ارتش هند روز جمعه گفت هند و مقامات چینی همچنان درگیر از طریق تاسیس نظامی و کانال های دیپلماتیک برای رسیدگی به وضعیت فعلی در هند-چین مناطق مرزی.

در این بیانیه آمد در میان یک برنامه ریزی سطح بالا نظامی گفت و گو بین دو طرف برای حل و فصل فعلی مرز مناقشه در شرق لاداخ.

“هند و مقامات چینی همچنان درگیر از طریق تاسیس نظامی و کانال های دیپلماتیک برای رسیدگی به وضعیت کنونی در هند و چین مرز مناطق” ارتش هند در بیانیه ای گفت.

“در این مرحله نتیجه هر نظری و بی اساس گزارش در مورد این درگیری خواهد بود و نه مفید و رسانه ها توصیه به خودداری از جمله گزارش” آن گفت: بدون ارائه هر گونه اطلاعات در مورد سطح بالا و گفت و گو است.

روز جمعه دو کشور برگزار می شود مذاکرات دیپلماتیک که در طی آن آنها توافق کردند برای رسیدگی به خود را “تفاوت” را از طریق مسالمت آمیز بحث در حالی که احترام به یکدیگر و حساسیت و نگرانی. این که گفت باید انجام شود نگه داشتن در ذهن طرف دیگر حساسیت و نگرانی به طوری که “تفاوت نیست و تبدیل به اختلافات”.

این تصمیم گرفته شد طی یک ویدئو کنفرانس بین وزارت امور خارجی (MEA)’s مشترک وزیر (شرق آسیا) Naveen Srivastava و مدیر کل در وزارت امور خارجه وو Jianghao.

این دو مقام به یاد می آورد اجماع رسیده بین نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور چین در جلسات قبلی از جمله دو غیر رسمی اجلاس در چند سال گذشته در حالی که تاکید بر هر دو جنبه های فوق.

مراجع به عزم رهبران دو کشور است که دیده می شود به عنوان یک نشانه ای مثبت است که این دو کشور می تواند در عین حال حل و فصل اختلافات خود را مسالمت آمیز است.

در بیانیه ای MEA گفت: “دو طرف بررسی وضعیت روابط دو جانبه از جمله تحولات جاری. در این زمینه آنها را به یاد می آورد اجماع رسیده توسط رهبران دو کشور که صلح پایدار و متوازن روابط بین هند و چین خواهد بود یک عامل مثبت برای ثبات در وضعیت فعلی جهانی.”

MEA افزود: “دو طرف همچنین توافق کردند که با توجه به راهنمایی ارائه شده توسط رهبری دو طرف باید مسئولیت رسیدگی به اختلاف خود را از طریق مسالمت آمیز بحث در ذهن اهمیت احترام به یکدیگر و حساسیت و نگرانی و آرمان و اجازه نمی دهد آنها را برای تبدیل شدن به اختلافات. دو طرف همچنین رد و بدل انداز در چالش های مطرح شده توسط COVID-19 همه گیر و همکاری های مختلف و چند جانبه مرجع تخصصی.”

در زمینه ایستادگی کردن بین دو ارتش هند در ماه گذشته متهم آزادی بخش خلق چین ارتش (PLA) از مسدود کردن ارتش هند گشت در سمتی از لاک است که بالفعل چین و هند مرز. دهلی نو همچنین گفت که گاهی اوقات چنین اتفاقاتی رخ می دهد که هر دو طرف لازم نیست که یک درک مشترک از لاک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله