همین Damond شنبه در یک درشت سفید افرا درخت در حیاط خلوت 4 مایل از جایی که کمتر از دو هفته پیش یک مینیاپولیس افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در جورج فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت.

یک کاردینال trilled خوش. غروب شروع به سقوط و پشه فرود در نیروی.

روز پس از فلوید مرگ شده اند disorienting برای Damond. در یک راه او احساس می کند یک نوع ارتباط معنوی به فلوید ،

آن را کمتر از سه سال پیش که Damond را نامزد جاستین Ruszczyk Damond هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد مینیاپولیس افسر پلیس در جنوب مینیاپولیس.

چند هفته گذشته ساخته شده اند نامزدش را به قتل تازه دوباره: “من فقط خودم گریه و من گریه کرد در حالی که.”

Damond می داند که فلوید خانواده را درد نمی خواهد فروکش در ماه های آینده به روند قضایی اجرا می شود در آن دوره است.

این وضعیت فقط بدتر خواهد شد. که آنچه والری کاستیا — مادر Philando کاستیا گلوله و کشته شهرهای دوقلو افسر پلیس در سال 2016 — گفت Damond پس از نامزدش را به مرگ.

Damond برنامه ای برای رسیدن به Floyd خانواده و ارائه همدردی خود را به عنوان به خوبی به عنوان او همدلی از تجربه داشتن یک دوست به کشته شدن یک پلیس مینیاپولیس.

این باشگاه هیچ کس نباید به یک عضو.

او چگونه مرگ دو نفر متفاوت هستند. Ruszczyk Damond شد یک زن سفید; فلوید بود یک مرد سیاه و سفید. محمد نور گفته می شود که تنها افسر در مینه سوتا تاریخ به جرم قتل به صورت یک وظیفه کشتن یک سیاه سومالیایی-آمریکایی است.

درک چوین را اخراج افسر متهم به قتل در Floyd مرگ سفید است.

یکی بود و یکی از عجایب وقوع; دیگر نماد قرن آمریکایی تاریخ نژادی.

Damond را نامزد مرگ در لحظه رفلکس توسط Noor: اگر تنها افسر پلیس گرفته بود نفس قبل از شلیک تفنگ خود را, Damond فکر می کند.

فلوید مرگ به نظر می رسد در مورد چوین اعمال کنترل و سلطه: او نمی خواهید به اجازه فلوید نفس, Damond فکر می کند.

زمانی که Damond تماشا ویدیو از فلوید مرگ او متمرکز بر چوین ،

“من فقط او را تماشا می کردند,” Damond گفت. “آنچه که در چهره خود را? آن است که ترس ؟ هیچ. هیچ ترس. آن را مانند یک sociopathic قاتل. هیچ ندامت گناه بدون هیچ خشم. هیچ چیز وجود دارد.

“آن را مانند او می تواند نشستن وجود دارد نوشیدن یک آبجو با دوستان خود. نگاه در چهره اش بود ” من فقط رفتن به مردن این مرد و نه حتی خفاش چشم.’ “

دو چیز وجود دارد در قلب این کشور تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

یکی در مورد ادارات پلیس در حال تبدیل شدن بیش از حد نظامی بیش از حد “ما در مقابل آنها.” و آنها اغلب بد استخدام سیاستهای جنس بنجل پلیس و آموزش ضعیف است.

“به نظر من ما خیلی متحد در همبستگی اطراف استفاده بیش از حد از زور و بی پروا و استفاده نامناسب از زور را که در سمت چپ ما از دست دادن یک دوست دلیلی و غم انگیز” Damond گفت.

در راه است که جورج فلوید و جاستین Ruszczyk Damond در هم تنیده نمادهای ای از فرهنگ است که خود را از دست داده و از افسران پلیس که نمی داده عاطفی ابزار برای مقابله با یک کار دشوار است.

این بخش از داستان در مورد چگونه ادارات پلیس باید تمرکز بیشتر بر روی آموزش در تغییر استفاده-از-نیروی دستورالعمل در افسران درمان شهروندان با بیشتر بشریت است.

اما نکته دیگر رانندگی در سراسر کشور تظاهرات — واقعیت زندگی به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی در قرن 21 امریکا — چیزی است Damond درک او هرگز نمی خواهد می دانم.

در یکی دیگر از راه هر چند Damond احساس جاستین شده است نامرئی در محلی و ملی تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

صبح یکشنبه گذشته شش روز پس از فلوید مرگ Damond بازدید یادبود خارج فنجان مواد غذایی. هیچ کس متوجه او است.

او در ترس از تعداد مطلق از گل. او در این نقاشی دیواری از جورج فلوید بر روی دیوار بود و او با غلبه بر تنهایی.

“می گویند ما نام” نقاشی دیواری را می خواند, بالاتر از یک پرتره از فلوید. وجود دارد کاستیا نام. نیز وجود دارد به نام Jamar, Clark, کشته شدن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در سال 2015 و اریک گارنر کشته شدن توسط یک افسر پلیس نیویورک در سال 2014 و Tamir برنج کشته شدن توسط یک افسر پلیس کلیولند در سال 2014 ،

نامزدش به نام بود و نه در نقاشی دیواری.

“من دچار همان از دست دادن همان دست در دست همان اداره پلیس — غم انگیز بی پروا استفاده از نیروی” Damond گفت. “من آن را دریافت کنید. آن است که بسیار پیچیده است و من آن را دریافت کنید.

Damond ترس و چه برای فلوید ، او می داند که افسران پلیس’ وکلای دفاع خواهد کرد “سعی و پاره کردن قربانی” به افشانده شدن بذر شک و تردید.

“آنها در حال حاضر آغاز شده است” Damond گفت: گزارش های که فلوید بود COVID-19 که او به تازگی گرفته شده فنتانيل و مت که او تا به حال یک خشونت اعتقاد جنایت 13 سال پیش.

او از آنچه والری کاستیا به او گفتم پس از نامزدش را به مرگ: “این رفتن به یک مسافت های طولانی, عسل.”

در صبح روز جمعه در حالی که Damond در کار بود مادر او رفت و به یادبود مجموعه در صحنه فلوید مرگ است. او در گفتگو با معترضان بودند که نقاشی روی خیابان نام افراد کشته شده توسط پلیس.

مرد در حال اجرا پروژه های وعده داده شده به رنگ جاستین نام در خیابان ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله