حیدرآباد: ملی سبز, دادگاه (NGT) در روز جمعه دستور داد که یک کمیته مرکزی و مقامات وزارت امور خارجه بود تا به بررسی اینکه آیا یا نه یک خانه رعیتی بنا به گزارش متعلق به Telangana وزیر K T راما رائو نقض ى قانون به منظور محافظت از مهم آب بدن در نزدیکی حیدرآباد.

راما رائو یک وزیر فناوری اطلاعات در TRS دولت به ریاست پدرش K Chandrashekar رائو.

دو آب بدن Himayatsagar و Osmansagar تامین آب آشامیدنی به حیدرآباد و حوضه آبریز مناطق حفاظت شده از مدنی و تجاری توسعه توسط فرمان دولت به نام برو 111.

چنای بر اساس جنوب نیمکت از NGC صدور اعلامیه به دولت و راما رائو برای پاسخ به این اتهام که این خانه ساخته شده در حوضه آبریز از Osmansagar. اتهامات مندرج در دادخواست ثبت شده توسط یک Revanth ردی است که دولت و کنگره کار رئیس جمهور است.

نیمکت شامل عدالت K. راماکریشنان و متخصص عضو Saibal داس گوپتا شد برخورد با یک نرم افزار منتقل شده توسط دولت در کنگره مشغول به کار رئیس جمهور و MP A. Revanth ردی.

با توجه به K. Sravan Kumar, مشاوره برای Revanth ردی نیمکت کارگردانی که کمیته بررسی باید شامل مقامات از Telangana دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره اتحادیه وزارت Mnvironment جنگل ها و تغییر آب و هوا بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) و حیدرآباد توسعه شهری (آژانس HMDA) و مقامات از دریاچه ها و آب بدن بخش.

Sravan کومار گفت که روی نیمکت بود کارگردانی این کمیته برای پیدا کردن که آیا ساخت و ساز واقع در ممنوع تنوع زیستی منطقه و اگر چه اقدامات مورد نیاز برای بازسازی محیط زیست و چقدر محیط زیست, جبران خسارت است که به جمع آوری می شود.

نیمکت کارگردانی کرده است این کمیته برای انجام بازرسی و ارسال گزارش در عرض دو ماه با آن یافته ها و پیشنهادات.

MP در خود نرم افزار تا به حال ادعا شده است که راما رائو تا به حال ساخته شده است یک لوکس خانه با یک استخر شنا در 25 هکتار در ممنوع زیستی-حفاظت از منطقه در نزدیکی Janwada روستای Ranga Reddy منطقه بود که مانع طبیعی آب باران کانال به Osmansagar.

او اظهار داشت که ساخت و ساز غیر قانونی بود به عنوان آن را در تخلف از رفتن 111 صادر شده در سال 1996 در سابق آندرا پرادش ممنوعیت ساخت و ساز و توسعه فعالیت ها در حوضه آبریز مناطق Osmansagar و Himayatsagar.

برو 111 منع استقرار صنایع, هتل ها و مجتمع های مسکونی در 10 متر شعاع اطراف Himayatsagar و Osmansagar برای حفاظت از حوضه آبریز منطقه است.

او را به اطلاع دادگاه که در سال 2001 دیوان عالی کشور را ممنوع کرده بود هر نوع ساخت و ساز در این منطقه در حالی که برخورد با یک دادخواست در رفتن 111 صادر شده است که در مارس 3, 1996. در دسامبر سال 2018 به NGT جنوب منطقه تا به حال ممنوع همه ساخت و ساز و توسعه فعالیت در مناطق در حال سقوط تحت برو 111.

در حالی که adjourning این موضوع به اوت 26, نیمکت با صدور اعلامیه به دولت TS کنترل آلودگی مدیره GHMC حیدرآباد آب شهری و فاضلاب مدیره حیدرآباد شهری سازمان توسعه آبیاری بخش و حیدرآباد دریاچه ها و آب بدن مدیریت دایره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله