Kanye غرب قرار می دهد پول خود را که در آن دهان خود را یک بار بود مجموعه, کالج صندوق جورج فلوید دختر Gianna


Kanye West attends the Fast Company Innovation Festival - Day 3 Arrivals on November 07, 2019, in New York City.

Kanye West حضور سریع شرکت نوآوری جشنواره – روز 3 واردان در نوامبر 07, 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: براد Barket (گتی ایماژ, برای, سریع, شرکت)

شما می دانید پژواک “آقای وست آقای وست آقای غرب” در Kanye West آهنگ “صبح به خیر؟” خب ظاهرا که انرژی رسانه های شخصیت ابراهیم “ابرو” Darden به حال زمانی که او به نام رپر سکوت در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

من در حال حاضر بیان شده در این وبلاگ دیگر, اما من به تکرار نظر من به طور خاص برای ‘Ye: من می خواهم به جای او می گویند نمی گه. در آن زمان از این پست خود در صفحه توییتر نشده بود و هر گونه اقدام در آن از فوریه و شاید که برای بهترین.

تبلیغات

به هر حال کنی آیا این چیزی که من می خواهم به جای او—باز کیف پول خود را. با توجه به TMZKanye ساخته شده است سهم قابل توجهی به خانواده و تیم حقوقی کار از طرف Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید.

منظورم این است که او آن را کردم.

TMZ فراهم می کند deets:

Kanye را اهدا 2 میلیون دلار تا کنون به علت و راه اندازی یک 529 کالج صندوق پس انداز را به طور کامل پوشش شهریه برای Floyd 6-year-old daughter Gianna. او همچنین ساخته شده جداگانه کمک مالی برای پوشش هزینه های قانونی برای Arbery و تیلور خانواده.

همراه با آن یک هرزه تایید کنی را اهدا به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار خود را در شهر شیکاگو و در سراسر کشور شده است که در بحران و تحت تاثیر ناآرامی ها در آمریکا

تبلیغات

کنی نیز بر روی زمین با مردم به تازگی پیوستن به اعتراض در شیکاگو برگزار شده توسط شیکاگو دانش آموزان مدرسه. همراه با تجلیل فلوید دانش آموزان خواست که CPS قطع روابط با پلیس شیکاگو بخش.

تبلیغات

به عنوان جوان Gianna فریاد زد در پیروزی در یک بسیار دلگرم کننده فیلم “پدر دنیا را تغییر داد!” بله شیرین کودک در واقع او بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر