بیش از 1000 معترضان شلوغ مرکز شهر سنت پل در روز جمعه بعد از ظهر در زیر به دفتر دادستان کل کیت الیسون به شنیدن سخنرانان تماس برای بررسی اخیر تیراندازی پلیس و جامعه کنترل پلیس در پی پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید.

“تغییر در راه است!” فریاد زد: Marques آرمسترانگ نژادی عدالت شبکه. “من احساس می کنم آن را در روح من. من احساس می کنم آن را در استخوان من.”

جمعیت شنیدم از چند نفر که تا به حال از دست عزیزان در تیراندازی پلیس از جمله پدربزرگ برایان Quinones-روساریو که کشته شد در ماه سپتامبر توسط افسران از ریچفیلد و ادینا ادارات پلیس. مقامات گفت که او تهدید کرده بود که ماموران را با چاقو اما بستگان گفت: پلیس نمی نیاز به کشتن او برای دستگیری او.

دان ویلیامز Quinones-روساریو پدربزرگ به جمعیت گفت که “از آن است که زمان برای رسیدن از خود راضی.”

الیسون در روز چهارشنبه به روز رسانی اتهامات سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که دستگیری او. الیسون نیز به اتهام سه نفر دیگر از ماموران در صحنه با کمک و معاونت در جرم قتل.

کسانی که حرکت می کند به دنبال بیش از یک هفته از اعتراضات خشونت گاهی اوقات خواستار اقدام شدیدتر علیه سابق افسران پلیس.

D’Andre Tolson سنت پل گفت: او پیوست اعتراض زیرا او “می خواستم به کمک و انجام آنچه که من می توانید و به اشتراک گذاری صدای من در اعتراض و به بدن دیگری در جمعیت است.”

راشل Carpentier, همچنین, St. Paul گفت که او آمد به گوش دادن. “برای من که یک فرد سفید, من می دانم که جامعه نمی تواند آن را به تنهایی انجام,” او گفت:. “ما نیاز به سفید از مردم در اینجا به ایستادگی کردن با آنها.”

موریس پرکینز یک ارتش ایالات متحده جانباز و عراق جانباز رفت به تجمع در ایالات متحده بانک ورزشگاه در بعد از ظهر جمعه به دلیل “آن را در مورد جورج فلوید, اما آن را نیز در مورد مبارزه برای پایان دادن به نظام بی عدالتی در کشور است.”

پرکینز گفت: او در همان هوستون محله به عنوان فلوید فارغ التحصیل شد و از همان دبیرستان و نقل مکان به ایالت مینه سوتا در سال گذشته است. “برای دیدن تمام این مردم ایران هم به همین علت, برای من, من آن را شخصا. من احساس می کنم آنها در حال صحبت کردن برای من,” او گفت:.

بانک ایالات متحده ورزشگاه تجمع خود جلب کرد صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز که ابراز خشم بیش از فلوید مرگ است. ناشناس گوینده گفت: این جمعیت همچنین نیاز به جشن لغو حکومت نظامی در روز جمعه.

موسیقی هیپ هاپ blared بیش قابل حمل بلندگو به عنوان جمعیت آسیاب شده با سازمان توزیع آب و تنقلات و پیشرو آشنا تماس-و-پاسخ “می گویند نام خود را! جورج فلوید!”

دانشجویان Teshawn کلی و کریس Similhomme شد بخشی از جمعیت عمدتا نوجوانان و جوانان بزرگسالان در خارج از ورزشگاه. کلی گفت: ماندن در منزل این هفته یک گزینه نیست. هر دو مردان ابراز نا امیدی در “اپورتونيست” استفاده می شود که در اعتراض به عنوان یک پوشش برای غارت و سوزاندن.

“من نمی خواهم برای دیدن این تغییر من می خواهم به بخشی از این تغییر اتفاق می افتد گفت:” کلی, 22, که حضور ایالتی مینه سوتا دانشگاه مانکاتو.

Similhomme همچنین 22 و دانش آموز در MSU منکیتو گفت: او در دل شکسته توسط فلوید را کشتن. اتهامات جنایی علیه چهار افسر درگیر شد “گام اول صادقانه میگویم. کل سیستم نیاز به تغییر” او گفت:.

او اعتبار رسانه های اجتماعی با بالا بردن سطح آگاهی و سپس فانینگ متعاقب آن ملی خشم. “بدون رسانه های اجتماعی ما نمی خواهد که این جنبش” او گفت:.

مارگارت انگل, 18, مینیاپولیس, حضور در هفتمین اعتراض. او و دو نفر از دوستان شده اند و حضور در این رویداد بیش از همه شهرهای دوقلو و گفت: سخنرانان باید آنها را هیجان زده در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“ما باید یک صدا است که ما نیاز به استفاده از به خصوص با ما امتیاز سفید,” او گفت:.

نیکول Strom گفت: تصویری از فلوید مرگ ارائه انگیزه قوی برای اعتراض. “این کاملا منزجر کننده است. هیچ انسان باید درمان شود که در راه, به خصوص بر اساس رنگ پوست خود را گفت:” Strom, 18, مینیاپولیس.

Anika بویی معاون رئیس جمهور از شهرهای دوقلو فصل NAACP خطاب به جمعیت و خواستار استعفای باب Kroll رئیس پلیس مینیاپولیس اتحادیه که بسیاری از مسئول تنظیم متخاصم تن برای رتبه و فایل.

تامارا McLemore, 22, Eagan به مینیاپولیس اعتراض با یک گروه از دوستان به “مبارزه برای عدالت است.” او گفت: اعتراضات گسترده مجبور مقامات دولتی به عمل می کنند. “اعتراض آنها را شارژ افسران” او گفت:.

McLemore اضافه شده که فلوید مرگ تکان دهنده بود. “گریه کردم و من منزجر بود,” او گفت:. “چرا آنها در حفظ و کشتار مردم سیاه و سفید? آن را بسیار آسان را برای آنها را.”

در نهایت معترضان شروع راهپیمایی از مرکز شهر مینیاپولیس به جام جهانی مواد غذایی در جنوب مینیاپولیس, سایت فلوید مرگ است. آنها شعار می دادند و دست تکان داد نشانه های همسایه ایستاده در پیاده رو با تکان دادن و تشویق در حمایت از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله