی در امان نیستند. در مینه سوتا گزارش های تایید نشده در مورد کارتل های مواد مخدر و سفید supremacists یک گارد ملی عقب نشینی و برنامه ریزی برای جلوگیری از خدمات تلفن همراه در طول تظاهرات رونق گرفت و پس از بالا آمدن از طریق کانال های رسمی.

چرخش از شایعات در شهرهای دوقلو’ شب از آتش سوزی و غارت نشان داده شده که چگونه رله اطلاعات دقیق بسیار مهم است برای اطمینان از اعتماد عمومی و ایمنی به خصوص در زمان بحران. گسترش اطلاعات غلط حتی زمانی که غیر عمدی می تواند به ایجاد سردرگمی و تقسیم.

برای کسانی که به دلایل مقامات دولتی صورت “بالاتر نوار” برای گرفتن همه چیز راست به ویژه در رسانه های اجتماعی بازنشسته گفت: Carleton, دانشکده علوم سیاسی استیون Schier. اما جلسه که استاندارد می تواند به خصوص به چالش کشیدن میان “مه جنگ” او گفت:.

“آنها در حال تلاش برای ایجاد زمان واقعی ارزیابی,” او گفت:. “مقدار زیادی از اطلاعات که با رفتن به فازی یا غلط و آنها را مجبور به تصحیح آن را به عنوان آنها رخ می دهد.”

چارلی بافنده رئیس سابق کارکنان به رژیم صهیونیستی است. تیم Pawlenty که در خدمت به عنوان Minnesota Department of Public Safety کمیسر طول 9/11 حملات گفت که او آموخته است که در آن نقش “باید صادقانه و شفاف در مورد آنچه ما می دانیم و آنچه ما نیست و هنگامی که ما ساخته شده است یک اشتباه اذعان به این که در درست کردن آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“اشتباهات اجتناب ناپذیر در شرایط هرج و مرج” گفت ویور که در حال حاضر آگهی مینه سوتا مشارکت کسب و کار. “این چگونه شما به آنها پاسخ دهند که مسائل و حفظ اعتبار خود را.”

در بسیاری از موارد دولت و مقامات محلی را به دنبال به سرعت به روز رسانی و یا درست ناقص و یا نادرست اظهارات مربوط به ناآرامی. بالا Walz دستیار اشاره کرد که فرماندار و مقامات امنیت عمومی برگزار می شود چند خبر همایش بیش از آخر هفته در تلاش برای ارائه به روز رسانی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

Winkler گفت: او هم در تلاش بود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از منافع عمومی در زمان واقعی زمانی که او با ارسال صدای جیر جیر خود را در مورد تانکر کامیون. پس از کامیون حادثه او مواجه می شوند جمعیت وحشتزده معترضان در حال اجرا راه خود را. کسی که او می دانست به او گفت که آنها تا به حال دیده می شود پرچم و نمادهای روی کامیون. این ادعا به نظر می رسید “قابل قبول” را به مقامات بالا’ زودتر هشدار در مورد تهدید از سفید supremacists بنابراین او تا اطلاعات ذکر آن آمد از یک معترض.

اما زمانی که DFL رهبر تماشای فیلم از این حادثه بعد از آن و “نمی بینم چیزی شبیه به آن در همه” او حذف شده و اصلی خود را صدای جیر جیر.در یک پست پیگیری او گفت که او تا به حال به اشتراک گذاشته شده اطلاعات نادرست در میان “هرج و مرج صحنه و گزارش های متعدد.”

“این شاهد عینی به نظر می رسید به مربع با خارج حقایق” وینکلر در مصاحبه ای گفت:. “آنچه که من آموخته اند این است که افرادی که مشروط به دیدن یا اعتقاد به یک چیز خاص در یک لحظه دست پاچه می توانید آن را ببینید حتی اگر آن وجود ندارد.”

امیلی Vraga استادیار در دانشگاه مینه سوتا را هوبارد مدرسه روزنامه نگاری گفت: حجم گسترده از اطلاعات غلط در اخبار مواقع به معنی “هیچ کس مصون است” از سهوا های غلط ادعا می کند. اما او گفته است که وقت را در افرادی که برجسته پلت فرم به خصوص مراقب باشید.”

“وجود دارد یک تاکید ویژه برای کسانی که فراموش کرده اند که قدرت صدای که نمی خواهد فقط شنیده می شود اما باید یک مقدار زیادی از اعتبار است که آنها را به حق آن را دریافت به اندازه آنها می تواند از گرفتن بروید,” او گفت:.

Vraga توصیه عمومی رو به چهره پاک و درست و نادرست پست در صورت امکان سعی کنید برای جلوگیری از بد اطلاعات از گسترش بیشتر. اما حتی زمانی که آنها سریع عمل می کنند می توان آن را دشوار است برای مهار یک ادعای نادرست آنلاین.

روز جمعه به عنوان آتش سوزی و خشونت ویران قسمت جنوب مینیاپولیس عضو شورای الندرا کانو توییتی که Walz “کشیده گارد ملی او وعده داده بود” ترک یک ایستگاه گاز را بسوزاند. یک Walz سخنگوی سریع رد این ادعا است. اما کانو را صدای جیر جیر که باقی می ماند آنلاین به اشتراک گذاشته شده توسط صدها نفر از مردم آنلاین. در یک پست جداگانه و یک ساعت بعد او گفت که او تا به حال تایید کرد “از اعضای گارد هنوز در مینیاپولیس” فقط جایگزین به سایر نقاط شهر است. که روشن بود را بازتوییت کرد فقط 32 بار.

در یک e-mail کانو گفت که او با تمرکز بر تلاش برای جمع آوری پول برای بازسازی دریاچه و خیابان و هم زمان به بحث در مورد توییت های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de