بیست و دو نفر کشته شده اند از COVID-19 در مینه سوتا, مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه از جمله رمزی شهرستان ساکن سن 20 تا 29 — جوانترین همه گیر قربانی تا کنون در دولت است.

COVID-19 باعث شده است که در مجموع 1,170 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به داده های ارسال شده از صبح روز شنبه توسط مینه سوتا وزارت بهداشت. ساکنان طولانی مدت مراقبت از اختصاص 14 از 22 به تازگی اعلام کرد که مرگ و میر.

بیشترین مرگ و میر در مینه سوتا از جمله 16 از آن روز شنبه اعلام کرد, شده اند در میان مردم 70 ساله یا مسن تر.

تعداد مثبت نتایج آزمون رشد 521 مورد تأیید ایالت. که تعداد نسبتا کمی در مقایسه با بسیاری اخیر شنبه گزارش — نشانه دیگری است که مورد شمارش در مینه سوتا به نظر می رسد که آمار فلات در حال حاضر.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام محدودیت های طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19 خواهد بود کاهش می یابد و دوباره در هفته آینده با محدود سرگیری کسب و کار داخلی برای رستوران ها و استخرهای شنا و سینما و باشگاه های ورزشی.

در مجموع 473 نفر نیاز به بستری در مقایسه با 478 روز جمعه وزارت بهداشت گفت. وجود دارد 206 بیماران در ICU در مقایسه با 220 در بخش مراقبت های ویژه در روز جمعه.

پس از نگرانی از رشد ممکن است در مورد رشد تقاضا برای مراقبت های ویژه در شهرهای دوقلو مقامات دولتی می گویند که آنها در حال حاضر نشانه های دلگرم کننده برای بیمارستان ظرفیت.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در اواخر سال گذشته. پس اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا در مارس 6 در مجموع 3,336 مردم باید در بیمارستان بستری شده است.

افراد در معرض بیشترین خطر از COVID-19 عبارتند از کسانی که 65 سال و بالاتر ساکن در دراز مدت مراقبت از امکانات و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی. شرایط پزشکی از محدوده ریه بیماری های جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و بیماران کلیوی که نیاز به دیالیز.

شماره شنبه منتشر شد نشان می دهد مینه سوتا را مورد تایید شده تعداد 27,501 رشد از روز جمعه شمارش 26,980 موارد است. همانطور که از شنبه, مراقبت های بهداشتی کارگران به حساب 2,932 موارد در سطح ایالت.

در مجموع 22,253 Minnesotans بودند که با آلوده رمان coronavirus دیگر نیازی به در انزوا از 21,864 مردم در روز جمعه انتشار داده.

بسیاری از مینه سوتا در 87 شهرستان در حال حاضر شناخته شده است از موارد اگر چه هنوز در این مورد که هیچ کدام تایید شده است در طبخ و دریاچه جنگل شهرستانهای استان است.

دولت تکمیل و مورد 11,144 آزمون های اخیر دوره 24 ساعته برای جمع آوری داده ها.

بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود. این بیماری معمولا باعث خفیف یا متوسط بیماری های وزارت بهداشت می گوید و نیازی به یک کلینیک مراجعه کنید.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که این گزارش مورد تعداد در مینه سوتا طلب بخشایش شماره آلوده و بیمار در دولت است. محدود تست ساخته شده آن را غیر ممکن به دقت سند گسترش اما در این دوره از آزمون ها در حال افزایش بوده است.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده به لیست خود را از جمع امکانات مراقبت های عمومی با شناسایی حداقل یک COVID-19 مورد در میان ساکنان و یا کارکنان بردن کل به 282 امکانات. مقامات دولتی در حال انتشار نام تنها برای امکانات با حداقل 10 ساکنان.

شماره های منتشر شده صبح روز شنبه پوشش 24 ساعته پایان دوره در 4 بعد از ظهر جمعه.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de