حیدرآباد بیمارستان شیوع گسترش بیشتر: 3 معلمان از NIMS تست مثبت

حیدرآباد: سه استاد قلب و عروق و پزشکی عمومی و چهار کارکنان بهداشتی درمانی باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در حیدرآباد را Nizam موسسه علوم پزشکی در نظر گرفتن تعداد به 19.

حیدرآباد دولت موسسات پزشکی شده اند را برای شیوع عفونت کروناویروس در میان متخصصان پزشکی در هفته گذشته.

با این حال نتایج نشان داد که در طول روز از ترس است که آن می تواند باعث وحشت در بیمارستان و مطلع هستند در اواخر شب. کسانی که تست مثبت به خواسته قرنطینه در صورتی که علائم خفیف.

به عنوان بیشتر و بیشتر متخصصان پزشکی آلوده دریافت coronavirus پزشکان در حال گرفتن موضوع را با وزارت امور خارجه سیاست دولت از تست گسترده تر است. بعد از فارغ التحصیل پزشکان در NIMS به عنوان مثال اعلام کرد که غربالگری باید سخت تر.

در حالی که محدود تست دیده است به آن که Telangana را coronavirus شماره افزایش یافته است نه بیش از حد به شدت بر خلاف کشورهای دیگر شده است وجود دارد افزایش در بروز در روزهای اخیر.

میزان بهبودی در Telangana کاهش یافته است و به 49 درصد از پیش از 62 درصد با مرگ و میر لمس 113 در شب جمعه با هشت مرگ و میر بیشتر ثبت شده است.

دولت شاهد یک افزایش بزرگ در تعداد موارد در دو هفته گذشته از آن که از بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت محدودیت.
وجود دارد 116 موارد در GHMC در روز جمعه هشت نفر در Ranga Reddy پنج در محبوب نگر و مناطق دیگر ضبط یک و دو مورد نشان می دهد که جنبش مردم بود و در نتیجه گسترش ویروس.

به گفته پزشکان بدون علامت حامل های در حال حرکت در اطراف غافل از عفونت و گسترش این بیماری بیشتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de