مایکل جردن و اردن نام تجاری مرتکب 100 میلیون دلار در کمک های مالی برای عدالت نژادی


Illustration for article titled Michael Jordan and the Jordan Brand Commits $100 Million in Donations for Racial Justice

عکس: Jonathan Daniel (گتی ایماژ)

سابق NBA ستاره و برای همیشه لطفا برای بسکتبال بزرگ مایکل جردن متعهد به اهدای 100 میلیون دلار در طول ده سال آینده به سازمان های کار برای اطمینان از برابری نژادی عدالت اجتماعی و دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش است. عظیم تعهد مشترک از اردن و اردن نام تجاری اعلام شد.

تبلیغات

در بیانیه ای اعلام اهدای اردن با نام تجاری جمهور Craig Williams گفت: آنها “پذیرش مسئولیت” به رانندگی تاثیر واقعی برای جامعه سیاه و سفید.

از این بیانیه:

اردن با نام تجاری است که ما جامعه سیاه و سفید.

اردن با نام تجاری است که بیش از یک مرد است. همواره یک خانواده است. ما نمایندگی یک افتخار خانواده است که غلبه بر موانع و مبارزه علیه تبعیض در جوامع در سراسر جهان کار می کند که هر روز برای پاک کردن لکه از نژادپرستی و خسارات ناشی از بی عدالتی است. خواهد شد و کار تعالی دنیا آمده است می دانیم که نتیجه یک نسل پس از دیگری ریختن رویاهای خود را به آینده.

این 2020 و خانواده ما در حال حاضر شامل هر کسی که مشتاق به راه ما از زندگی است. در عین حال تا آنجا که همه چیز تغییر کرده است, بدترین همان باقی می ماند.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این یک بحث برانگیز بیانیه. تا ریشه دوانده نژاد پرستی است که اجازه می دهد تا کشور ما موسسات به شکست است به طور کامل ریشه کن ما باقی خواهد ماند متعهد به حفاظت و بهبود زندگی مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

اردن با نام تجاری نشده و در عین حال به نام خاص سازمان هایی که دریافت وجوه.

پیش از آن در هفته, آخرین رقص استار منتشر شد یک بیانیه شخصی در قتل جورج فلوید و دیگر اعمال نژاد پرستی و بی عدالتی است.

“من عمیقا متاثر واقعا دردناک و ساده قهر” اردن گفت. “من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de