محبوب محلی کسب و کار مواد غذایی مواجه شد در روز پنج شنبه بیش نژادپرستانه رسانه های اجتماعی ارسال مطلب نوشته شده توسط یکی از کارکنان کلیدی.

مجدی وادی مدیر عامل شرکت سرزمین مقدس با نام تجاری شرکت ، که در عمل یک خاورمیانه, فروشگاه مواد غذایی, رستوران و اغذیه فروشی در شمال, مینیاپولیس, عذرخواهی برای 2016 ارسال و نشان داد که در آن نوشته شده توسط دختر خود Lianne وادی این شرکت برای پذیرایی مدیر. او از کار اخراج شد.

“نه تنها به عنوان یک مدیر بلکه به عنوان یک پدر این است که من وظیفه و مسئولیت برای اطمینان از خانواده و سرزمین مقدس اعضای تیم همه نشان دادن یکپارچگی بالا و قطب نمای اخلاقی دستورالعمل” مجدی وادی نوشت: در این شرکت در Facebook صفحه. “ما در حال حاضر کار سخت تر نسبت به قبل بهتر خودمان را از طریق آموزش و پرورش داوطلبانه و باز گفتگو و انجمن ها با تمام جامعه ما را به اطمینان حاصل شود ما را ترک یک تاثیر مثبت است.”

Lianne وادی صادر شده خود عذرخواهی از طریق Instagram.

“من یک نوجوان بود در آن زمان (اگر چه جوانی من است نه بهانه ای) و نبود آموزش در مورد چگونه کلمات را انتخاب کردم تاثیر می گذارد و توهین به دیگران از جمله خودم,” او نوشت. “در طول سال ها رشد کرده اند و من آن را بر خودم برای یادگیری و درک کلمات من و اقدامات می تواند بر دیگر مردم است.”

پس از عذر خواهی نوشته شده بودند اضافی سری های نژادپرستانه و ضد یهودی و طرفدار هیتلر اعلان شد نشان داد در یک حساب توییتر با نام @LianneWadi. که حساب حذف شده است.

واکنش شده است سویفت. در روز پنج شنبه بعد از ظهر Midtown بازار جهانی در مینیاپولیس فسخ اجاره نامه از سرزمین مقدس را 14 سال مواد غذایی قصاب فروشگاه و دلی.

“نظرات در این پست به هیچ وجه منعکس کننده کسانی که از Midtown بازار جهانی” می خواند یک بیانیه است. “در واقع آنها در مخالفت مستقیم به دلیل Midtown بازار جهانی ایجاد شد و باز در سال 2006: به یک جامعه مشترک فضایی و مرکز فرهنگی که جشن تنوع آن صاحبان کسب و کار مهمانان و بازدید کنندگان است. به هیچ وجه Midtown بازار جهانی تحمل هر یک از کلمات و اعمال یا فعالیت است که آیا ما حمایت جامعه جهانی.”

در روز پنج شنبه بعد از ظهر سورد Co-op حذف شده سرزمین مقدس محصولات از آن دو مینیاپولیس, فروشگاه ها.

“در ژوئن 4, کارکنان ما ساخته شد آگاه از نفرت نژادپرستانه و بیگانه ضد همجنس و ضد سامی رسانه های اجتماعی پست از اصلی کارکنان در سرزمین مقدس” می خواند یک پست در بخش co-op را در Facebook صفحه. “ما خود را برداشته محصول از قفسه های ما به عنوان به زودی به عنوان ما آموخته این است. سورد Co-op را قبول نمی کند اضافی تحویل و یا کار با سرزمین مقدس در آینده است.

“به عنوان یک مصرف کننده متعلق به تعاونی سهام و ورود به عنوان ارزش های اصلی ما در محکوم کردن این رفتار و سرزمین مقدس را با نام تجاری. محصول بلافاصله کشیده از فروشگاه ما’ قفسه های ارائه شده به مواد غذایی محلی بانک/قفسه مواد غذایی با افشای کامل در مورد اینکه چرا ما در حال اهدای این موارد خاص. ما را شناسایی دیگر فروشندگان محلی که چین بهتر با جامعه غذاهای ارزش به ارائه هوموس و سایر محصولات مرتبط به Seward Co-op.”

در پنج شنبه, Lunds & Byerlys اعلام کرد از طریق Facebook که آن را به حال “تصمیم به حذف این سرزمین مقدس از محصولات ما قفسه.”

روز جمعه دره غذاهای طبیعی در Burnsville همچنین قطع ارتباط آن با سرزمین مقدس.

“ما ایستاده با جامعه در مبارزه با ظلم و ستم سیستماتیک نژادپرستی و نابرابری” خوانده شده پست در بخش co-op را در Facebook صفحه. “ما یک جامعه متنوع عضو صاحبان با ارزش های مشترک از عدالت و شمول است. سرزمین مقدس محصولات کشیده از قفسه های ما خواهد بود اهدا به باز کردن درب, مواد غذایی, قفسه با افشای چرا ما در حال اهدای این اقلام است.”

با کمک پدر و مادر خود Wajdi وادی یک فلسطینی مهاجر آغاز شده متعلق به خانواده شرکت در 800 فوت مربع نمای در شمال شرق مینیاپولیس در سال 1987. برادر خود را مجدی پیوست کسب و کار هشت سال بعد.

شرکت مرکزی خیابان منافع شامل یک فروشگاه مواد غذایی و رستوران و اغذیه فروشی, قصاب, فروشگاه پذیرایی و تسهیلات فروشی و نانوایی و دولت اول حموس کارخانه. که مرکز فعالیت نقش مهمی در تجاری منطقه تجدید حیات.

“سرزمین مقدس است که بیش از فقط یک کسب و کار کوچک در جنوب, جامعه” گفت: پس از آن-مینیاپولیس شهردار R. T. Rybak در سال 2009 در باز کردن سرزمین مقدس را حموس کارخانه که جایگزین یک جنایت زده نوار. “این است که قلب و روح از خیابان مرکزی. سرزمین مقدس کمک کرده است خار قابل توجه و تحول است.”

سرزمین مقدس همچنین دارای یک پاسگاه در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا و مجوز حضور در فرودگاه MSP.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de