کوچی: به عنوان بخشی از کاهش مستند محدودیت های کرالا دولت اجازه بازگشایی مراکز خرید و رستوران ها و مکان های عبادت از 9 ژوئن.

اما وجود خواهد داشت تنگ محدودیت. سالمندان (65 سال و بالاتر) و فرزندان (زیر 10 سال) و زنان باردار را نمی خواهد اجازه ورود به اماکن عبادت و تنها 100 نفر اجازه خواهد داشت تا در یک زمان بدون در نظر گرفتن اندازه محل عبادت.

تنها 15 جانبازان اجازه خواهد داشت در 100 متر مربع مساحت داخل حرم. سن محدودیت قابل اجرا است به کشیش به عنوان به خوبی.

برخی از دیگر محدودیت های مقرر شده توسط دولت در مکانهای عبادت شامل ممنوعیت توزیع prasadam (مواد غذایی و دیگر ارائه شده) به جانبازان دادن نیست خمیر چوب صندل و خاکستر از یک مشترک ورق با استفاده از آب از شایع مخزن آب برای تمیز کردن دست و صورت بدون تماس فیزیکی با جانبازان اجتناب از دست زدن به بتها و کتاب مقدس, استفاده از ماسک های صورت و ضد عفونی کننده دست نگه داشتن بازدید کنندگان ثبت نام در نقطه ورود و به شدت منع افراد با علائم از ورود به زیارتگاه ها.

وجود دارد محدودیت هایی در آواز مذهبی, آهنگ ها در حالی که ثبت نسخه از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این Sabarimala زیارت بیش از حد از سر گرفته خواهد شد با دقیق محدودیت. مجازی و صف سیستم معرفی خواهد شد و تنها 50 جانبازان اجازه خواهد داشت برای دارشان در یک زمان. در حالی که جلسه توجیهی در, محدودیت, وزیر Pinarayi Vijayan گفت که حرارتی اسکنر نصب خواهد شد در Sannidhanam, Nilakkal و پمپا.

Pinarayi Vijayan قبلا برگزار شد یک کنفرانس ویدئویی با رهبران مذهبی برای نهایی این طرح برای بازگشایی عالیات.

هر چند مراکز خرید خارج از مهار مناطق باز خواهد شد در ژوئن 9, مناطق بازی و صفحه نمایش سینما اجازه داده نخواهد شد به تابع. رستوران ها نیز باید مطابق با دستورالعمل صادر شده توسط دولت از جمله محدود کردن تعدادی از مشتریان تشویق قبل از رزرو آنلاین و نقدی معامله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله