دهلی نو: همه چشم ها در حال تنظیم در سطح بالا نظامی گفت و گو در روز شنبه بین هند و چین برای شکستن یخ بین ارتش های دو کشور که در یک ماه تنش نظامی ایستادگی کردن در Ladakh بخش.

این جلسه برگزار خواهد شد در یک مرز پرسنل جلسه (BPM) نقطه در Moldo بر طرف چینی و برنامه ریزی شده است در حدود 9:30 صبح بسته به شرایط آب و هوایی گفت: منابع.

این Leh-بر اساس 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ را نمایندگی هند است. اما عمده کلی لیو لین را نمایندگی چین است که فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه از افراد ارتش آزادی بخش. PLA را سپاه به رهبری سرلشگر رتبه, رسمی گفت: منابع.

“دستور کار است و برقراری مجدد صلح و آرامش در خط کنترل واقعی آن مختل شده است در روزهای اخیر گفت: منابع.

هند خواستار بازگشت به وضعیت موجود در Pangong Tso, چشمه های آب گرم و Galwan دره. در بخشی از آن چینی می تواند درخواست هند برای جلوگیری از توسعه زیرساخت ها در لاک که به افزایش توانایی ارتش هند برای استقرار نیروهای خود در این منطقه کوهستانی بسیار سریعتر. اما هند بعید است به توافق برسند به این تقاضا آن را به عنوان معتقد است که همه ساخت و ساز در حال وقوع است در قلمرو خاص خود را دارد.

هند به احتمال زیاد به تمرکز بر روی Pangong Tso دریاچه, که در آن دو طرف درگیر در یک برخورد در مداخله شب مه 5 و مه 6.

در شمال بانک Pangong دریاچه هند ادعا می کند که مساحت آن از انگشت منطقه 1 به 8 و چینی ادعا می کنند خود را در منطقه از 8 انگشت تا انگشت 2. هند به پایگاه ارتش در اطراف انگشت 3 و آن را گشت تا انگشت 8. این منابع گفت: چینی قرار داده شده اند تعداد زیادی از نیروهای بین انگشت 4 تا 8 برای جلوگیری از گشت زنی توسط نیروهای هندی. چینی را نیز اشغال برخی از قله در این منطقه است.

در Galwan دره چینی آورده اند نیروهای خود را بی چون و چرای سرزمین های هندی. PLA ناراضی است با 255 متر Darbuk-Shayok-Daulat التماس Oldie جاده که متصل به پایه قراقروم منتقل می کند. به گفته منابع تا سال گذشته جاده های مرزی سازمان قادر به blacktop جاده تا 210 متر و بقیه آن را تکمیل خواهد شد این سال است. چینی حضور در Galwan تهدید به DS-DBO جاده ها به عنوان آنها می تواند قطع این مهم جاده ها است. با این جاده که در ارتفاع 17,000, پا, آن را به ارتش هند برای رسیدن به Daulat التماس Oldie از له در مدت شش ساعت در برابر دو روز بدون آن. هند همچنین احداث جاده فیدر به گشت امتیاز از DS-DBO جاده برای اتصال بهتر.

شده اند وجود دارد بیش از 10 دور مذاکرات برگزار شده در حال حاضر بین دو طرف در سطوح مختلف از فرمانده افسران تیپ عمده سطح عمومی به تلاش برای حل و فصل این مسئله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de